1

Metin 2, Mu Online :)

2

Dokładnie

1

Psy szczekają bo się bardzo boją burzy

1

Barca-Bayern w 1/8? :D

2

O mój Boże jaki dzban.
Pcha na salony to musi żyć z tym że będziesz przekrecal jego nazwisko xd
Z szacuneczkiem ale albo jesteś trollem albo słabo rozumujesz

3

Zostanie rozdmuchane szybciej niż powstało

2

Serio Messi warty niecałe 2 miliony A Neymar prawie 3?

3

Chyba nie można że screenem iść odebrać tylko z urządzeniem którego numer telefonu jest podany:)
Tak przynajmniej jest w regulaminie

11

No ale na np. La Rambli na mobilnej nie ma takiej opcji. Pewnie jak będzie nowa wersja to dodadzą

3

A i tak na Rambli będą twierdzić że pisze się,,Antonella" przez 2x L

1

U mnie już działa wszystko jak należy:)

1

Tak, wygrałem szalik ale nie mogę odebrać

3

Wawrzyszewski pewnie :)

0

W takim razie od czego są komentarze? Chyba po to, żeby je czytać?

0

Co mi to da? Na przykład zrozumiem co tam jest napisane?

1

...,,, masz, skopiuj i wklejaj bo chyba klawiatura nie ma znaków interpunkcyjnych.

24

Ja tam go lubię. Jego wiedzą o Piłce jest doskonała, świetna, wspaniała i wcale nie żartuję

3

Wogule jest w składzie znafco

2

Typowy two season man
Ewentualnie three season xd

0

Za późno niestety. Poszły do szybszych na pv

0

Świetnie.

0

Już widzę te tłumy domagające się Twojego pytania

0

I odkup w lato xd
Ehh te trolle

2

Ale to zaraz bo gram online i nie mogę zapauzowac

17

-Dembele, jak strzelisz gola to możesz grać całą noc na konsoli
- Nie musisz powtarzać
7 minuta, Dembele gol

1

Bo chyba wpisanie go w miejsce Rafinhi i numer 21 dotyczy tylko Ligi Hiszpańskiej:)

1

Ja mam, nawet 3

1

Całkiem sprytny sposób

1

Kojarzę to z chyba rok temu jak nie lepiej. Fajnie jakby to weszło w życie bo często mi tego brakuje :D

1

Tylko nie wiem czy ,,Oddam kod" jest na temat artykułu np. ,,Poranny przegląd prasy "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?