6

@BorzyKrzys, szczerze to wolę być zmęczony, ale szczęśliwy.

0

Wczoraj skończyłem drugi sezon The Last of Us. Czy ktoś mnie pocieszy?

0

@Roobo, kiedyś czytałem, że mniej więcej 100 lat temu dostawaliśmy wiadomości w rok tyle co dziś w 1 dzień.

8

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-07-02/kuriozalna-pomylka-politykow-pis-wzieli-tancerzy-za-migrantow/

Tak się kończy szczucie i chodzenie w skrajności. Aż mi wstyd, za jakich rasistów mają nas teraz Ci Senegalczycy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston, a może Carlos Raducanu?

2

Kamil Majchrzak idzie jak burza (odpukać!).

14



Ratuj się kto może.

5



Dr Marcinus Najmanus

1

@July_6_BcN, fajnie jakby takie posty częściej trafiały do gorących, a nie jakieś zasrane gównoburze.

0

@jacobFCB, podpisuję się obiema rękami zarówno pod Kosiniakiem jak i Kamyszem.

1

@DragonxNF,



Łap perełkę ;)

0

@barteq, była tam ulewa wczoraj, więc strzały z dystansu były bardzo dobrym pomysłem.

1

@Kz1234, a jeśli chodzi o kanały na YT to ja polecam "Astrofaza".

0

@Eklerek, a co takiego zrobił, żeby siedzieć w pace?

1

@Starrk, najgorsze jest to, że te fejki są zarówno z lewej jak i prawej strony, i mam wrażenie, że ktoś za wszelką cenę chcę cały czas różnić ze sobą ludzi...

0

@Karol145, wydaje mi się, że tylko głupcy będą negować globalne ocieplenie, ale wydaje mi się, że musi być to robione z głową i skonsolidowany musi być do tego dosłownie cały cywilizowany świat. Owszem, świecimy dobrym przykładem jeśli chodzi o Europę, ale co z tego jeśli znaczna część świata ma to głęboko w poważaniu.

1

Linetka jednak piękny come back i to Ona wygrywa pierwszego seta.

0

Niestety póki co nasze Magdy zawodzą w UK.

1

@Messi:D, podbijam ;)

0

@mekston, u mnie jeszcze 30:0 :D
Się posypała Kudermietova, no i dobrze.

1

@blakkudium, tu nie chodzi raczej o wpłacenie klauzuli, tylko o spełnienie warunków agenta Nico o gwarancji rejestracji, a wiemy jak z tym u nas ostatnio bywa.

0

Kudermietova póki co stawia trudne warunki Idze, a znowuż Świątek popełnia dużo błędów.

0

@RosjaninBut, nie przepadam za Wolskim, ale wolę słuchać takich ekspertów i wyciągać wnioski, niż "ekspertów" la bambowych.

2

@Starrk, planeta płonie.

11

@Kgorecki2500, promocja na demontaż - 4.99

1

@nowy2016, dla zasięgu. Zróbmy gorące.

1



Czy Oni tak na poważnie?

3

@July_6_BcN, w przenośni i dosłownie.

1

@malicinho, w wolnej chwili wejdę do gry i wyślę Ci screenshota z luminami i pikto ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?