0

Szczerze? Daj spokój z tym serwerem jeśli chcesz coś na dłużej bo Classic to na Max 3 miesiące. Potem zamykają serwer i za parę miesięcy kolejna edycja i tak w kółko. Nie polecam go:) Grałem na Vesteris i mega, mega polecam:) Co prawda nie gram tam już z miesiąc z powodu nauki i braku czasu ale serwer świetny:)

0

A jak gra Pulisić? Nie obserwuje to od jakiegoś czasu, a Wiem, że był bardzo perspektywiczny :) Chciałbym żeby się rozwinął:)

0

To musiał głośno tymi brwiami poruszać;P

1

Cieszę się ale mam nadzieję, że nie.pobierze żadnych opłat:D

0

W tym roku ZP to naprawdę ciężki temat. Szczerze? Sam nie wiem komu bym ją przyznał. Messiemu który niie zagrał JAK NA SWOJE WARUNKI kosmicznego sezonu. Najlepszemu w historii Boskiemu, który co roku gra coraz gorzej i nawet w decydującej fazie LM nie był najlepszy, co często było argumentem wielu osób, i te jego gole które to bronią, choć więcej strzelił Messi. Modrić który na fali chwały na MŚ dopłynie aż po ZP jeśli wycieki się sprawdzą. Nieregularnemu Gryzkowi, młodemu Mbappe który jest swietny, ale do tego poziomu najwyższego ciut mu brakuje?
Varanowi który też nie grał cały rok na maksymalnym poziomie?
MOIM ZDANIEM jeśli Salah wygrałby LM lub to PL (Tak wiem, że wygrywa drużyną) to on wygrałby tą nagrodę, i według mnie zasłużenie. Wskoczył w tym roku na niesamowity poziom i w wielu meczach był decydujący. Gra Egiptu opierała się tylko na jego barkach i na MŚ awansowali, co na pewno było ich celem nr1.
Podsumowując, DLA MNIE Messi jest najlepszy, jednak rozumiem, że oczekiwano od niego więcej (Bo stać go na dużo więcej), ale osobiście przyznałbym nagrodę Salahowi, jeśli miałbym wybierać kogoś innego niż Messi.
I nie będę używał tu znanej regulki ,,nie interesuje mnie złota pilka", bo interesuje dość mocno, co nie zmienia faktu, że nie jest dla mnie obiektywna w żaden sposób i do wygrania wystarczą 2miesiące, w których media przykują na kogoś swoją uwagę i masz ZP. Bo przecież ,,jak ciągle o nim mówią w wiadomościach to musi być najlepszy"
Ktoś może powiedzieć,, wreszcie zakończyła się dominacja Wielkiej Dwojki", tylko pytanie, czy takiego końca chcieliśmy? Xavi, Pirlo, Iniesta i wielu innych mieli sezony 100x lepszy niż Luka, a jednak piłki nie dostali bo trafili na niemożliwych do przebicia Messiego i Ronaldo.
Takie jest moje zdanie. Proszę tylko, żeby nie poleciał hejt.:)

5

XD Przecież Ronaldo jakby cały rok nie grał z powodu kontuzji to i tak by był na podium za najlepsze na świecie przechodzenie rehabilitacji

0

To żeś mi wyjaśnił
Ps. Tylko czy w połowie sezonu dostałby z 10 upgrade?

0

Ciekawa pierdoła, jak myślicie. Jakby załóżmy zawodnik pokroju np. A dajmy na to naszego Aleni, nagle wystrzelił forma życia i zgarnąłby złotą piłkę, co by zrobili w Fifie z jego overallem? :D
Załóżmy zawodnik ovr 78 dostaje złota piłkę i co wtedy? :D
Bez spiny proszę oczywiście:P

3

Ah ten Marek Mostowiak

0

Daj linka do tej relacji ;P

0

Daj linka do tej relacji czy tam streama :D

0

Tylko czy to jest takie niemożliwe? Wiadomo, City jest najmocniejsze w Anglii. Ale jakąś zadyszka u Manchesteru, dobra forma Live i wygrana w bezpośrednim starciu jest możliwe. Będzie ciężko, ale widzę szansę. Co innego jakby to powiedział Lukaku, ale Liverpoolu nie skreślam

22

Robben w Holandii ;P

0

Odpowiedzieli powyżej ;P

1

Oficjalnie: Arjen Robben po sezonie odchodzi z Bayernu

2

Tylko, że jakość tuszu też ma znaczenie a wątpię, żeby za taką kwotę całego rękawa były dobrej jakości. Zobaczymy po latach jak będzie wyglądał:D
800 zł jeśli by zrobił przedramię to spoko, ale cały rękaw to trochę podejrzane jak dla mnie. Nie sugeruje nic, więc bez spinki ale ja bym się nie zdecydował;D

1

Tylko, że ostatnio ja mam tylko nagrody rzeczowe A on tylko kody :D

2

Był ktoś taki, kojarzę. Nawet mieszkałem kiedyś na tym osiedlu ale odkąd się przeprowadziłem na obrzeża miasta nie jestem na bieżąco i nie wiem czy dalej dziabie:D

1

Mam pytanie odnośnie Graliga. (Tak jestem przewrazliwiony na tym punkcie)
Jak to jest, że mam napisane, że należę do klubu Premium, jak nie zapisywalem się do niego i nie podawałem żadnego imienia i nazwiska. Poza tym kolega ma do wygrania kod na tydzień Polsatu Premium A ja mam czapkę, wczoraj szalik, a on ciągle te kody:)

2

Cały rękaw to Gdzieś 5 sesji. Sesja w porządnym salonie to 600 zł więc około 3 tysi musisz liczyć
Ps. Oczywiście 600 zł za sesję to nie jest jakiś najwyższy poziom ale na pewno już porządny

0

Ta zjada Mbappe na luzie i ogólnie lepszy niż Neymar, jak ogarnie psyche to lepszy niż Messi na luzie

0

Mam pytanie do znawcow telefonów lub kogoś kto miał ten problem
Przedwczoraj w telefonie Samsung Galaxy J3 2017 miałem aktualizację systemową.
Od tamtej pory telefon mi się wyłącza po około 2 minutach grania w jakąkolwiek grę. Miał ktoś coś podobnego lub wie, w czym może tkwić problem?

0

"Adrien Rabiot doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie indywidualnego kontraktu" - informuje RAI Sport. Rabiotowi 30 czerwca 2019 wygasa umowa. Wspomniane źródło informuje, że 23 latek będziee zarabiał około 13 mln euro netto rocznie.

2

W niedzielę najwięcej nauki byku

1

United to nie ma najmniejszych szans na tytuł, pozostaje walka o czwórkę i to max:D

2

Hahahahahah A ty bez bana Jeszcze hahahaha

Ps. Hahahahaah

0

Wilder spokojnie myślę da radę:)

0

Może.i jest to podrzędna gala ale sama obecność Shoguna, Juniora dos Santosa sprawia, że wybieram tą galę. Ale wiadomo, kwestia gustu i nikomu nie zabraniam oglądać KSW:D

0

Wiesz co, nie powiem ci tego bo nie planuje oglądać na streamie tylko w tv. Ale jeśli będę coś wiedziała to podeślę linka tak samo jak Fafikowi:)

0

Myślę, że poziom UFC jest o wiele wiele wyższy niż KSW i jeśli miałbym wybierać co obejrzeć to bez wątpienia UFC:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?