0

Rozwala mnie to jak komentatorzy mówią "przecież nie będzie tak dobrze grała cały czas". Przecież zawodniczki na takim poziomie często dowożą na przestrzeni całego meczu.

0

Nie wygląda to najlepiej na początku. Nawet pierwszy trafiony serwis nie robi wrażenia na Sabie... Oby to nie był jednostronny mecz, ale niestety są na to szanse...

0

@mekston, już poserwowała :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HypeR, był też Ansu w swoim prime...

2



Ależ fenomenalnie ogląda się tę Francuzkę.

0

Tu już nie można pojechać parodią bez podpisu [parody]? Dramat.

0

@Criss18Barca, no jeśli faktycznie dobrze się chłopaki razem trzymali to słabe ze strony Roberta.

42

@Gaucho, podoba się to dla mnie.

2

3 asy w kończącym ten mecz gemie. Podoba to się dla mnie.

0

@mekston, wynik pierwszego seta moim zdaniem nie oddaje tego co działo się na korcie, choć faktycznie Iga gra świetnie.

0

Nie chcę zapeszać, ale Igulec zaczyna naprawdę dobrze wyglądać.

0

Skoro Garcia do nas przychodzi to jak będzie wyglądać sytuacja z bramkarzami? Chyba wtedy dwóch obecnych musi odejść albo Joan na wypożyczenie od razu, choć chyba na to się nie godził.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

0

@Rafalloxfcb, no to widocznie łykam wszystko jak młody pelikan ;)

1

@Konradowskyy, ostatnie 10s to jest sztos :D

0

@Pedri16Future, no niby tak, ale sporo prawdy tam jest.

0



Dobre materiały tworzy ten ziomek.

1

@GTBTP, złoto ; )

0

Czy jeśli Nawrocki wygra to wybory UE je uzna?

13



Zaorane?

0

@Coutinho007, no różnica między Rafą, a Komarem jest taka, że ten drugi wygrał LM.

0

@agaFCB, jednak psycha dojechała dziś?

0

Czemu zmienili Verstappenowi na hardy w końcówce? Od tego zaczęła się cała lawina Jego problemów.

1

@Sysia11, wszyscy gadają o tej enigmatycznej relacji z Darią, ale tak naprawdę to wiemy tyle, że nic nie wiemy. Nie ma jakiś większych dowodów, że ich relacja jest bardziej zażyła. Media nakręcają całą sprawę być może.

0

@Tomason, tak oddał, że po chwili się rozmyślił i wjechał w Russela. Teraz kara 10s wszystko potwierdza.

0

Wcale się nie zdziwię jak dojdzie do jakiś rękoczynów po tym wyścigu :D

2

No Igulec po prostu duma, nic więcej nie mam do napisania.

0

Nie ważne jak ten mecz się zakończy... Igulec, ależ mi zaimponowałaś w tym momencie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?