fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@norbi77 Klub mem.
4
@Lionel_Messi10 argentyna vs Kolumbiana tak to widze w finvle i oczywscie Leo i jego banda wygrywaja ten puchar. ;)
0
@tadzik447 To się nigdy nie stanie. NIGDY ;D
@Rust_Cohle No niech mu się wiedzie ;)
3
Nowy bramkarz Legii Warszawa
Powodzonka Marcel!!!
(L)
10
@Firestone No cóż jaka organizacja taki dyrektor sportowy.
1
@barcelonaLM Właśnie sobie czytałem o tym Huraganie i dowiedziałem się, że kilka godzin temu zmiótł z planszy pewna wysepkę. Jego siła jest przepotężna. Teraz na jego drodze jest Jamajka.
0
@Qlewer Nie tyle boli co raczej bawi ;D
2
@TaleOfUs Oby jednak nie ;)
10
Lapcio długo mamy jeszcze czekać na Fisiado tego Pana?
3
!!!OJO!!!
Bombazo. Kriszczianek zalany łzami po wczorajszym spotkaniu przyznał w strefie medialnej, że to UWaGa - To bez watpienia moje ostatnie ME!!!!
I masz babo placek stało się. Także koniec wspaniałego kawalera. Potwora wśród potworów.
Na koniec ze łzami w oczach powiedział: "To jest nasze życie. Byłem smutny, a teraz jestem bardzo szczęśliwy. To właśnie daje futbol".
Wielki Delfin z Mentalem.
2
te łzy Kriszczianka warte sa fortunę.
1
U arabów by wpadło a tak.... mamy płacz pięknego xD
6
@Rust_Cohle Powiem szczerze, że szykuje się bardzo niespokojny czas u żabojadów. Ulice w Paryżu zapłoną.
1
@Piotr,1985 Wypisz wymluj drugi Bombele
1
@jacobFCB To w takim razie zdrówka jak najwicej.
0
@zadafcb Ciekawe kto byłby chętny na zakup organizacji. Lubię Wyca, ale czasami odnosiłem wrażenie, że był zbyt oszczędny w wydawaniu/wzmacnianiu drużyny.
1
@zadafcb Pięknie ;D
Należy mu się za to wszystko co robi. ;D
0
@Borry Na to wygląda choć niejednokrotnie podkreślał, że chce wygrywać a Cavs jednak tego mu nie zagwarantuja. Wschód rośnie i teraz On musi zdecydować czy kopanie się po czole w Ohio czy może szansa z Patem na wygranie Wschodu.
1
@kamil295 Do Heat pięknie by pasował Donovan Mitchell.
2
@Ojciec5tkidzieci Dzień sadu nadchodzi: Bunt maszyn
0
@Hosh No i tak w dużym skrocie wyglada ta Nasza polityka, która bardzo przypomina mi Polska kadrę w piłce kopanej. Co turniej sa "jakieś" oczekiwania, a po pierwszym meczu już wiadomo jak to się wszystko skończy.
3
@pluszek Kogo byśmy nie wybrali to efekt byłby dokładnie taki sam.
2
@kamil295 I teraz mamy ciekawa sytuację bo PG dostał ponad 200 w 4 lata i zobaczymy co Pat Riley zaproponuje Butlerowi. Bo Butler chce bardzo dużo to znaczy chce Maxa a liczy sobie już 34 Wiosen i tak potężny kontrakt może być problemem a pamietajmy że gość jest już po swoim Prime.
4
PG13 w 76
No pięknie rośnie nam Wschód
@BartqRKO @takisobiektos @Encore
1
@blakkudium Mnie zastanawia jedna rzecz, skoro to taki kozak to dlaczego nikt z wielkich w anglii po Niego nie rusza skoro to taki magik? ;D
4
@BartqRKO I teraz nie wiadomo co powiedzieć. Maja Jokera w prime, maja świetnego Jamala również w swoim najlepszym czasie i nie wiadomo co dalej. Oj coś czuję, że Denver zmarnuje najlepszy czas w swojej historii na zdobyć jeszcze kilku tytułów.
1
@michal26 No nie chwileczkę, żeby było jasne, ja do tego zbrodniarza nikogo nie porównuje. ;)
Co do tej Megalomanii czy populizmu to jednak każdy polityk znaczący "pragnie" aby jego kraj był Naj... pamiętam przemówienia mateuszka kłamczuszka jak pokazywał prezentację na których były przekłamania o tym jakim to jesteśmy zajebistym Państwem i szybko rośniemy tak szybko, że za chwilę wywalimy sufit i dotkniemy gwiazd. To był chyba okres w Pandemii. ;D
a przecież wszyscy wiemy, że kłamał. ;)
Ja to tak przyjmuje na chłopski rozum i nie znam sie tak bardzo na historii. ;)
7
@michal26 Czy aby na pewno bredził? przecież tymi historiami kupił Niemców a społeczeństwo chyba chciało mu wierzyć skoro go wybrali. Na tym polega polityka.
Wiem, że większośc z Was jest niewierząca ale przypomniały mi się słowa pewnej Mistyczki, która powiedziała, że Hitler w piekle siedzi w koncie sam cichutko. Wiecie dlaczego? bo nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Za życia dużo szczekał, ale mało treściwie a teraz cichutko siedzi w koncie.
9
Kurcze Laporta zostaw ta szynkę i bierz się za Niego. Tu cała La Bomblina czeka w nerwach. Ruszaj 4 litery i dawaj Nam Fisiado. ;D
3
Roberto!!! Sergi Roberto!!! Sergi Roberto!!!!
TO JEST NIE-MO-ŻLI-WE!!!!
Jesli to koniec tej przygody to chciałbym podziękować Ci byczku za wszystkie emocje a w szczególności za cudowna bramkę na 6-1 z tymi kozami z Paryża.
Gracias por todo Sergi!!! ❤❤❤