0

Messi to strzela te wolne jak ja w Fifie 10 przeciwko gotowi na amatorze. Siła na dwa półtora paska i nie ma ch*** żeby nie wpadło

0

13 grudnia bodajże

0

Aleñà w 65 minucie za Vidala, Cou w 75 minucie za Dembusia. Róbcie screeny;P

3

Jak miał problemy z kolanem i nie grał;P

2

Tytuł można odebrać jako ,,Jak zrobić z siebie debila i powiedzieć coś mądrego w jednym zdaniu"

3

Bez przesady. Ronaldo w najlepszych latach naprawdę był zajebisty, nie znoszę go ale bądźmy poważni

0

Tylko widzisz, z Atletico to akurat trzeba grać zachowawczo, bo tam w każdej chwili może pójść kontra. Wiadomo jak to z nimi jest

1

Można odnieść wrażenie, że z takim pazurem gramy tylko w prestiżowych starciach, jakbyśmy na te słabsze zespoły nie zwracali tak uwagi

0

Jak widać marzenia się speĺniaja :)

0

Albo Cou zacznie na ławce A w jego miejsce Vidal

1

Van Dijk, Koulibaly i hmmm... może Chiellini? Ew. Godin

2

Oo coś nowego, z godzinę już nikt nie pytał, świeży temat chyba

6

Rakitic w podstawie. Tylko to jest taki pewniak, że jak to zagrasz to po odliczeniu podatku i tak będziesz na minusie :P

1

Patrząc na to, że nie będzie trenera bramkarzy to da się odnieść wrażenie, że właśnie trenerzy są częściej rotowani niż Ivan

0

Dzięki wszystkim :)!

0

Dla znawców motoryzacji.
Otóż mam problem z samochodem (Mercedes Benz A Klasa gaz+benzyna)
Od jakiegoś czasu odpala dopiero po kilku próbach i zawsze szarpie przy pierwszym ruszeniu jak postoi więcej niż 3-4 godziny
Dodam, że akumulator sprawny i naładowany, i nie chodzi o temperaturę na dworze bo dzieje się tak od około sierpnia.
A szarpie i na benzynie i na gazie.
Jest ktoś w stanie powiedzieć o co może chodzić?

0

Od początku byłem za nim, niż Mirandą. Jestem tylko ciekaw, czy to granie na pozycji lewego pomocnika zostanie u niego na stałe czy wróci na LO
Ps. Nie mówię o dzisiejszym meczu tylko na podstawie ostatnich spotkań:)

0

Opóźniony stream xddd

0

Co oznaczają liczby w nawiasie kwadratowym? :)

0

Ja Np. Zawsze byłem za Cucurellą, moim zdaniem Miranda jakoś do nas nie pasuje. Ale obym się mylił
Edit. Źle to ujalem, może nie tyle co Miranda nie pasuje, tylko Cucu pasuje mi idealnie

0

Robben

0

Mecz na Fortuna TV leci byki

1

Valverde to nie ma prawa jazdy i myśli, że zielone światło do gry dla Rakiticia się wiecznie świeci i nie musi sobie robić przerwy?

0

Ja dopiero po 20 będę w domu także w kontakcie:)

0

Napisz dziś wieczorem tu na fcbarca;P
A w grze Nick mam taki sam jak tu;P

0

Bossman to z ostatnich to Nie jest bo to z 2 lata temu wydał ;P
Kuban?? Hmm, nie powiem że to uwielbiam ale nie jest zły;D

2

ReTo to kozak:D
Co Ci u niego najbardziej siadlo? :D

3

Droga Chygrynskiego czy Hleba to pewnie też ni3 jest szczyt marzeń

0

Jeśli mówimy o Vesteris to hmmm. Na początek rób dzikie wzgórza (dungeon w m2) A potem wieżę orków. Poza tym drop medali konnych i sprzedawaj po 400 k. Jak coś to przypomnij mi się wieczorki3m na priv to wbije i dam Ci trochę kasy i jakieś fanty na początek :)

0

Szkoda i to bardzo. Ciekawe jaki następny klub :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?