gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Metin 2, Mu Online :)
2
Dokładnie
1
Psy szczekają bo się bardzo boją burzy
1
Barca-Bayern w 1/8? :D
2
O mój Boże jaki dzban.
Pcha na salony to musi żyć z tym że będziesz przekrecal jego nazwisko xd
Z szacuneczkiem ale albo jesteś trollem albo słabo rozumujesz
3
Zostanie rozdmuchane szybciej niż powstało
2
Serio Messi warty niecałe 2 miliony A Neymar prawie 3?
3
Chyba nie można że screenem iść odebrać tylko z urządzeniem którego numer telefonu jest podany:)
Tak przynajmniej jest w regulaminie
11
No ale na np. La Rambli na mobilnej nie ma takiej opcji. Pewnie jak będzie nowa wersja to dodadzą
3
A i tak na Rambli będą twierdzić że pisze się,,Antonella" przez 2x L
1
U mnie już działa wszystko jak należy:)
1
Tak, wygrałem szalik ale nie mogę odebrać
3
Wawrzyszewski pewnie :)
0
W takim razie od czego są komentarze? Chyba po to, żeby je czytać?
0
Co mi to da? Na przykład zrozumiem co tam jest napisane?
1
...,,, masz, skopiuj i wklejaj bo chyba klawiatura nie ma znaków interpunkcyjnych.
24
Ja tam go lubię. Jego wiedzą o Piłce jest doskonała, świetna, wspaniała i wcale nie żartuję
3
Wogule jest w składzie znafco
2
Typowy two season man
Ewentualnie three season xd
0
Za późno niestety. Poszły do szybszych na pv
0
Świetnie.
0
Już widzę te tłumy domagające się Twojego pytania
0
I odkup w lato xd
Ehh te trolle
2
Ale to zaraz bo gram online i nie mogę zapauzowac
17
-Dembele, jak strzelisz gola to możesz grać całą noc na konsoli
- Nie musisz powtarzać
7 minuta, Dembele gol
1
Bo chyba wpisanie go w miejsce Rafinhi i numer 21 dotyczy tylko Ligi Hiszpańskiej:)
1
Ja mam, nawet 3
1
Całkiem sprytny sposób
1
Kojarzę to z chyba rok temu jak nie lepiej. Fajnie jakby to weszło w życie bo często mi tego brakuje :D
1
Tylko nie wiem czy ,,Oddam kod" jest na temat artykułu np. ,,Poranny przegląd prasy "