4

@blakkudium Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje itd, ale kurcze ta koszulka wyglada jak taka podróbka z bazaru. xD
Nie ma tego efektu WOW. Mdła jest w chu...j xD

0

@tomek8756 Człowiek wyjdzie z realu, ale real z człowieka Nigdy. xD

2

@misterio ale że Roberto Carlosa nie ma to jestem w szoku.

1

@Popitek12 Te 30 pkt jajec nie urywaja powiem Ci tak szczerze choć zawsze lepsze 30 pkt niż 0 pkt. Także sa tez plusy w tych minusach. ;)

3

@czudi17 No gdzie tam w pracy wszyscy siedzą. Oni tam pewnie nie wiedza że jakiś mecz jest.

0

@mekston Potężne KOKSY
ale Brady powinien być chociaż na 4. ;)

0

@tristan87 Tom Brady na 5 miejscu? moim zdaniem za nisko gość wygrał 7 pierścieni najlepszy QB w historii ligi powinien być przynajmniej wyżej od Bronka.

1

@Sinirsey Wybacz moja wina choć Messi tego podrabiańca Rolando rownież wyjaśnia. ;)

6

@Sinirsey
Prawdziwy GOaT wyjaśnia tego Portugalskiego podrabiańca. xD

0

@RosjaninBut No powiem Wam, że gaśnica gaśnica, ale to jest już wyższy poziom odklejenia. ;D
To jest nienormalne. To chore jest ;D

3

@RosjaninBut Mi to pachnie jakaś sekta xD
To normalne jest? ;D

0

@HypeR Ja wychowałem się na Batmanie i Supermenie i boli mnie to, że tak potężne postacie sa marnowane bo tak trzeba to nazwać oczywiście na chwilę obecna. Patrzę na MCU gdzie wszystko ma swój porządek. Każd Nowa postać dostaje kolejne filmy gdzie możemy na spokojnie śledzić jej historię. W DC nie ma czegoś takiego. Jeden wieli bałagan. ;) a szkoda bo jest olbrzymi potencjał. No skoro uważasz, że będzie lepiej to nie zostaje Nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. ;)

1

@HypeR To bardzo dobra wiadomość bo uwielbiam to Universum. Szkoda, że w DC panuje jeden wielki chaos. Liczyłem na poważna wymianę ciosów (filmów) pomiędzy MCU a DC. Obecnie to jedna wielka przepaść dzielaca oba światy. Szkoda.

35

Ktoś mądry powiedział kiedyś:
"Najbardziej zaskakuje mnie w ludzkości to, że nudzi nas dzieciństwo, spieszymy się, by dorosnąć a gdy dorośniemy pragniemy znów być dziećmi. Że tracimy zdrowie, aby zarabiać pieniądze a następnie tracimy pieniądze, aby przywrócić zdrowie. Że myśląc z niepokojem o przyszłości, zapominamy o teraźniejszości. Tak, że nie żyjemy ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyjemy tak, jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć i umieramy, jakbyśmy nigdy nie żyli."

0

@macio_944 Uważam, że problem z Naszymi skrzydłami jest taki, że My ich nie potrafimy wykorzystać. Klepanie do boku i do tyłu to nie jest przestrzeń dla szybkich skrzydłowych. I tu jest problem. Gdyby Nasza gra była by szybsza to tak, długa za plecy lub granie prostopadłych i jest wiatr, ale nie gra do boku i do tyłu.
Prosty przykład wrzutek i Wenicjusza. Oni tam nie klepia po przechwycie od razu długa na skrzydło i na ściganie i już jest potworny kocioł pod bramka rywala. My tak nie gramy.

6

@MesQueUnClub96
O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun kto zgasić świece tak będzie umiał...

0

@Barcasub Jedziemy z Nimi!!!
(L) ❤❤❤
@takisobiektos To się nigdy nie wydarzy. Nigdy ;D

2

Nikt nie prosił, każdy potrzebował.
Jeszcze dwa dni i rusza Najlepsza Liga Świata - Nasza kopana ;D


4

@WiernyKibic111 No i fajnie. Zna klub i filozofię i ma te DNa. Przyda się trochę świeżości do środka pola. ;)

2

@gaucho104 Przykro mi byczku, ale to się tylko tyczy jednego koloru. Musisz się przefarbować bo inaczej nic tego nie będzie.

4

No to jeszcze czekamy na opinię Dzikiego trenera i siostry Kriszczianka w sprawie skandalicznego zachowania argentyńczykuf i można zamykać temat.

11

ale z tom Argentynom to dajcie spokuj co to się porobiło?
Kiedyś to się śpiewało i nie było problemu a teraz?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://x.com/i/status/990693249454104576

4

@Culer9002 to akurat bardzo proste: partia Lewica ;D

2

Joker pokonany...
australia w potężnym gazie pokonała Serbów 84-73. Patty Mills był dzisiaj nie do zatrzymania autor 28 pkt. Cała gra Kangurów może sie podobać dwa dni temu mogli i powinni pokonać Amerykańskich Avengers. Widać, że froma TOP i kto wie może bedzie medal? ;D

/photo/1

3

I jeszcze a propo młodego Bronka to niech dzieciak skupi się na grach typu Call of Duty czy innych GTa niż na poważnym graniu w NBa. Widać, że jest tu spory potencjał a poważna koszykówkę niech zostawi w spokoju xD

/photo/2

1

@Arkon No właśnie ta cała historia z Motorem mnie urzekła, że wyprowadził ich ze strefy spadkowej i bił sie o awans majac dużo słabszych zawodników. Widziałem te sparingi i widać, że jest jakaś myśl. Już nie mogę się doczekać meczu z Zagłębiem. ;)

1

@Encore I tak jak napisał @takisobiektos jego miejsce jest w G-League i moim zdaniem tam również będzie miał problemy ogromne problemy bo w tej lidze jest mnóstwo zawodników z większymi umiejętnościami i co najważniejsze z ogromnymi ambicjami aby dostać się do NBa. I tam nie będzie miękkiej gry.

0

@Arkon Czytałem jego historię i powiem szczerze, że jestem mega ciekawy tego trenera. Oby tylko Kibice, zarzad nie zwalniał go po kilku słabszych meczach. Elitima mega szkoda, ale sezon długi i musimy sobie radzić. ;)

2

@takisobiektos @barcelonaLM Na tle młodych chłopaków z Bostonu czy innych rywali z którymi ten dzieciak się mierzył w Lidze Letniej wypadł bardzo słabo, żeby nie napisać tragicznie. Wybór pod koniec II rundy draftu pokazuje jego sufit. Za 4 lata pogra sobie w Chinach czy Innej australii i tak się skończy jego historia. Ta jak słusznie napisał @Encore Ten dzieciak nic nie ma. W ataku bieda i w obronie bieda. Przecież te młode chłopaki z Bostonu przestawiali go jak chcieli a to przecież nie jest przyszłość tej ligi tylko solidne średniaki i na tle tych chłopaków Bronny był niewidoczny. Więc o czym My tu rozmawiamy. ;D

1

@Arkon Oczywiście ukochana Legia. ;)
największy rywal Raków z Papszunem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?