fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jaras121 @FcPortoFan1999 Zawaliliśmy ten pierwszy mecz. Jeśli ogramy gospodarzy i to na ich terenie to będzie to mega sensacja. I finał z Bahama - Bahama ;)
0
@NeroTFP1 @Encore @jaras121 Obawiam się, że Espania jest ponad Nasze siły. Gruby vs antek tu zapowiada się meczycho. ;)
0
Czyli o IO w koszykówce zagramy z Hiszpania w półfinale.
0
@Encore Gdyby nie tatuś to pewnie nikt by go nie wybrał w II rundzie. Za 4 lata już go w tej lidze nie bedzie.
2
@pt9 Jeśli się nie mylę to bajka Johnny Bravo ;)
0
Mecz sparingowy a Turcy zdobyli w 3 i pół kwarty 37 pkt. 37 pkt w takim meczu. Śmiech na sali
Francja prowadzi 80 -37.
1
@RosjaninBut Ojciec Lucka @Luciano99 to takie leszcze gołym ręcoma wyjmował a po kielichu to i nawet większe.
0
@Pressinho Oooo z takim rozgrywającym to finał na pewno. ;)
2
@Encore No powiem Ci z całym szacunkiem do Francuzów, ale amerykanie na Galowo także z Wemby i Goberta to raczej nie będzie co zbierać.
3
Francuzi gilluja Tureckie Kebaby
Wemba + Gobert = siła nie do zatrzymania.
No coś tam potrafia te leśne dziadki z NBa ;D
8
@NeroTFP1 Co się z tymi ludzmi dzieje to ręce opadaja. Tu musi przyjść jakaś katastrofa na ten świat. Tak jak ten poseł co przywiazał swojego psa do zderzaka samochodu i ciagnał go po ulicy. Co mu zawinił ten pies? brak słów.
1
@takisobiektos Daj spokój jak zobaczyłem te wyniki to człowiek od razy uśmiech pod nosem i w głowie pytanie: Co co tu się staneło xD
0
"Barcelonie rośnie konkurencja w walce o Jadena Philogene'a" i tym poważnym konkurentem jest... Ipswich no jak to brzmi w ogóle xD
Kiedyś walka na rynku z wrzutkami, Bajernami, Citami czy paryżami a dzisiaj Ipswich. ;D
0
@FcPortoFan1999 Tytuły i zobacz ile bramek strzelił grajac w II linii jak to powtarza trener Strejlau. Wielki piłkarz.
0
@AlexDark00 Tego nie wiem natomiast nie widze takich rzeczy w City, madrycie czy Mediolanie, Leverkusen. Jak to się dzieje? że wszystkie takie tematy kręca się wokół Barcelony.
0
@FcPortoFan1999 I dlatego jeszcze większy szacuneczek dla Niego. Za wytrwałość ;D
0
@FcPortoFan1999 I słusznie bardzo dziękuję. ;)
0
@michal26 To że maja 3 graczy Nba nie znaczy, że sa nie do pokonania. My mamy kolektyw a przynajmniej mieliśmy.
2
@zodiak_10 Ile ma tych piłek? tylo co Lewandinho. Czyli 0 ;D
4
Eliminacje do IO w koszykówce Mężczyzn.
Chorwaci, którzy w pierwszym meczu pogonili Grubego Doncicia i jego Słowienię dzisiaj dostaja mokra szmata w pysk od.... Nowej Zelandii XD w ostatniej kwarcie ekipa Saricia rzuciła 7 pkt. xD
a Bahamy dzisiejszym zwycięstwem melduja się w półfinale turnieju w Hiszpanii. Brawo.
1
@AlexDark00 I tu jest problem bo ten temat już dawno powinien być przez klub załatwiony a z tego co widać chyba nie jest to rozwiazane. Podobnie miała się historia z Faye, który już się pakował na samolot do Porto a tymczasem będzie trenował z I drużyna.
4
Przepraszam, ale nie wiem dlaczego informacja o urodzinkach Pana Lucjana Brychczego wyświetliła mi się wczoraj. Za pomyłkę w druku bardzo przepraszam. Spóźnione, ale szczere życzenia dla Pana Lucjana i dla @FcPortoFan1999 za przypomnienie. ;D
2
Bahamy. Pięknie Panowie zaczynacie i już widać, że kilka niedociągnięć jest. ;D
Wypisz wymaluj Polscy kopacze. Szkoda szczępić ryja.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BartqRKO I powiem szczerze, że artykułów na ten temat było sporo. I pewnie dlatego jest taki a nie inny odbiór tej całej sytuacji.
2
No przegrywać z Bahamami to już jest naprawdę spory śmiech. Ja nawet nie wiem gdzie tego państwa na mapie szukać. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@BartqRKO Czyli to zwykłe ploty były o tej zdradzie.
0
@ShawnC a to pzypadkiem nie było tak, że Ona go zdradziła i ten się o tym wszystkim dowiedział? to nie tak to było?
1
@Kgorecki2500 a taki dobry chłopak, na dzielnicy nisko się kłania i dzien dobry na klatkach mówił, staruszki przez pasy przeprowadzał. Dajcie spokój co te pieniadze robia z człowieka.
1
@Who_you_mam Bo to może zwykły sezonowiec był ;D
Trzeba mówić jak jest a w tej chwili jesteśmy zwykłym pośmiewiskiem na boisku i jesli chodzi o kwestie zarzadzania. No taka prawda. ;D