1

@Comentateiro Okropnie się to ogladało.

3

ani jedni ani drudzy nie zasłużyli na awans. Jeden wielki antyfutbol.

1

To moga być ostatnie karne betona Deszampa w reprezentacji Francji.

5

Kurła 120 minut kopania się po jajach... xD
Jeszcze karne i tu rówież moga być niezłe jaja.

1

Paraolimpiada na Euro. Szkoda szczępić....

0

@KacperVEB No nie aż tak ;D ale sprawić aby na boisku było więcej miejsca na szybkie granie bo przecież te dogrywki po 11 to jest marnowanie czasu.
@mekston Tak w dogrywce graja po 4 i do złotej bramki i tam co dogrywkę jest takie granie, że głowa mała. akcja za akcja. I to jest zajebiste.

0

@mekston @pasquda No dobrze można spróbować po 10 bo przecież te dogrywki nic nie wnosza. 90% czasu to klepanie do boku i do tyłu.

1

Ja to się zastanawiam czy w dogrywkach nie lepiej by było zastosować coś na wzór NHL czyli w regulaminowym czasie gry 5 na 5 a w dogrywce 4 na 4. Więcej miejsca i łatwiej szczelić coś. W piłce po 11 a na czas dogrywki po 8.

0

ale mu zeszła ewidentnie już to widział w bramce Boski.

1

Na trzeżwo nie da się tego ogladać.

1

@Pawci023x Że Nico to taki młody Ronaldinho, a Mapet to taki Bombele w prime.

4

Bombele jeżdziec bez głowy xD

0

@Borry Nie chyba a na pewno. ;)

0

@Rust_Cohle Jesteś niesprawiedliwy. U arabów wszystko mu wychodzi. ;)

1

Widać frustrację u Krziszciano no nikt mu nie podaje lub nie chce mu podać.

0

Portugalce ewidentnie czekaja na karne.

2

Wchodzi Semedo czyli awansuje Francja

1

Oby Mapet wyjaśnił dzisiaj Boskiego Kryszcianka.

1

@michaleu Powiedzmy sobie szczerze, że mu sie udało. 5 minut i kto wie co by się wydarzyło w karnych. Zmianami osłabił drużynę. Udało mu sie i tyle.

0

Łysy na mega @farcie ;D

0

Rekin jak Morata ten sam poziom xD

0

Niemcy jak w 1945. na pizde i do domku. Pięknie Hiszpania. Łysy miałeś mega @fart ;D

0

Taaaaaaaaaakkkkk!!!!! Pięknie Hiszpanie Pięknie!!!!

2

Łysy tymi zmianami dał dupy. Hiszpania stoi i się przyglada. Będzie ciężko to wygrać.

1

ależ Niemcy złapali luz w graniu cos czuje, że do karnych Espanie nie dotrwaja.

0

Hiszpanie obrona Częstochowy. Niemcy zasłużyli.

0

Karma Germańce ;D

1

Morata.... xDxDxD

2

@NeroTFP1 Może w II połowie zobaczymy więcej luzu u jednych i u drugich. ;)

5

Jak to mawia trener Jacek Gmoch no to jest mecz dla koneserów. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?