- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1065 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1065 Culés
3
Pisze tu bo liczę na komentarze a na artykule mniejszy odbiór:)
Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Busi Ivan
Malcom Messi Dembele
Suarez
Mamy 6 zawodników od działań defensywnych z ewentualnym Rakiticiem jako zawodnikiem do przodu, podczas ataku jest 5 atakujących, podczas obrony 6 broniących. Formacja 4231 z dwoma defensywnymi pomocnikami.A ostatnio Dembele jak i Malcom starają się pracować w defensywie więc o balans nie ma się co martwić. Gdu ktorys z bocznych obroncow idzie do ataku, to ktorys z defensywnych cofa sie na stopera a Pique badz Lenglet schodzi do boku w celu asekuracji.
Nie wydaje mi się, żeby nie było tu balansu :) Ale czekam na kulturalne wymiany zdań:)
1
@gorgota Wszystko pięknie ładnie, tylko żeby Valverde miał jeszcze Twoje myślenie:)
2
@Konradomoreno Pewnie ma dużo bardziej rozwinięte i mądrzejsze ale tak zastanawiam się jakby to wyglądało :D
0
@gorgota Wszystkiego trzeba próbować, tym bardziej że mamy dwóch młodych i głodnych gry zawodników (Malcom, Dembele) do tego Messi wykładający im piłeczki. A co do Valverde, to on ma w głowie tylko jedno, żeby Rakitic nie daj Boże kontuzji nie załapał \o/
0
@gorgota Ja to bym chętnie pod nieobecność Arthura zobaczył taki skład ze słabszym rywalem (np. Real Valladolid):
Ter Stegen
Semedo, Murillo, Lenglet, Alba
Vidal, Rakitić, Coutinho
Malcom, Messi, Dembele
1
@KamQiX Też bardzo fajna opcja, wreszcie Cou by mógł pokazać skillsy w środku pola, a przeciętny narazie Busi by posiedział. Bardzo fajny skład:D
2
@Konradomoreno Rakitic jest naprawdę naszym chyba najpewniejszym na ta chwilę punktem w środku pola i nie dziwię się, że Valdek jest w nim ,,zakochany"
Chodzi tylko o to, że on praktycznie nie ma odpoczynku, nawet z drużynami pokroju Huesci.
W zeszłym sezonie chyba rozegrał jak dobrze kojarzę 71 spotkań, A to dużo za dużo :D