3

Popełniasz błąd językowy

0

Pewnie wujaszek da swoją stara bo już się nie spina ale dla Ciebie za 3 lata będzie w sam raz

0

Tylko nie zakładaj koszuli z guzikami

0

Wyjeżdżam za dyszke że będą 2 kobiety w TOP 15 i na podbicie 20% głosów na BarcaInfo ;)
Do wygrania mam 112,2 zł. Zgłoszę się po wygraną na pv

0

To było to z tymi fejk kontami co na niego glosowaly?

0

To, że to tylko twoje zdanie dopisales później. Na początku wyglądało jak ewidentny troll

7

Słaby troll to jest xd

6

KamQix zdecydowanie:)
Dyskusja zawsze z kulturą, nawet gdy zdania są odmienne:) Dodatkowo oczywiście świetne kalendarze :)

0

Wiecznie myli mi się z Semedo xd

0

Mają być gotowi ponoć

5

Sarius też dobry chłopak

0

Profilowe też pasuje do postu:P

0

Polecam ,,Dla Ciebie i ognia "
Jest to bardzo mało znany film, bardzo mały budżet na niego był, i zrobiony przez jakichś studentów którzy zapłacili z własnej kieszeni. Bardzo go polecam!:)
Po obejrzeniu przeczytaj interpretację i zobacz czy dobrze zrozumiałaś, bo nie jest to wcale takie.proste :D

0

Ponoc na LM mają być gotowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Boks i MMA

17

Kto ma więcej punktów to wygrywa

0

Wybacz prezesie ale musiałeś dodać w tym czasie co to pisałem. Pozdrawiam cieplutko

3

Nawałka trenerem Lecha
Jutro oficjalny początek pracy

5

Samedo, Langlet
Czeba kupić jeszcze De Lighta i Naymera i jedziemy po tryplecik

0

Mahrez

0

Obawiam się że obie opcje.moga nie wejść

1

Strach pomyśleć co było było przeciwko Legii przy pustych trybunach :P

0

A ja od poxzatku mówiłem, żeby dać szansę Cucurelli, a jeśli się nie sprawdzi to dopiero wtedy Mirandzie. Ale zadecydowalo tournee gdzie Miranda pokazał się z lepszej strony. Ale liczę na to, że wreszcie wypożyczenie się sprawdzi

1

A najlepsza lewa noga na świecie tylko wbije gwóźdź do trumny ;p

1

Puyola v2
Wyraźnie jest napisane
A tak serio to kminie i dalej nie wiem o co mu chodziło

0

Na grupie na której to znalazłem nie było żadnych informacji. Źródło masz napisane. A w zaparte idziesz ty, nie ja. Poza tym, to tłumaczenie i wiele osób mogło umieć to napisać. A twoja prawie pewność co do wykonawców, powiedziałem co możesz zrobić. Działaj w tej sprawie skoro nie może przez to spędzać spokojnie weekendu, ja mam co robić i chętnie oddam Ci tą robotę. Nie zamierzam więcej odpowiadać więc też radzę Ci nie pocić się

0

To ja Ci podlinkuje zaraz tą grupę i będziesz tam działał. Bo ja jakoś nie planuje weekendu spędzać w zabawę ochroniarza praw autorskich i sprawdzanie czy wszystko jest podpisane tak jak Ci się podoba. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?