gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Popełniasz błąd językowy
0
Pewnie wujaszek da swoją stara bo już się nie spina ale dla Ciebie za 3 lata będzie w sam raz
0
Tylko nie zakładaj koszuli z guzikami
0
Wyjeżdżam za dyszke że będą 2 kobiety w TOP 15 i na podbicie 20% głosów na BarcaInfo ;)
Do wygrania mam 112,2 zł. Zgłoszę się po wygraną na pv
0
To było to z tymi fejk kontami co na niego glosowaly?
0
To, że to tylko twoje zdanie dopisales później. Na początku wyglądało jak ewidentny troll
7
Słaby troll to jest xd
6
KamQix zdecydowanie:)
Dyskusja zawsze z kulturą, nawet gdy zdania są odmienne:) Dodatkowo oczywiście świetne kalendarze :)
0
Wiecznie myli mi się z Semedo xd
0
Mają być gotowi ponoć
5
Sarius też dobry chłopak
0
Profilowe też pasuje do postu:P
0
Polecam ,,Dla Ciebie i ognia "
Jest to bardzo mało znany film, bardzo mały budżet na niego był, i zrobiony przez jakichś studentów którzy zapłacili z własnej kieszeni. Bardzo go polecam!:)
Po obejrzeniu przeczytaj interpretację i zobacz czy dobrze zrozumiałaś, bo nie jest to wcale takie.proste :D
0
Ponoc na LM mają być gotowi
0
https://allegro.pl/spodnie-treningowe-adidas-sereno-czarne-xl-meskie-i7096189405.html
Może To?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Boks i MMA
0
https://allegro.pl/adidas-spodnie-dresowe-meskie-tango-az9728-r-m-i7139586953.html
Może To?
Seria Tango Cage
17
Kto ma więcej punktów to wygrywa
0
Wybacz prezesie ale musiałeś dodać w tym czasie co to pisałem. Pozdrawiam cieplutko
3
Nawałka trenerem Lecha
Jutro oficjalny początek pracy
5
Samedo, Langlet
Czeba kupić jeszcze De Lighta i Naymera i jedziemy po tryplecik
0
Mahrez
0
Obawiam się że obie opcje.moga nie wejść
1
Strach pomyśleć co było było przeciwko Legii przy pustych trybunach :P
0
A ja od poxzatku mówiłem, żeby dać szansę Cucurelli, a jeśli się nie sprawdzi to dopiero wtedy Mirandzie. Ale zadecydowalo tournee gdzie Miranda pokazał się z lepszej strony. Ale liczę na to, że wreszcie wypożyczenie się sprawdzi
1
A najlepsza lewa noga na świecie tylko wbije gwóźdź do trumny ;p
1
Puyola v2
Wyraźnie jest napisane
A tak serio to kminie i dalej nie wiem o co mu chodziło
0
Na grupie na której to znalazłem nie było żadnych informacji. Źródło masz napisane. A w zaparte idziesz ty, nie ja. Poza tym, to tłumaczenie i wiele osób mogło umieć to napisać. A twoja prawie pewność co do wykonawców, powiedziałem co możesz zrobić. Działaj w tej sprawie skoro nie może przez to spędzać spokojnie weekendu, ja mam co robić i chętnie oddam Ci tą robotę. Nie zamierzam więcej odpowiadać więc też radzę Ci nie pocić się
0
To ja Ci podlinkuje zaraz tą grupę i będziesz tam działał. Bo ja jakoś nie planuje weekendu spędzać w zabawę ochroniarza praw autorskich i sprawdzanie czy wszystko jest podpisane tak jak Ci się podoba. ;)