1

Avengers gotowi.
Pierwszy meczyk sparingowy z Kanada. W nocy z Środy na Czwartek.


0

@adamek20151 Nie dzisiaj tylko ogólnie na tym turnieju. ;)
Jedna z najgorszych drużyn do ogladania.

3

wygrał antyfutbol. Szkoda

1

@takisobiektos Tyle lat co ludzie nabierają się na tego typka to jest niepojęte :D
Co rok ta sama gadka. ;D

1

@takisobiektos Jest i Nasza Gwiazda xD
Za rok Welcom the China League ;D

2

Burza nad Mielnem. Uważajcie tam dzisiaj.

/photo/1

1

@Stinger_ Maja przejść burze i może się troszkę ochłodzi. Trzymam kciuki aby nie było jutro w robocie tak gorąco. ;)

4

@Foton Widzę, że Jarek kopiuje Dzoł Bidena. Obaj mocno odklejeni od rzeczywistości.

1

@Stinger_ Nad woda ;)
Natomiast ja uwielbiam taka temperaturę i pogodę nawet gdy nie ma klimy. Od małego tak mam. Nie znoszę zimna. ;)

2

@Stinger_ Dla jednych fatalna a dla drugich cudowna. Ja należę do tej drugiej grupy. ;)

0

@BORO_12 bardziej chodziło mi o zbicie ceny Nico i My dajemy im jakiś szrot za 5-10 baniek. Czyli powiedzmy Nico przychodzi do Nas za 40-45 a My im dajemy Langletów czy innych Rekinów.

1

ale, że Wam się chce kłócić w tak piękna słoneczna pogodę to dajcie spokój. ;)

0

@Lucyfffer Pewnie masz rację choć z drugiej strony łudzę się, że po stracie Nico ciężko będzie im szybko go zastapić a może szukaja zawodników na inne pozycje? mamy trochę tego szrotu może ktoś by im przypasował? ;)

0

@Lucyfffer a może jest taka opcja, że Bilbao zgodzi się na mniejsze pieniadze + My damy im jakiegoś grajka? dlatego napisałem, żeby się dogadać. My zaoszczędzimy a Bilbao coś dla siebie weźmie. ;)
@BORO_12 No właśnie napisałem, że może kogoś oddamy do Bilbao w ramach tego transferu tak aby wszystko się zgadzało. To raz a dwa no niestety My nie potrafimy sprzedawać graczy i to jest kolejny problem, którego nie potrafimy rozwiazać.

0

@BorzyKrzys I taka ciekawostka. Jeśli chodzi o "Pasję" to Mel opierał się na wizjach Męki Pańskiej przedstawiona przez mistyczkę błogosławiona Katarzynę Emmerich niż na Biblii.
Obawiam się, że Mel nie zrobi drugiej części. Pamiętam z Nim wywiad w którym powiedział, że chciałby pokazać historię po śmierci Jezusa.

1

@escarabajo a ja tylko dodam, że Makuch będzie 3 najwyższym transferem wewnątrz Naszej ligi w całej historii.
1. Bartek Ślisz 1.75 mln Ełro z Zagłębia do Legii
2. Yeboah 1,5 mln E ze Ślaska do Rakowa

0

@Lucyfffer :D
Zobaczymy zobaczymy ;D

1

@Przemek2323 Legia to bierze na miękko. także można się rozejść ;D

2

@MOLESTA @ViscaelBarca2007 @Zoker @Lucyfffer @BORO_12 @tbas
Był optymizm i już go nie ma ;D

14

Z Nico wszystko dogadane w sprawie kontraktu. Teraz tylko dogadać się z Bilbao.
Jak podaja media Nico nie ma na reklamach nowych koszulek athleticu.
tymczasem do Ciutat Esportiva przybył Thiago.
Jest optymizm Panie i Panowie Cule ;D
Tyle ode mnie Halo Warszawa.

/photo/1

4

Szkoda, że ten Fati sie tak połamał. Z prawej Yamal z lewej Fati ależ byłby wjater.

0

@TaleOfUs @FcPortoFan1999 No gość gra rewelacyjnie. ;)

12

Przeciwko Gospodarzom turnieju bramka i w dogrywce asysta na wagę awansu do półfinału.
W meczu o finał ME zwycięska bramka.
Dzamal Dzamalem, ale po kontuzji Pedriego Dani Olmo gra Partidazo. Partidazo!!!!
Dwa ostatnie mecze po prostu mega Petarda.
Nasz Człowiek.
❤❤❤

/photo/1

1

Drugi raz na tym turnieju ochrona kasuje zawodnika. Po meczu Hiszpanów ucierpiał Morata. Widać, że ochroniarz mocno mu wjechal w nogi. Tragedia na tym turnieju pod tym względem.

23

Narodziny Gwiazdy

/photo/1

5

Mapet Mekambe tym sposobem dołaczył do swojego idola Kriszczianka i finał turnieju obejrzy w domku. xD

0

Ostanie minuty betona Deszampa na ławce trenerskiej Francuzów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium Widzę, że gwiazdy robia z tego powolutku taki Chellendzyk. ;D
Najpierw Konor McGregor postawił 300 tyś teraz Drejk. Zobaczymy kto będzie następny xD

1

@Hindus Kultura jest najważniejsza i o to chodzi. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?