gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo bym chciał Denisa w podstawie :D
0
A mi Twój skład się podoba mimo że zrobiłbym inaczej :D
0
Cillessen- Semedo, Lenglet, Chumi, Miranda- Semper, Roberto, Alena- Dembele, Munir, Malcom
W drugiej połowie Puig, Denis i Cuenca na boisko.:)
Tak bym to widział:)
24
Do Xaviego z najlepszych lat nawet nie ma jeszcze startu, ale zgadzam się z tym, że wiele zawdzięczamy mu za te zwycięstwa
32
Dokładność podań Arthura w ostatnich meczach:
95,24% vs Girona
91,43% vs Tottenham
95,07% vs Valencia
97,3% vs Sevilla
95,4% vs Inter
90,19% vs Real Madryt
Via: Mundo Deportivo
0
Dzięki wielkie Generale :)
0
Słyszałem, że jesteś jej absolwentem. Dlatego poszedłem bo chciałem Ci udowodnić, że jak się ją skończy to można wyjść na ludzi;)
1
Nie palilismy ani nic. Po prostu staliśmy i rozmawialiśmy. A wychowawczyni mówi, że z nim ciągle są jakies problemy i niedawno dostał upomnienie za takie.akcje
1
Mamy jedno nagranie z ukrycia jak nas nagrywa ale publicznie nie będę wstawial. Jest na tym nagraniu jak wywala nas z kibla i nagrywa. Kolega niby trzymał telefon w ręku i miał kamerkę odpaloną.
1
Wiem, że sprawa wydaje się mało wiarygodna ale musicie wierzyć mi na słowo. Mam na to świadków, a Wiem, że tu zawsze ktoś coś doradzi. I nie.jest to żaden bait ani nic bo za.dlugo na tej stronie jestem, żeby w takie coś się bawić
0
Uwierz, że bardzo chciałem xd
0
Nie, chyba nawet nie może być w łazienkach kamer :/
3
Wiem, że są od tego fora, ale trudno. Może ktoś pomoże lub się wypowie.
Dziś w szkole byłem w nieprzykemnej sytuacji. Jest w szkole nauczyciel co słyszy się że przesadza, ma odpały.
Dziś byłem z kolegami w toalecie szkolnej, staliśmy i rozmawialiśmy, przychodzi nauczyciel i każe nam się wynosic. Mówimy, że mamy prawo przebywać w toalecie i nigdzie nie wisi zakaz wstępu. On wyjmuje aparat i zaczyna nas nagrywać, że nie chcemy podać mu imienia i nazwiska ani pokazać legitymacji.
Wyłącza aparat i zaczyna mnie przeszukiwać, mówię mu, że nie.ma.takiego prawa, a ten, że idę z nim do dyrka. Po chwili sprzeciwu zaczyna mnie szarpać i siłą próbuje wyciągać z pomieszczenia. Odepchnąłem go a ten poszedł. Myślicie, że mając świadków tej sytuacji i innych podobnych z jego udziałem będę ponosil jakieś większe konsekwencje?
A i jeszcze ten gość na przerwach potrafi chować się w krzakach i robić zdjęcia palącym osobom pełnoletnim poza terenem szkoły
0
Metin 2 i opie*dol konto za jakieś grosze xd
0
Ja chętny na zakład;)
0
Leopart xd
0
Tak
6
Ehhh znowu zajedzie pierwszy skład przeciwko sredniakowi z środka tabeli
1
Dembele za Cou
Pierwsza akcja gol
Vidal na boisko
Gol
Trafił że zmianami dzisiaj ;P
1
Jest kurła! Mamy ich! Vidal z dedykacją dla Realu!
0
Vidal to na dziewiatce zagra żeby tylko koło Ramosa xd
0
Kurła hat trick
7
Dembele udział przy golu w 1 akcji... Jakby wrócił wcześniej z wakacji to by w 15 sekund już 2 gole.mial
0
3 miesiące ma jeszcze tak statystowac przez wypowiedzenie? Spoko xd
0
Oby tylko odruga połowa to nie było utrzymywanie wyniku. Strzelić trójkę i zamknąć mecz. Bo jakąś przypadkowa bramka Realu i będzie gorąco
1
Ale wreszcie taki styl, że chce się oglądać ten mecz i gdy zaczyna się przerwa to czuć zawód. Pierwsza połowa świetna, oby do końca.
7
I właśnie dlatego przydaje się VAR
0
Dla mnie karny. Zobaczymy co sędzia zrobi
Karny!
1
Alba to ostatnio chyba nasz najważniejszy piłkarz
0
Tutaj artykuł o tym: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/premier-league/rozbil-sie-helikopter-wlasciciela-leicester-city/cpnvrlq