0

@BartqRKO Za spokojnie ;D

0

@Kgorecki2500 Ile razy może tak zrobić czyli rozwiazać parlament? ile mu sie podoba?

8

Jeszcze 2 minutki i otwieramy okienko. Wolna agentura. ;D
Dawać mnie te bomby ;D

2

No i teraz przez 90 mninut walenie głowa w mur. Czyli autobus w polu karnym i co Nam zrobicie Hiszpanie? xD

3

La Bombla: Deco musi być ten Nico albo śmierć
Deco: Wy tak do mnie? podpiisuj mnie szybko tego Filogeniego. xD

1

@Kgorecki2500 Można śmiało powiedzieć, że tonący brzytwy się chwyta ;D

2

@Neymar_Junior Si senior

2

Który właczył pytam się? który?

0

@Firestone @BorzyKrzys Tak sobie myślę, że jednak federacja nie jest głupia i czym prędzej pogonią tego betona przecież widza co się dzieje. Także jest to raczej nieuniknione.

0

Jeszcze 25minut + czas doliczony i Garet Sołtgejt pożegna sie nie tylko z turniejem ale również posada selekcjonera repki. Trzymamy kciuki za Słowaków i proszę nie mylić ze Słowenia.

1

Pani Ewa Piatkowska w punkt o Polskiej reprezentacji Kopanej. Króciutko i na temat.
Pani Ewa powiedziała to o czym wszyscy Polacy myśla.
@Comentateiro @FcPortoFan1999


4

Mekambepe - Złota Wara - Rodrygo vs Jamal - Rafinia - Philogeni
ależ to bedzie chodziło Panowie. Jaram się
I tym spsosobem Barcelona wchodzi na wyższy level. Da się? da. Można? można.

2

@AssisMoreira :D
Najcudowniejsza pora roku. Chcicałbym aby taka pogoda była cały rok no dobra 10 miesięcy i 2 miesiace Jesieni ciepłej Jesieni. ;)

0

@Rust_Cohle Już zaczynasz? ;D
zdążyłem przeczytać ;D
@FcPortoFan1999 Koniec z narzekaniem ;)

0

@tadzik447 Że jest słonecznie i cudnie.

3

a Ja zamiast narzekać na gorąc dziękuje za cudowny i piękny dzionek.

0

@SawneyBean a powiedz jak z nauka języka Japońskiego? czy próbowałeś się nauczyć? czy funkcjonowałeś/komunikowałeś się tylko w języku angielskim lub tak zwanym migowym. ;)
Jak to u Ciebie wygladało. Rozumiem, że angielski z uwagi na charakter pracy a tak poza praca jak sobie radziłeś?

0

@Jackazz Oczywiście, że masz rację ;)

4

Człowiek z madrytu wyjdzie, ale madryt z człowieka nigdy. Prawda panie Rudiger?

0

@FcPortoFan1999 Masz rację, natomiast Duńczycy nie wybijaja po autach czy strasza gołębie tylko próbuja grać do przodu i mieli swoje sytuacje nie można powiedzieć , że nie.

2

@Kgorecki2500 No powiem szczerze, że My chyba nie jesteśmy na takie partidazo gotowi. Drzewa i ulice mogłyby zapłonąć. ;)

9

Powiem Wam, że jest niby te 2-0, ale Duńczycy nie graja żle.

0

@Stinger_ To raczej żartem napisane bo nikt o zdrowych zmysłach nie porównuje Messiego do takich piłkarzy jak Havertz.

1

@Jackazz tylko, że Messi wygrał Mś a Germaniec nie. Więc Messi może sobie pozwolić na takie akcje. ;)

0

Może i Havertz jest chukowy i nie wykorzystał sam na sam, ale to jak się zabrał z ta piłka to wielkie brawa.

1

@Faro ściany pomagaja gospodarzom taka niepisana zasada. ;)

2

ale Was bola potężne Niemcy i brawo.

2

Nareszcie!!!
For Dojszlant.

0

Gdyby to kaczyński był na Warze to by uznali i Dańczycy już by prowadzili a tak nadal nul-nul.
Co zrobisz nic nie zrobisz.

5

@Adran360 @PatrychoO @VamoSBarca88 Ogladaja turniej i nawet zasad nie rozumieja. Szkoda szczępić ryja. ;)
@Comentateiro masz racje nie znam się ale wiem, że Szwajcary sa w grupie z Włochami. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?