2

ale kopanina 1/4 ME xD

1

Morata jaki to drwniany placek. Chłop pół dnia zbiera się do strzału. xD
Havertz = Morata

1

Niemcy lepsi Hiszpanie słabiutko.

1

@Barcaa12 Stara nazistowska taktyka. Sprawdzona w boju.

2

Niemcy taktyka: Po trupach do celu.

0

Niemcy w półfinale Panowie.

0

Sendzia Kalosz

0

@tristan87 No tak bo w duecie z tym Iwańskim to wyglada bardzo żle.

0

a Ja bardzo lubię komentarz Pana Kazimierza "Kazka" Węgrzyna. Lubie tę jego energię. I co by nie powiedzieć widział troszkę tej poważnej piłki i to jest na duży plus.
Mega pozytywny gość.

1

@Armintrance1 Jest af korse. Ja wol.

3

Tomi Krosz zdmuchnie tych śmieszych Hiszpanków. Nawet mi ich nie szkoda.
For Dojszlant.
Czuje, że dzisiaj cały Półwysep Iberyjski głośno zapłacze.

0

@tristan87 Widziałem wczoraj chyba nawet Ty wrzuciłeś ten fragment gdzie Romek się mocno zagotował. ;)
ale dobrze powiedział.

1

Czesiu kłopoty, potężne kłopoty xD
"Wychodzimy z grupy i zamiast się cieszyć, nagle zaczęliśmy kłócić się o tę premię. Ci mają mieć tyle, inni tyle. Ale to tak się kłóciliśmy, że nie gadaliśmy z pewnymi zawodnikami — Łukasz Skorupski w rozmowie z Przeglądem Sportowym.
Łukasz Skorupski: To nie był nasz pomysł. Premier obiecał premię. Słownie, nic na papierze.
Czesio "711 zgłoś się" Michniewicz: Premie? jakie premie. Premie to wymyśliliście Wy dziennikarze. Dziękuje spieszę się do Fryzjera. Dredy bede sobie robił.

9

0

@JarekS To pokazuje jakie sa priorytety w tym klubie. Najpierw interesy koleżków a gdzieś po drodze wizja, rozwój drużyny. Klub mem.

0

@Maker0 To raczej pokazuje Nasze miejsce w szeregu. Troszke przekłamany obraz po świetnych ME i MŚ.

2

@Kgorecki2500 Czy to normalne, że wybory sa w środku tygodnia? W Polsce nauczony, że w weekendzik idzie się spełnić obywatelski obowiazek, ale żeby w tygodniu? to pierwsze słyszę. ;)

1

@takisobiektos Oni wyglądali tak jakby dzisiaj dopiero pierwszy raz spotkali się na parkiecie no jeden wielki chaos.
No aJ chciał na siłę zostać Hero ale zobacz po tym rzucie piłka odbija się od obręczy i spada komuś pod koszem i chłop co rzucił przecież tu delikatnie tylko trzeba było rzucić o tablicę i Game winner a tu chłop jakiś balonik rzuca no ręce opadaja.

1

@takisobiektos I ja nie rozumiem dlaczego Olkiem graliśmy tak mało. Przecież On potrafi grać. Nie rozumiem tego i jeszcze po zasłonie przecież On miał pusty kosz... co tu się staneło? XD

0

@MessiForeverTheBest Został Żużel, Siatka, Tenis i szachy. Bieda kiedyś to były sporty a dzisiaj tylko pośmiewisko z tych Naszych dziadów.

0

@Criss18Barca Mieli i się zesrali koncertowo.

0

@takisobiektos Tragedia Posejdona co zagrali w 4 qw i to majac taki skład.

1

Finowie z ogromna łatwościa robia na Nas te pkt, ze głowa mała a My w ataku męczymy się okrutnie.
I do domu Panowie. Chyba trzeba powiedzieć jasno, WSTYD ogromny.
Brawo Finowie za walkę do końca.

0

@FcPortoFan1999 Za nerwowo i chyba jednak presja zjada Naszych.

1

@NeroTFP1 I to jest mega słabe bo przyjda lepsi rywale a my nie mamy kim straszyć.

3

@Firestone Pewnie kot po kielichu i się zatoczył. Mam tylko nadzieję, że Miejscy nie dali się nabrać na ładne oczy sieriściucha i wlepilu mu mandacik. Porzadek musi być bez względu na ustrój. ;)

2

Olek z Bahamami robi 20 pkt a dzisiaj w 20 minut w meczu o wszystko zdobył 1 pkt.

1

@NeroTFP1 I się chyba zesraliśmy.

0

@FcPortoFan1999 Na to wyglada ;)

5

@Popitek12 Tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?