esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozwala mnie to jak komentatorzy mówią "przecież nie będzie tak dobrze grała cały czas". Przecież zawodniczki na takim poziomie często dowożą na przestrzeni całego meczu.
0
Nie wygląda to najlepiej na początku. Nawet pierwszy trafiony serwis nie robi wrażenia na Sabie... Oby to nie był jednostronny mecz, ale niestety są na to szanse...
0
@mekston, już poserwowała :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HypeR, był też Ansu w swoim prime...
2
Ależ fenomenalnie ogląda się tę Francuzkę.
0
Tu już nie można pojechać parodią bez podpisu [parody]? Dramat.
0
@Criss18Barca, no jeśli faktycznie dobrze się chłopaki razem trzymali to słabe ze strony Roberta.
42
@Gaucho, podoba się to dla mnie.
2
3 asy w kończącym ten mecz gemie. Podoba to się dla mnie.
0
@mekston, wynik pierwszego seta moim zdaniem nie oddaje tego co działo się na korcie, choć faktycznie Iga gra świetnie.
0
Nie chcę zapeszać, ale Igulec zaczyna naprawdę dobrze wyglądać.
0
@Messibestplayerintheworld, https://www.fcbarca.com/126832-ter-stegen-wiem-ze-w-nastepnym-sezonie-bede-w-barcy.html
0
Skoro Garcia do nas przychodzi to jak będzie wyglądać sytuacja z bramkarzami? Chyba wtedy dwóch obecnych musi odejść albo Joan na wypożyczenie od razu, choć chyba na to się nie godził.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
0
@Rafalloxfcb, no to widocznie łykam wszystko jak młody pelikan ;)
1
@Konradowskyy, ostatnie 10s to jest sztos :D
0
@Pedri16Future, no niby tak, ale sporo prawdy tam jest.
0
Dobre materiały tworzy ten ziomek.
1
@GTBTP, złoto ; )
0
Czy jeśli Nawrocki wygra to wybory UE je uzna?
13
Zaorane?
0
@Coutinho007, no różnica między Rafą, a Komarem jest taka, że ten drugi wygrał LM.
0
@agaFCB, jednak psycha dojechała dziś?
0
Czemu zmienili Verstappenowi na hardy w końcówce? Od tego zaczęła się cała lawina Jego problemów.
1
@Sysia11, wszyscy gadają o tej enigmatycznej relacji z Darią, ale tak naprawdę to wiemy tyle, że nic nie wiemy. Nie ma jakiś większych dowodów, że ich relacja jest bardziej zażyła. Media nakręcają całą sprawę być może.
0
@Tomason, tak oddał, że po chwili się rozmyślił i wjechał w Russela. Teraz kara 10s wszystko potwierdza.
0
Wcale się nie zdziwię jak dojdzie do jakiś rękoczynów po tym wyścigu :D
2
No Igulec po prostu duma, nic więcej nie mam do napisania.
0
Nie ważne jak ten mecz się zakończy... Igulec, ależ mi zaimponowałaś w tym momencie.