2

@norbi77 Klub mem.

4

@Lionel_Messi10 argentyna vs Kolumbiana tak to widze w finvle i oczywscie Leo i jego banda wygrywaja ten puchar. ;)

0

@tadzik447 To się nigdy nie stanie. NIGDY ;D
@Rust_Cohle No niech mu się wiedzie ;)

3

Nowy bramkarz Legii Warszawa
Powodzonka Marcel!!!
(L)


10

@Firestone No cóż jaka organizacja taki dyrektor sportowy.

1

@barcelonaLM Właśnie sobie czytałem o tym Huraganie i dowiedziałem się, że kilka godzin temu zmiótł z planszy pewna wysepkę. Jego siła jest przepotężna. Teraz na jego drodze jest Jamajka.

0

@Qlewer Nie tyle boli co raczej bawi ;D

2

@TaleOfUs Oby jednak nie ;)

10

Lapcio długo mamy jeszcze czekać na Fisiado tego Pana?

/photo/1

3

!!!OJO!!!
Bombazo. Kriszczianek zalany łzami po wczorajszym spotkaniu przyznał w strefie medialnej, że to UWaGa - To bez watpienia moje ostatnie ME!!!!
I masz babo placek stało się. Także koniec wspaniałego kawalera. Potwora wśród potworów.
Na koniec ze łzami w oczach powiedział: "To jest nasze życie. Byłem smutny, a teraz jestem bardzo szczęśliwy. To właśnie daje futbol".
Wielki Delfin z Mentalem.

2

te łzy Kriszczianka warte sa fortunę.

1

U arabów by wpadło a tak.... mamy płacz pięknego xD

6

@Rust_Cohle Powiem szczerze, że szykuje się bardzo niespokojny czas u żabojadów. Ulice w Paryżu zapłoną.

1

@Piotr,1985 Wypisz wymluj drugi Bombele

1

@jacobFCB To w takim razie zdrówka jak najwicej.

0

@zadafcb Ciekawe kto byłby chętny na zakup organizacji. Lubię Wyca, ale czasami odnosiłem wrażenie, że był zbyt oszczędny w wydawaniu/wzmacnianiu drużyny.

1

@zadafcb Pięknie ;D
Należy mu się za to wszystko co robi. ;D

0

@Borry Na to wygląda choć niejednokrotnie podkreślał, że chce wygrywać a Cavs jednak tego mu nie zagwarantuja. Wschód rośnie i teraz On musi zdecydować czy kopanie się po czole w Ohio czy może szansa z Patem na wygranie Wschodu.

1

@kamil295 Do Heat pięknie by pasował Donovan Mitchell.

2

@Ojciec5tkidzieci Dzień sadu nadchodzi: Bunt maszyn


0

@Hosh No i tak w dużym skrocie wyglada ta Nasza polityka, która bardzo przypomina mi Polska kadrę w piłce kopanej. Co turniej sa "jakieś" oczekiwania, a po pierwszym meczu już wiadomo jak to się wszystko skończy.

3

@pluszek Kogo byśmy nie wybrali to efekt byłby dokładnie taki sam.

2

@kamil295 I teraz mamy ciekawa sytuację bo PG dostał ponad 200 w 4 lata i zobaczymy co Pat Riley zaproponuje Butlerowi. Bo Butler chce bardzo dużo to znaczy chce Maxa a liczy sobie już 34 Wiosen i tak potężny kontrakt może być problemem a pamietajmy że gość jest już po swoim Prime.

4

PG13 w 76
No pięknie rośnie nam Wschód

/photo/1
@BartqRKO @takisobiektos @Encore

1

@blakkudium Mnie zastanawia jedna rzecz, skoro to taki kozak to dlaczego nikt z wielkich w anglii po Niego nie rusza skoro to taki magik? ;D

4

@BartqRKO I teraz nie wiadomo co powiedzieć. Maja Jokera w prime, maja świetnego Jamala również w swoim najlepszym czasie i nie wiadomo co dalej. Oj coś czuję, że Denver zmarnuje najlepszy czas w swojej historii na zdobyć jeszcze kilku tytułów.

1

@michal26 No nie chwileczkę, żeby było jasne, ja do tego zbrodniarza nikogo nie porównuje. ;)
Co do tej Megalomanii czy populizmu to jednak każdy polityk znaczący "pragnie" aby jego kraj był Naj... pamiętam przemówienia mateuszka kłamczuszka jak pokazywał prezentację na których były przekłamania o tym jakim to jesteśmy zajebistym Państwem i szybko rośniemy tak szybko, że za chwilę wywalimy sufit i dotkniemy gwiazd. To był chyba okres w Pandemii. ;D
a przecież wszyscy wiemy, że kłamał. ;)
Ja to tak przyjmuje na chłopski rozum i nie znam sie tak bardzo na historii. ;)

7

@michal26 Czy aby na pewno bredził? przecież tymi historiami kupił Niemców a społeczeństwo chyba chciało mu wierzyć skoro go wybrali. Na tym polega polityka.
Wiem, że większośc z Was jest niewierząca ale przypomniały mi się słowa pewnej Mistyczki, która powiedziała, że Hitler w piekle siedzi w koncie sam cichutko. Wiecie dlaczego? bo nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Za życia dużo szczekał, ale mało treściwie a teraz cichutko siedzi w koncie.

9

Kurcze Laporta zostaw ta szynkę i bierz się za Niego. Tu cała La Bomblina czeka w nerwach. Ruszaj 4 litery i dawaj Nam Fisiado. ;D

/photo/1

3

Roberto!!! Sergi Roberto!!! Sergi Roberto!!!!
TO JEST NIE-MO-ŻLI-WE!!!!
Jesli to koniec tej przygody to chciałbym podziękować Ci byczku za wszystkie emocje a w szczególności za cudowna bramkę na 6-1 z tymi kozami z Paryża.
Gracias por todo Sergi!!! ❤❤❤


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?