fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto It's coming Home.
0
@michaleu Bede grał w gre. Tom Rajder
0
@Katalończyk 99 Dokładnie
Kiedyś to był tenis Proszę Pana bez stękania, sapania i innych wygibasów. To była sztuka. a teraz? zwykłe klepanie do boku i do tyłu.
2
Wojciech Fibak w prime to by się nawet nie spocił w pojedynkach z tymi alcamrazami czy tymi Dziewkiewiczami. Taka prawda
a Wy się tu podniecacie takimi paletkami.
0
@paweldunajecfcb To ameryka tam wszystko jest możliwe.
2
@Arden Swoja droga śliczne sa te koszulki. ;)
6
ameryka to jednak dziki zachód
nigdzie na świecie nie ma takich cyrków jak w USa.
0
@FcPortoFan1999 Może dlatego, że powiedział to KOSa chłopak mocno kontrowersyjny. Choć wiele w dorosłej piłce widział, przebywał w różnych szatniach i imprezach więc wiedzę w tym temacie ma. Gdyby to powiedział Messi to jestem przekonany, że wszyscy bo o tym trabili, a że to powiedział skromny Kosa to jest jak jest. ;)
@tbas No bardzo możliwe nic na to nie poradzimy. Kibice lubia mieć bohaterów ;)
2
@Stinger_ Nie tylko dupeczki, Wódeczka, imprezki, może coś więcej? pokus jest mnóstwo.
@Tasde ale My nie wiemy co Yamal ma w głowie? chyba, że Ty wiesz. Nie wiem jak jest wychowany i czy ma poukładane w głowie bo go nie znam dlatego napisałem o zagrożeniach, które na tak młodego człowieka czekaja.
Może o piłkarzach mniej, ale o zawodnikach w NBa czy NFL to problem jest poważny i wielu młodych koazków tak się pogubiła, ze dzisiaj sa bezdomnymi z uzależnieniami.
Wszystko zaczyna się niewinnie od jednego kieliszka, kreski czy innych przyjemności. Ciężej jest powiedzieć STOP.
@FcPortoFan1999 Jęsli Kosa tak powiedział to się zgadzam.
0
@FcPortoFan1999 Nie widziałem tego więc się nie wypowiadam. ;)
1
@Faro No oby. Bo tak jak napisałem w tak młodym wieku bardzo łatwo jest się pogubić.
1
@Xaviball Paweł Brożek
1
a propo tych słów w wywiadze z Lewym, że Yamal jest przekozak i o tym, że presja w tak młodym wieku itd.
Ja się obawiam czegoś innego. Mianowicie, że młodemu uderzy sodóweczka + wielkie pieniadze i tu naprawdę nie trzeba dużo do katastrofy. Młody wiek, sporo kasy i mnóstwo pokus, które na Niego czekają. I tak jak Lewy powiedział, że to jeszcze dzieciak jest.
0
@zadafcb Ostatnie 4 sezony to głównie rywalizacja między Gdynia (Seahawks) a Wrocławiem (Panthers). Czas to przerwać ;D
Orły po raz 3 w historii najlepsza ekipa w kraju.
Stolica rządzi. ;D
1
@Ojciec5tkidzieci Przyszłość tego kraju. Myślniko-przecinek
1
@Encore Nie było co zbierać. ;D
@takisobiektos Powiem Ci szczerze, że gra w obronie Serbów no dzisiaj petarda w II qw gdzieś na 6 minut przed końcem I połowy tak bronili, że Francuzi nie wiedzieli co się dzieje a w ataku w tym czasie Serbowie zrobili run 14-0 i ustawili sobie cały mecz. Za duże przestoje w grze u żabojadów z Niemcami również był taki moment gdzie pewnie prowadzili i Niemcy momentalnie ustawili obronę i dogonili Francuzów. ;)
4
W meczu towarzyskim przed IO reprezentacja Serbii pokonała gospodarzy Francuzów 79-67. Joker i jego mafia pokazali kawał dobrego basketu. Wemba i reszta nie mieli nic do powiedzenia.
Joker bez litości przestawia Wembe ;D
@takisobiektos
1
Boston łatwo
Hawks, Bulls, Wizards i Cavs
1
@Tasde Jak nie było ścieżek rowerowych to był płacz kolarzy, że nie maja gdzie jeżdzić. Jak pojawiły się ścieżki rowerowe to jeżdza... chodnikiem. Nigdy tego nie zrozumiem. xD
0
@Bulbulator Kurcze szkoda, że Polska nie może grać dobrej piłki i robić wyniki na turniejach jak choćby Chorwacja, austria czy Szwajcaria. Zawsze w Polskiej kopanej jest coś co przeszkadza. Można grać ładna i efektywna piłkę. Tylko nie Polska.
0
@Kgorecki2500 Również na Niego czekam ;D
1
Nowy trailer od Marvela
CAPTAIN AMERICA: Brave New World
Premiera 14 lutego 2025.
1
@NeroTFP1 Na tym świecie bogaty może więcej. Niestety.
0
@NorbiTBOB 100 lat byczku ;D
1
@PIWOSZ89 Z Schalke 04 było ciekawie szczególnie w rewanżu u Niemca.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@pt9 I masz rację. Liga na przestrzeni ostatnich lat mocno obniżyła loty jeśli chodzi o aspekt sportowy, ale ludzie chca to ogladać więc ogladaja wypełniaja hale po brzegi czy to w regularnym czy w Playoffs. Podobnie jest z piłka. Często nas wkurza a i tak co Wtorek/Środa - weekend siedzmy i ogladamy ;D
2
@Encore absurdalne szaleństwo
5
76 miliardów dolców w 11 lat.
Tyle hajsu otrzyma NBa z tytułu nowej umowy telewizyjnej. Chore pieniadze.
Według ostatnich informacji umowa wejdzie w życie od sezonu 2025/26, NBA porozumiała się z trzema dostawcami – NBC, ESPN oraz Amazon i jest w trakcie finalizacji zapisów kontraktowych. To oznacza, że stacja TNT wypadła z gry.
Umowa ma zostać podpisana jeszcze przed startem IO w Paryżu.
@zadafcb @Encore @takisobiektos @BartqRKO
1
@Encore Holiday również dobre minuty. ;)