fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żeby tylko wrzutki nie zesrały się z tym Mapetem.
14
I teraz wyobrażcie sobie Lewego robiacego takie show po zdobyciu pucharu ME jak to robi Morata jako kapitan.
No nie xD
Morata > Peszko
5
@Kgorecki2500 Oj widzę, ze fanuf Boskiego Kriszczianka boli kolejny tytuł wygrany przez GOŁTa Messiego w barwach Narodowych. xD
Boli? i ma boleć xD
***Wpis dotyczy oczywiście do tego płaczy na tłiterku ;)
0
@cules100pro No dobrze, ale to amerykanie byli gospodarzami tej imprezy i to nie sa obiekty Comnebol tylko amerykanów i to na ich ziemi odbywały się te cyrki. To raz a dwa to amerykanie a nie siły zjednoczone Comnebol odpowiadały za bezpieczeństwo podczas turnieju.
12
Kibice próbujący dostać się na finał Copa przez.... system wentylacyjny. Takie kwiatki w ameryce, która nie zdała egzaminu organizacyjnego a za dwa lata MŚ. No kilka niedociągnięć jest. xD
1
@Gitarkafcb No jak to po co? for many to chyba oczywiste. Gdyby Tebasowi zaproponowano 100 mld Euro za pokazywanie LL na Księżycu to sprzedałby to bez wahania. ;)
5
Organizacyjnie Copa w USa to nieporozumienie. Tragedia po prostu.
Normalnie Dziki Zachód dajcie spokój kto to widział. ;D
2
@Katalończyk 99 Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;D
Vamos argentino!!
Vamos Messi. ;)
1
@Roni/VEB I życzę mu z całego serca, żeby tak było. Bo pamietam, że jego początki w Barcelonie to kopiuj/wklej Yamal. Wchodził jako ten najmłodszy i ratował swoimi występami Barcelonę. Wszyscy mówili, ze ten chłopak ma to coś. W kadrze również pokazał kawał dobrej piłki w bardzo młodym wieku. Oby się chłopak odrodził.
1
@BulaKG Czyli mówiac krótko: Mało być pięknie a skończyło się jak zwykle.
0
Ciekawy jestem co sobie teraz myśli Fati patrzac na uśmiechniętego, szczęsliwego Yamala, który gra Turniej życia i jest kluczowa postacią Espanii.
Coś w stylu: Kurcze to mogłem być Ja.
Szkoda mi trochę tego chłopaka bo talent miał ogromny.
0
@Salchent Tak
czytałem wypowiedzi tych Naszych emerytowanych Orłów z agencji bezpieczeństwa i wszyscy jednym głosem mówia, że SS totalna kompromitacja i że dojdzie do czystek po tej akcji.
@FcBarty Czyli jednak to był amator, który nie miał pojęcia o tym co robi. No bo kurcze zawodowiec już pierwszym strzałem z takiej odległości skończyłby karierę Trumpa.
Ja się na tym nie znam i nie jestem szpecem ;D ale te strzały z tej broni brzmiały jak strzały z wiatrówki ;D
takie pierdnięcia ;D
2
@kamiVeB ja bym dodał jeszcze Gulera i Olmo.
1
@Kapitan hawk @arasz1819 @Roobo
Ogladam sobie teraz te materiały i to, ze ten chłopaczek leży sobie legalnie na tym budynku ludzie go nagrywaja i kurcze przecież tam nic Donalda nie zasłaniało linia strzału czysta przecież tu powinno się skończyć jak z JF Kennedym. Chyba faktycznie treningi z Morata i Bajdenem zrobiło robotę ;D
@John_Doe Chyba tak trzeba to powiedzieć. WYBRaNIEC. ;)
1
Jeszcze odnośnie tego Trumpa to jak do jasnej anielki ten gosć ze 130 metrów go nie trafił śmiertelnie to nie mam pojęcia. Tu mu ewidentnie chyba coś zeszło bo przecież Donald był na czystej pozycji. Totalna amatorka. To znaczy na szczęście.
0
@FcPortoFan1999 No to aż bije po oczach ;)
1
@takisobiektos ja rozumiem tu bardziej chodzi mi o to, że majac tak wielkie umiejętności obaj Paowie w kadrze kompletnie się gubia. ;)
Nie potrafia grać na takim poziomie jak w klubach gdzie ładuja mnóstwo bramek i wygrywaja mecze w pojedynkę. ;)
2
I jeszcze jedno. Henryk Kejn w reprezentacji jest podobny do Lewandinjo w kadrze Polski. Dwa mega placki. W klubach graja rewelacyjnie/super a jak przychodzi kadra to zaczyna sie kopane po jajach.
14
Brawo Łysy!!!
;D
0
@Bulbulator Pewnie wina oświetlenia ;)
36
Trzech Muszkieterów Wielkiej Barcelony
Iniesta - Villa - Czavi.
Legendy ❤❤❤
1
Hiszpania, Hiszpaniom, ale Szymon, Szymuś, Szymuniek Marciniak Ty nasza perło Mozambiku no co sędziował w finale to był TOP TOPÓw. Powiedziałbym wręcz niewidoczny taki cichy bohater. Kiedy trzeba było wkroczyć do akcji to robił to cudownie i z gracja. Tabliczka w górę, zmiana zawodnika no perfekcyjny. Nie ma się do czego przyczepić. Brawo Szymuś. Polska Gurom!!!
8
Oglądałem sobie finał w BBC i po ostatnim gwizdku angole prowadzacy studio czyli Rio Ferdinand, Ian Wright, alan Szerer i nasza Legenda Gary Lineker jednym głosem powiedzieli, że ten turniej wygrała najlepsza drużyna. Hiszpania.
Wielkie brawa przegrywać trzeba umieć z klasa. Brawo mega szanuje Panowie.
1
@Kgorecki2500 Gratulacje byczku ;D
2
Hiszpania grała najlepsza piłkę na tym turnieju i zasłużenie wygrała. Brawo!!!
Klatwa Henryka Kejna wciaż żywa xD
0
Panie Turek kończ Pan ten mecz!!!!
1
alez Olmo to wybronił to byhła piłka na remis. Brawo Dani!!!!!!!
0
Espaniaaaaaaa!!!!!!
Tak kurła!!! Tak!!!!!!
4
Yamal jeszcze tego nie ma czyli wykończenie. Palmer w tej sytuacji już zamknąłby ten mecz.
Oby tylko te zmarnowane sytuacje się na Hiszpanach nie zemsciły.
0
@MesQueUnClub96 Dodi nie gniewaj się, ale nie znam na La Bambli większego atencjusza od Ciebie.