0

@marcin62, ale coś już było niżej, że chyba Rafał tu nie miał chyba nic do gadania, jeśli chodzi o ten projekt ;)

0

"Kupiłem dziś starter T-Mobile za 5 zł w Żabce. Zarejestrowałem numer przez internet przy pomocy telefonu. Otrzymałem kod na Perplexity Pro na 12 miesięcy. Normalnie to kosztuje 99 zł miesięcznie, czyli tak jakbyś 1200 za oszczędził. Te perfekcje to jest całkiem niezłe, bo tami fajne fajnie działa i robi ten deep search, deep analysis i w ogóle tam różne rzeczy łączy."

Komentarz z netu. Ktoś może potwierdzić info?

32





Można ich lubić lub nie, ale jak faktycznie wczoraj udała im się ta zbiórka to i mnie oczy się trochę spociły.

0

@BorzyKrzys, lubię Bosaka, ale tu trochę popłynął.

0

@bodzio10, myślałem, że przed piciem pasuje raczej coś zjeść treściwego ;)

0

@clyde, pokrojona wołowinka w lodówce, jeszcze czeka na pomysł ;)

4



Ze*rałbym się, aczkolwiek chyba ostatnie o czym bym pomyślał to, żeby to nagrywać...

3

"Félix Tainta dał Barçy lekcję negocjacji. Sprawił, że uwierzyli, iż Nico jest zdesperowany, by dołączyć do Blaugrany i grać z Lamine Yamalem. Kiedy przekonał Barçę i uzgodnili warunki kontraktu, Jon Uriarte uruchomił machinę Athletiku. Udał się do biur Tebasa w La Liga i zasiał wątpliwości co do sytuacji ekonomicznej Barçy. Nico miał wątpliwości. Tainta zażądał gwarancji od Deco. Barça odmówiła, a baskijski agent wykorzystał całą scenografię, by wyciągnąć najlepszy kontrakt w historii Athleticu. Doskonałe posunięcie i niepodważalny wynik: Uriarte wygrał mecz z Laportą. Ale przy tym wszystkim nie możemy też pochwalić zachowania Nico, który nie tylko wyśmiał Laportę i Deco. Nico pomógł napompować balon przez swoich kolegów z drużyny, którzy grają dla Barçy: niezliczone historie i wiadomości od Lamine, ale także od Pedriego, Ferrana, Daniego Olmo czy Raphinhi. Wszyscy oni podsycali w ostatnich dniach możliwość podpisania przez Nico kontraktu z Barçą. Nico śmiał się z klubu, ale śmiał się też z nich wszystkich. Z ich przyjaciół."

[@VMalo8]

0

Całkiem przyjemne te niektóre Niemki.

1

Klątwa komentatora. Pitoli, pitoli jak to Niemki są nieskuteczne i wiedziałem, że tak się to skończy...

1

@Kgorecki2500, to serio? :D

1

@RoberDzik, zawężę krąg - repentacja Lucka by ją pokonała.

1

Aj, Pajor na spalonym, ale powinna lepiej to skończyć mimo wszystko.

2

@Mokaczino, to ten z mottem naszego klubu?

4

Kamilu Majchrzaku, jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie! Duma!

1

@doc, oczy mi się spociły trochę.

0

Ale Kamila nieźle dopingują nasi tam, co chwilę głośne "tak jest!" ;D

Edit. Okej, odwołuję. Rywal trafia serwisem w siatkę, a nasz z trybun "that's right!". Znowu mi wstyd, za naszych...

0



Posłuchał serca... No ja je... Chyba, że Jego serce wygląda tak - $$$

1

Nie śledziłem wcześniej Majchrzaka, ale fenomenalnie się ogląda Jego tenis. Gra jakby był w top20.

1

Czy Kamil Majchrzak wygra tegoroczny Wimbledon?

1

Calma. Nico jest zdesperowany i chce już tylko przyjść do FC Barcelony, a nie... czekaj.

2

@Kgorecki2500, ein, zwei, drei, polizei.

1

@Bilon87, pięknie napisane.

0

Igulec pewnie wróci z przerwy toaletowej i odwróci spotkanie, ale Jej niezliczone błędy nie wróżą nic dobrego na dalszą część turnieju.

0

@FcPortoFan1999, też za nimi nie przepadam, ale można je zrobić zdecydowanie lepiej.

0

@FcPortoFan1999, obejrzysz to zobaczysz.

0

@ProMILs, @wyrek, no racja. Nie żyjemy w idealnym świecie.

0

@mordini123, gierka jeszcze przede mną, ale muszę trochę poczekać, aż trochę zapomnę bo póki co wszystko jest na świeżo.

0

@qbsonFCBarca, nie no, ma być podobno za jakieś 1,5-2 lata, ale UWAGA SPOILER.............................. zakończenie cliff hangerem (i to jeszcze jakim) mnie dobiło.

0

@clyde, pomogłem sobie trochę chatem gepetto by ubrać to w słowa lepiej:

Stacje kupują paliwo hurtowo po konkretnej cenie, np. w danym tygodniu, i dopiero po jego sprzedaży mogą zamówić kolejną partię – być może tańszą – i ewentualnie obniżyć cenę dla klientów.

Przykład:

Stacja benzynowa zamawia 20 000 litrów benzyny po 6,00 zł/litr z hurtowni (z VAT i marżą)

Po kilku dniach hurtowa cena spada do 5,50 zł

Ale stacja nie może od razu obniżyć ceny, bo:

sprzedaż obecnego paliwa po niższej cenie oznacza stratę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?