fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Za spokojnie ;D
0
@Kgorecki2500 Ile razy może tak zrobić czyli rozwiazać parlament? ile mu sie podoba?
8
Jeszcze 2 minutki i otwieramy okienko. Wolna agentura. ;D
Dawać mnie te bomby ;D
2
No i teraz przez 90 mninut walenie głowa w mur. Czyli autobus w polu karnym i co Nam zrobicie Hiszpanie? xD
3
La Bombla: Deco musi być ten Nico albo śmierć
Deco: Wy tak do mnie? podpiisuj mnie szybko tego Filogeniego. xD
1
@Kgorecki2500 Można śmiało powiedzieć, że tonący brzytwy się chwyta ;D
2
@Neymar_Junior Si senior
2
Który właczył pytam się? który?
0
@Firestone @BorzyKrzys Tak sobie myślę, że jednak federacja nie jest głupia i czym prędzej pogonią tego betona przecież widza co się dzieje. Także jest to raczej nieuniknione.
0
Jeszcze 25minut + czas doliczony i Garet Sołtgejt pożegna sie nie tylko z turniejem ale również posada selekcjonera repki. Trzymamy kciuki za Słowaków i proszę nie mylić ze Słowenia.
1
Pani Ewa Piatkowska w punkt o Polskiej reprezentacji Kopanej. Króciutko i na temat.
Pani Ewa powiedziała to o czym wszyscy Polacy myśla.
@Comentateiro @FcPortoFan1999
4
Mekambepe - Złota Wara - Rodrygo vs Jamal - Rafinia - Philogeni
ależ to bedzie chodziło Panowie. Jaram się
I tym spsosobem Barcelona wchodzi na wyższy level. Da się? da. Można? można.
2
@AssisMoreira :D
Najcudowniejsza pora roku. Chcicałbym aby taka pogoda była cały rok no dobra 10 miesięcy i 2 miesiace Jesieni ciepłej Jesieni. ;)
0
@Rust_Cohle Już zaczynasz? ;D
zdążyłem przeczytać ;D
@FcPortoFan1999 Koniec z narzekaniem ;)
0
@tadzik447 Że jest słonecznie i cudnie.
3
a Ja zamiast narzekać na gorąc dziękuje za cudowny i piękny dzionek.
0
@SawneyBean a powiedz jak z nauka języka Japońskiego? czy próbowałeś się nauczyć? czy funkcjonowałeś/komunikowałeś się tylko w języku angielskim lub tak zwanym migowym. ;)
Jak to u Ciebie wygladało. Rozumiem, że angielski z uwagi na charakter pracy a tak poza praca jak sobie radziłeś?
0
@Jackazz Oczywiście, że masz rację ;)
4
Człowiek z madrytu wyjdzie, ale madryt z człowieka nigdy. Prawda panie Rudiger?
0
@FcPortoFan1999 Masz rację, natomiast Duńczycy nie wybijaja po autach czy strasza gołębie tylko próbuja grać do przodu i mieli swoje sytuacje nie można powiedzieć , że nie.
2
@Kgorecki2500 No powiem szczerze, że My chyba nie jesteśmy na takie partidazo gotowi. Drzewa i ulice mogłyby zapłonąć. ;)
9
Powiem Wam, że jest niby te 2-0, ale Duńczycy nie graja żle.
0
@Stinger_ To raczej żartem napisane bo nikt o zdrowych zmysłach nie porównuje Messiego do takich piłkarzy jak Havertz.
1
@Jackazz tylko, że Messi wygrał Mś a Germaniec nie. Więc Messi może sobie pozwolić na takie akcje. ;)
0
Może i Havertz jest chukowy i nie wykorzystał sam na sam, ale to jak się zabrał z ta piłka to wielkie brawa.
1
@Faro ściany pomagaja gospodarzom taka niepisana zasada. ;)
2
ale Was bola potężne Niemcy i brawo.
2
Nareszcie!!!
For Dojszlant.
0
Gdyby to kaczyński był na Warze to by uznali i Dańczycy już by prowadzili a tak nadal nul-nul.
Co zrobisz nic nie zrobisz.
5
@Adran360 @PatrychoO @VamoSBarca88 Ogladaja turniej i nawet zasad nie rozumieja. Szkoda szczępić ryja. ;)
@Comentateiro masz racje nie znam się ale wiem, że Szwajcary sa w grupie z Włochami. ;)