esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podsumowaniem tego meczu był wracający za Finem Piotrowski po czym odpuścił po kilkudziesięciu metrach.
3
Ale szkoda Skorupa. Zawsze mega pewny na bramce, a dziś taki babol.
2
Znamy powód dzisiejszej porażki.
0
@Consigliere, team Probierz vs team Robercik.
0
Czy ktoś serio wierzy w to, że szwagier Kulesza i szwagier Probierz się wzajemnie pożegnają?
2
Matuesz "Koniec" Borek
0
Im dłużej nie ma decyzji tym niestety bliżej czarny scenariusz...
0
Kibic z Polski podobno zasłabł Stano pisze...
21
Co za kurfa kretyni. No nie wierzę, mam ochotę się zapaść pod ziemię teraz.
32
Ależ wieś z naszej strony na trybunach. Wstyd mi jako Polak za nich. Oczywiście małpiszony nie zrozumieli komunikatu po angielsku.
0
Pierwszy poważniejszy błąd Skorupa w kadrze. No coż taki futbol, zdarza się.
1
O matko i córko na niebie. To jest za mocne.
0
Dziś na lewym skrzydle Antman u Finów.
1
Szambo, szambem, ale ja i tak będę dziś repentacji kibicował.
3
Po raz kolejny w aplikacji TVP Sport można oglądać tylko w 720p, dramat. W UK na BBC czy SKY normą już jest w sporcie 4k...
1
Czy problemem mentalnym Lewego może być bachata?
5
Hihantes CF: Joan Garcia przewraca kolejną stronę i ją parafuje [Aktualizacja 24:69]
[parody]
0
@BorzyKrzys, taktyk.
0
Gdzie oni są, ci wszyscy moi przyjaciele? Ele, ele, ele, ele, ele... Zabrakło ich, choć zawsze było ich niewielu. Elu, elu, elu, elu, elu... Schowali się po różnych mrocznych instytucjach — ucjach, ucjach, ucjach, ucjach, ucjach... Pożarła ich galopująca prostytucja — ucja, ucja, ucja, ucja, ucja...
Gdzie są moi przyjaciele, bojownicy z tamtych lat? Zawsze było ich niewielu — teraz jestem sam.
Co to za pan w tych kulturalnych okularach? Jak się stara ładnie siedzieć i wysławiać! Ach, co za ton, co za ukłon, co za wiara w każdym zdaniu — i jakie mądre przekonania! Nania, nania, nania, nania, nania...
Gdzie są moi przyjaciele, bojownicy z tamtych lat? Zawsze było ich niewielu — teraz jestem sam.
Oto są, oto wszyscy są — przyjaciele moi z wielu stron! Co za pochód i co piękny krok! Maszerują ramię w ramię wprost — i w bamboszach, w garniturach, z pidżamami pod pachami, z posadami, z podatkami i z białymi chorągwiami! Idą tłumy ich, tłumy ich, tłumy ich, tłumy ich, tłumy ich, tłumy ich, tłumy ich...
Gdzie oni są? Gdzie oni są? Zabrakło ich, zabrakło ich... Gdzie oni są? Zabrakło ich... Gdzie oni są? Zabrakło ich... Gdzie oni są? Zabrakło ich... Gdzie oni są? Zabrakło ich... Gdzie oni są?
1
@Bykunn, Jego zasługi i wielkość piłkarska jest niezaprzeczalna, ale to, że nie potrafi zaakceptować kogoś decyzji i musi być zawsze tak jak On chce, mówi wiele.
1
Lewy powiedział podobno (z tego co Probierz mówi), że jak już taka decyzja podjęta, to niech podadzą to w taki sposób, że to On sam zrezygnował z opaski. Jeśli to prawda to Robert ma ego kilka pięter wyżej niż myślałem.
6
Żadne z nas już nie pamięta, jak beztrosko biegły dni. Wiele nam nie było trzeba: ja i Ty i długo nic. Nie zadawaliśmy pytań, nie prowadziliśmy gier. Dziś kalkulujemy wszystko. Nie ma w tym szaleństwa, wiem. Co z tym możemy zrobić? Budujemy nasz dom na piasku. Cena nie gra roli dziś. Kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic. Chcę pozbierać znowu myśli, słyszeć bicie naszych serc, widzieć, ile szczęścia w sobie kryje każda mała rzecz. Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! Między nami znów zaiskrzy, odnajdziemy blask i wdzięk. Zakończymy smutny shopping sztucznych, galerianych szczęść. I będzie jak dawniej. Przestańmy się spieszyć, zacznijmy od nowa — od tych małych rzeczy. Budujemy nasz dom na piasku. Cena nie gra roli dziś. Kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic. Chcę pozbierać znowu myśli, słyszeć bicie naszych serc, widzieć, ile szczęścia w sobie kryje każda mała rzecz. Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! I będzie jak dawniej. Przestańmy się spieszyć, zacznijmy od nowa — od tych małych rzeczy. I będzie jak dawniej. Przestańmy się spieszyć, zacznijmy od nowa — od tych małych rzeczy. Budujemy nasz dom na piasku. Cena nie gra roli dziś. Kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic. Chcę pozbierać znowu myśli, słyszeć bicie naszych serc. Widzisz, ile szczęścia w sobie kryje każda mała rzecz? Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest. Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest. Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest.
0
Na miejscu @agaFCB bym się teraz ze wstydu spalił za ten brak wiary. Jak nie miałem swojego faworyta w tym meczu to - Carlos jesteś wielki. Brawo też oczywiście dla Włocha bo panowie podali nam dziś na tacy tenisową ucztę.
1
@Lionel_Messi10, chociaż komentatorzy coś wspominali, że chyba Carlosowi się nigdy nie udało wrócić z 0:2, choć patrząc na Jego osiągnięcia wydaje mi się to co najmniej dziwne.
2
@Bocheno1, coś straszna pesymistka z Niej ;)
0
Oj Carlos Carlos...
1
@agaFCB, trochę wiary w swojego idola. Nie takie rzeczy się w tenisie działy ;)
7
https://x.com/KoneserUnii/status/1931600469081637259
Sigma.
1
@July_6_BcN, both.
5
Pięknie to nasi zagra...