0

A co byście powiedzieli na Lautaro Martineza jako następcę Luisa?:)
Na zasadzie, że przychodzi do nas w lato, Luis zostaje na kolejny sezon i stopniowo schodzi ze sceny?:)
Bardzo podoba mi się gra Lautaro, ale jeszcze nie jest zawodnikiem na pierwszy skład u nas :)
Moim marzeniem byłby Firmino ale nie ma szans na niego niestety :)

36

Zarząd UFA (Uzbekistan Football Association) przedstawił stroje na Asian Cup 2019. Poinformowali, że pracowali nad nimi 3 miesiące.

https://zapodaj.net/e3aed774ad008.jpg.html
A my narzekamy na Nike ;D

2

Memphis Depay wczoraj wydał kawałek muzyczny:)

1

Niekoniecznie. Jakby Ronaldo miał tyle samo punktów w złotej piłce co Messi to wygrywa Ronaldo, więc czemu tu nie możemy być wyżej? :D

8

Wątpię. De Ligt to priorytet, a jakby przyszło Ci co wymieniłeś to formacja powinna wyglądać 3-7-0, żeby każdy minuty złapał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Złote Piłki:
Messi- 5
Ronaldo- 5

1

Krzysztof Piątek znalazł się na przygotowanej przez hiszpańską Marcę liście 100 najlepszych piłkarzy roku 2018. Zajął 82 miejsce

0

I na lewej obronie również

15

Pewnie skarpety

0

Spoko dziesiątka. Sensownie ułożone i zasłużone 1. Miejsce Stocha:)

6

Wcale nie widać żartu:)
Żeś się napocił jak ksiądz w Smyku tym komentarzem a przecież ewidentnie widać, że to nie na poważnie:)

0

Przez ten temat jestem rozkajorzony jak Nergal na roratach xd
Takie pytania xd

8

Kolejne dowody na wyższość Ronaldo!

44

Kochanowski La Rambli z Ciebie

2

Jest to chyba obecnie najlepszy defensor na świecie ale bez przesady. To dopiero jego pierwszy sezon na aż tak wysokim poziomie i w całokształcie do takiego Vidicia mu jeszcze brakuje i to sporo. Uwielbiam Holendra ale nie róbmy z niego od razu najlepszego w historii Premier League

0

Idą święta, widać gości - Wydłub z karpia wszystkie ości. Powyjadaj z barszczu uszy. A gdy Cię za bardzo suszy, Siądź wygodnie z flachą wina i obejrzyj dziś Kevina. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2012 życzy Grażyna z rodziną

0

Mama nie będzie mogła doprać

14

Panie chyba wirus z tych seksów się wgrał

0

Wiadomo, że Lukaku ;P

0

Równie dobrze to nie ja układałem tylko tak było na grafice

7

Najdrozsza ,,11" świata:

Marc Andre Ter Stegen (80 mln euro) [Barcelona]
Joshua Kimmich (60 mln) [Bayern]
Virgil Van Dijk (75 mln) [Liverpool]
Raphael Varane (80mln) [Real]
Marcelo (70mln) [Real]
Ngolo Kante (100mln) [Chelsea]
Kevin De Bruyne (150mln) [Man. City]
Eden Hazard (150mln) [Chelsea]
Lionel Messi (160 mln)[Barcelona]
Neymar (180mln) [PSG]
Kylian Mbappe (220 mln) [PSG]

Na podstawie transfermarkt:)

0

Bardzo dobry ranking :)
Jedynie zamieniłbym Silve z De Bruyne miejscami ale spoko :)
Najlepszy obrońca na świecie najwyżej z obroncow, Neymar na odpowiednim miejscu. Wreszcie jakiś obiektywny ranking :)

3

Wiele razy mówiłem, że to jak dla mnie najlepszy obecnie obrońca na świecie:)

0

Dlatego nie daje sie w Ekstraklasie BTTS xd

1

Siema!
https://3ddigitalvenue.com/clients/sports/fcbarcelona
Łap, w tej stronie masz widok z każdego miejsca :# Możesz sobie wybrać gdzie by Ci najbardziej pasowało i zerknąć jak to wygląda za bramkami:D

1

Tak, na karcie masz wszystkie utworzone przez siebie kupony:)

2

Dokładnie trzeba jeszcze grać w Realu żeby być najlepszym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja to nie lubię ryb słodkowodnych;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?