esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@BorzyKrzys, szczerze to wolę być zmęczony, ale szczęśliwy.
0
Wczoraj skończyłem drugi sezon The Last of Us. Czy ktoś mnie pocieszy?
0
@Roobo, kiedyś czytałem, że mniej więcej 100 lat temu dostawaliśmy wiadomości w rok tyle co dziś w 1 dzień.
8
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2025-07-02/kuriozalna-pomylka-politykow-pis-wzieli-tancerzy-za-migrantow/
Tak się kończy szczucie i chodzenie w skrajności. Aż mi wstyd, za jakich rasistów mają nas teraz Ci Senegalczycy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston, a może Carlos Raducanu?
2
Kamil Majchrzak idzie jak burza (odpukać!).
14
Ratuj się kto może.
5
Dr Marcinus Najmanus
1
@July_6_BcN, fajnie jakby takie posty częściej trafiały do gorących, a nie jakieś zasrane gównoburze.
0
@jacobFCB, podpisuję się obiema rękami zarówno pod Kosiniakiem jak i Kamyszem.
1
@DragonxNF,
Łap perełkę ;)
0
@barteq, była tam ulewa wczoraj, więc strzały z dystansu były bardzo dobrym pomysłem.
1
@Kz1234, a jeśli chodzi o kanały na YT to ja polecam "Astrofaza".
0
@Eklerek, a co takiego zrobił, żeby siedzieć w pace?
1
@Starrk, najgorsze jest to, że te fejki są zarówno z lewej jak i prawej strony, i mam wrażenie, że ktoś za wszelką cenę chcę cały czas różnić ze sobą ludzi...
0
@Karol145, wydaje mi się, że tylko głupcy będą negować globalne ocieplenie, ale wydaje mi się, że musi być to robione z głową i skonsolidowany musi być do tego dosłownie cały cywilizowany świat. Owszem, świecimy dobrym przykładem jeśli chodzi o Europę, ale co z tego jeśli znaczna część świata ma to głęboko w poważaniu.
1
Linetka jednak piękny come back i to Ona wygrywa pierwszego seta.
0
Niestety póki co nasze Magdy zawodzą w UK.
1
@Messi:D, podbijam ;)
0
@mekston, u mnie jeszcze 30:0 :D
Się posypała Kudermietova, no i dobrze.
1
@blakkudium, tu nie chodzi raczej o wpłacenie klauzuli, tylko o spełnienie warunków agenta Nico o gwarancji rejestracji, a wiemy jak z tym u nas ostatnio bywa.
0
Kudermietova póki co stawia trudne warunki Idze, a znowuż Świątek popełnia dużo błędów.
0
@RosjaninBut, nie przepadam za Wolskim, ale wolę słuchać takich ekspertów i wyciągać wnioski, niż "ekspertów" la bambowych.
2
@Starrk, planeta płonie.
11
@Kgorecki2500, promocja na demontaż - 4.99
1
@nowy2016, dla zasięgu. Zróbmy gorące.
1
Czy Oni tak na poważnie?
3
@July_6_BcN, w przenośni i dosłownie.
1
@malicinho, w wolnej chwili wejdę do gry i wyślę Ci screenshota z luminami i pikto ;)