esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ Coco zaszachowała teraz. Tego właśnie brakuje Idze, żeby reagować/zmieniać asap w trakcie meczów.
0
Ależ Coco wróciła. Fajny ma pomysł grania tymi pół-lobami, a Saba nie wie jak sobie z tym radzić trochę.
0
@BorzyKrzys, nie wiem czy piszesz o wyglądzie, ale mi trochę Deborah De Luca'e przypomina :D
0
@BorzyKrzys, taktyk.
3
@Vurt, Ty se uważaj bo wpwelement nie śpi.
5
True.
0
@Stinger_, Donnaruma z notą 5.2 chyba się nie popisał.
1
@don'T.R.I.P.e, mam ten sam problem, ale jakoś człowiek zawsze włączy.
6
Akcja jak szczawiowa bez jajka.
5
Po takiej wymianie nic tylko wstać i bić brawo. Sztos.
0
@kodi77, brak słów. Trzymaj się stary.
0
@D10SLEO, myślisz że zawali ten skok? Myślę, że tak.
0
@RoberDzik, dejcie mnie Nole, niech przełamuje kolejne granice ;)
1
Złota Piłka dla Męczennika. Zamykam.
2
Kuźwa chyba jeszcze nie było oficjalki, a szwagry już rozkminiają co z rejetracją :D
RAC1: Trzy sposoby na zarejestrowanie Joana Garcíi
2
A Wy już spakowani?
2
Co to było za chore przyjęcie Pedriego. Nie mam słów.
0
No niestety niełatwo mi to przechodzi przez usta, ale ten trzeci set to jest kompromitacja i zdecydowanie potrzeba jest małego trzęsienia ziemi by takie rzeczy w przyszłości się nie działy.
3
Jeśli Iga chce wrócić znowu na szczyt to trzeba zdecydowanie tam coś zmienić.
4
Rozsypała się Iga totalnie. Naprawdę dobre dwa sety może zaprzepaścić tym trzecim.
0
4:0 ze światową jedynką to już będzie zadanie prawie niemożliwe by to odrobić...
0
Odjeżdża ten trzeci set Idze. Za dużo niewymuszonych błędów...
2
Ależ dwa punkty Igi. Kłaniam się nisko.
0
@mekston, póki co ten mecz pokazuje, że własny serwis nie jest dziś atutem żadnej z zawodniczek.
0
Igulec wróciła, Saba wkurfiona. Jazda 1ga!
0
Igulec te auty 2-metrowe... Serio?
0
Dobrze, że nie podchodziłem do tego meczu Igi z większymi nadziejami bo przynajmniej człowiek się nie zawiedzie, chociaż Iga już w tym turnieju pokazała, że potrafi wrócić do meczu.
0
Rozwala mnie to jak komentatorzy mówią "przecież nie będzie tak dobrze grała cały czas". Przecież zawodniczki na takim poziomie często dowożą na przestrzeni całego meczu.
0
Nie wygląda to najlepiej na początku. Nawet pierwszy trafiony serwis nie robi wrażenia na Sabie... Oby to nie był jednostronny mecz, ale niestety są na to szanse...
0
@mekston, już poserwowała :P