0

Ależ Coco zaszachowała teraz. Tego właśnie brakuje Idze, żeby reagować/zmieniać asap w trakcie meczów.

0

Ależ Coco wróciła. Fajny ma pomysł grania tymi pół-lobami, a Saba nie wie jak sobie z tym radzić trochę.

0

@BorzyKrzys, nie wiem czy piszesz o wyglądzie, ale mi trochę Deborah De Luca'e przypomina :D

0

@BorzyKrzys, taktyk.

3

@Vurt, Ty se uważaj bo wpwelement nie śpi.

5



True.

0

@Stinger_, Donnaruma z notą 5.2 chyba się nie popisał.

1

@don'T.R.I.P.e, mam ten sam problem, ale jakoś człowiek zawsze włączy.

6

Akcja jak szczawiowa bez jajka.

5

Po takiej wymianie nic tylko wstać i bić brawo. Sztos.

0

@kodi77, brak słów. Trzymaj się stary.

0

@D10SLEO, myślisz że zawali ten skok? Myślę, że tak.

0

@RoberDzik, dejcie mnie Nole, niech przełamuje kolejne granice ;)

1

Złota Piłka dla Męczennika. Zamykam.

2

Kuźwa chyba jeszcze nie było oficjalki, a szwagry już rozkminiają co z rejetracją :D

RAC1: Trzy sposoby na zarejestrowanie Joana Garcíi

2



A Wy już spakowani?

2

Co to było za chore przyjęcie Pedriego. Nie mam słów.

0

No niestety niełatwo mi to przechodzi przez usta, ale ten trzeci set to jest kompromitacja i zdecydowanie potrzeba jest małego trzęsienia ziemi by takie rzeczy w przyszłości się nie działy.

3

Jeśli Iga chce wrócić znowu na szczyt to trzeba zdecydowanie tam coś zmienić.

4

Rozsypała się Iga totalnie. Naprawdę dobre dwa sety może zaprzepaścić tym trzecim.

0

4:0 ze światową jedynką to już będzie zadanie prawie niemożliwe by to odrobić...

0

Odjeżdża ten trzeci set Idze. Za dużo niewymuszonych błędów...

2

Ależ dwa punkty Igi. Kłaniam się nisko.

0

@mekston, póki co ten mecz pokazuje, że własny serwis nie jest dziś atutem żadnej z zawodniczek.

0

Igulec wróciła, Saba wkurfiona. Jazda 1ga!

0

Igulec te auty 2-metrowe... Serio?

0

Dobrze, że nie podchodziłem do tego meczu Igi z większymi nadziejami bo przynajmniej człowiek się nie zawiedzie, chociaż Iga już w tym turnieju pokazała, że potrafi wrócić do meczu.

0

Rozwala mnie to jak komentatorzy mówią "przecież nie będzie tak dobrze grała cały czas". Przecież zawodniczki na takim poziomie często dowożą na przestrzeni całego meczu.

0

Nie wygląda to najlepiej na początku. Nawet pierwszy trafiony serwis nie robi wrażenia na Sabie... Oby to nie był jednostronny mecz, ale niestety są na to szanse...

0

@mekston, już poserwowała :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?