- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
13
Dobra, czyli jeśli nie wydarzy się jakaś nieprzewidziana tragedia i wszystko pójdzie logicznie - Nico rzeczywiście będzie u nas. Dawno się tak nie jarałem na jakiś transfer. Od lat mamy problem na skrzydłach, a nadchodzi moment, gdzie skrzydła prawdopodobnie będą bardzo dynamiczne.
0
@macio_944 Uważam, że problem z Naszymi skrzydłami jest taki, że My ich nie potrafimy wykorzystać. Klepanie do boku i do tyłu to nie jest przestrzeń dla szybkich skrzydłowych. I tu jest problem. Gdyby Nasza gra była by szybsza to tak, długa za plecy lub granie prostopadłych i jest wiatr, ale nie gra do boku i do tyłu.
Prosty przykład wrzutek i Wenicjusza. Oni tam nie klepia po przechwycie od razu długa na skrzydło i na ściganie i już jest potworny kocioł pod bramka rywala. My tak nie gramy.
0
@macio_944 pierwsze zdanie mnie martwi.
1
@fart Bo to trochę wynikało IMO z braku odpowiedniej dynamiki na skrzydłach. Poza tym teraz jest Flick, więc to wszystko może wyglądać totalnie inaczej. Oby pozytywnie.
@Pedri16Future Wiem, że ciężko jest być optymistą w kontekście Barcelony i że Barcelona musi najpierw na ten optymizm zapracować, ale wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że do tego dojdzie. Nawet sam Tebas się wypowiadał pozytywnie na temat tego transferu. Myślę, że o wielu pozytywnych rzeczach w kontekście finansów Barcelony nie wiemy. I bardzo dobrze, bo może w końcu klub będzie bardziej dyskretny w tym przypadku.
0
@fart @macio_944 Absolutnie się nie zgadzam. My za Xaviego stwarzaliśmy pełno sytuacji gdzie nasz skrzydłowy był 1na1 z obrońca. I hylo narzekanie że nie potrafią wykorzystać bo Raphinia to słaby drybler itp. A Balde zamiast wejść w pojedynek to dośrodkowuje na ślepo itp.....
Wystarczy mieć wykonawców. A i więcej miejsca w srodu się zrobi.
1
@macio_944 też wierzę w ten transfer ze względu na to, że Nico faktycznie tam chce iść i Tebasa.