- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
5
- Adam Buksa zostanie piłkarzem FC Midtjylland. RC Lens zarobi na sprzedaży napastnika reprezentacji Polski cztery miliony euro. [Santi Aouna | Tipsbladet]
- Agent Pierre-Emericka Aubameyanga spotkał się z przedstawicielami Olympique'u Marsylia w celu wyjaśnienia dalszych losów piłkarza. Klub chce zatrzymać Gabończyka, choć zainteresowanie ze strony Saudyjczyków nie ustaje. [Santi Aouna] - aż miło. Witam serdecznie (dopisał "autor"). Carrasco, Rakitic i Auba na szpicy. Elegancko
- Patryk Makuch przeszedł testy medyczne przed transferem do Rakowa Częstochowa. Cracovia zarobi na nim milion euro. [Tomasz Włodarczyk]
5
@escarabajo Adam Buksa z bardzo dobrej strony pokazał się w mocniejszej lidzie tureckiej więc mam nadzieję, że w Danii także zakręci się koło 20 bramek w sezonie.
0
@escarabajo A więc młody Buksa, będzie kiedyś rywalem Polskiego klubu!
0
@Stinger_ Miałem nadzieję, że lepszą ligę, ale tu będę puchary, więc może zostanie wypatrzony u zapracuje na kolejny transfer za rok.
@FcPortoFan1999 młody Buksa gra w Górniku.
0
@escarabajo Ale ten młody Buksa, również jest młody jak na polskie warunki.
0
@FcPortoFan1999 ok:)
0
@escarabajo U nas przecież jest tyle młodych talentów, że mamy kłopoty bogactwa.
1
@FcPortoFan1999 tak tam, wiem:)
1
@escarabajo a ja tylko dodam, że Makuch będzie 3 najwyższym transferem wewnątrz Naszej ligi w całej historii.
1. Bartek Ślisz 1.75 mln Ełro z Zagłębia do Legii
2. Yeboah 1,5 mln E ze Ślaska do Rakowa
1
@fart Cieszy Polak w Rakowie:)
A co do Yeboaha to - jest o krok od przenosin do Venezii. [futbolecuador.com | ole.com.ar].