gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co byście powiedzieli na Lautaro Martineza jako następcę Luisa?:)
Na zasadzie, że przychodzi do nas w lato, Luis zostaje na kolejny sezon i stopniowo schodzi ze sceny?:)
Bardzo podoba mi się gra Lautaro, ale jeszcze nie jest zawodnikiem na pierwszy skład u nas :)
Moim marzeniem byłby Firmino ale nie ma szans na niego niestety :)
36
Zarząd UFA (Uzbekistan Football Association) przedstawił stroje na Asian Cup 2019. Poinformowali, że pracowali nad nimi 3 miesiące.
https://zapodaj.net/e3aed774ad008.jpg.html
A my narzekamy na Nike ;D
2
Memphis Depay wczoraj wydał kawałek muzyczny:)
1
Niekoniecznie. Jakby Ronaldo miał tyle samo punktów w złotej piłce co Messi to wygrywa Ronaldo, więc czemu tu nie możemy być wyżej? :D
8
Wątpię. De Ligt to priorytet, a jakby przyszło Ci co wymieniłeś to formacja powinna wyglądać 3-7-0, żeby każdy minuty złapał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Złote Piłki:
Messi- 5
Ronaldo- 5
1
Krzysztof Piątek znalazł się na przygotowanej przez hiszpańską Marcę liście 100 najlepszych piłkarzy roku 2018. Zajął 82 miejsce
0
I na lewej obronie również
15
Pewnie skarpety
0
Spoko dziesiątka. Sensownie ułożone i zasłużone 1. Miejsce Stocha:)
6
Wcale nie widać żartu:)
Żeś się napocił jak ksiądz w Smyku tym komentarzem a przecież ewidentnie widać, że to nie na poważnie:)
0
Przez ten temat jestem rozkajorzony jak Nergal na roratach xd
Takie pytania xd
8
Kolejne dowody na wyższość Ronaldo!
44
Kochanowski La Rambli z Ciebie
2
Jest to chyba obecnie najlepszy defensor na świecie ale bez przesady. To dopiero jego pierwszy sezon na aż tak wysokim poziomie i w całokształcie do takiego Vidicia mu jeszcze brakuje i to sporo. Uwielbiam Holendra ale nie róbmy z niego od razu najlepszego w historii Premier League
0
Idą święta, widać gości - Wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, Siądź wygodnie z flachą wina i obejrzyj dziś Kevina. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2012 życzy Grażyna z rodziną
0
Mama nie będzie mogła doprać
14
Panie chyba wirus z tych seksów się wgrał
0
Wiadomo, że Lukaku ;P
0
Równie dobrze to nie ja układałem tylko tak było na grafice
7
Najdrozsza ,,11" świata:
Marc Andre Ter Stegen (80 mln euro) [Barcelona]
Joshua Kimmich (60 mln) [Bayern]
Virgil Van Dijk (75 mln) [Liverpool]
Raphael Varane (80mln) [Real]
Marcelo (70mln) [Real]
Ngolo Kante (100mln) [Chelsea]
Kevin De Bruyne (150mln) [Man. City]
Eden Hazard (150mln) [Chelsea]
Lionel Messi (160 mln)[Barcelona]
Neymar (180mln) [PSG]
Kylian Mbappe (220 mln) [PSG]
Na podstawie transfermarkt:)
0
Bardzo dobry ranking :)
Jedynie zamieniłbym Silve z De Bruyne miejscami ale spoko :)
Najlepszy obrońca na świecie najwyżej z obroncow, Neymar na odpowiednim miejscu. Wreszcie jakiś obiektywny ranking :)
3
Wiele razy mówiłem, że to jak dla mnie najlepszy obecnie obrońca na świecie:)
0
Dlatego nie daje sie w Ekstraklasie BTTS xd
1
Siema!
https://3ddigitalvenue.com/clients/sports/fcbarcelona
Łap, w tej stronie masz widok z każdego miejsca :# Możesz sobie wybrać gdzie by Ci najbardziej pasowało i zerknąć jak to wygląda za bramkami:D
1
Tak, na karcie masz wszystkie utworzone przez siebie kupony:)
2
Dokładnie trzeba jeszcze grać w Realu żeby być najlepszym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja to nie lubię ryb słodkowodnych;P