0

Serio Doku drugi w ankiecie? Przecież to jeździec bez głowy jest.

1

@Eklerek, o matko.

1



Raport "z placu boju" szkół w UK.

2

Abstrahując od braku Diaza na pogrzebie Joty co uważam za słabe, to jakoś mnie ten gość nie przekonuje. Wiadomo, że piłkarskie umiejętności ma na bardzo wysokim poziomie, ale coś czuję, że z Rashforda potężny Hansi by zbudował potwora.

6

Piękny sen Kamila właśnie się zakończył, ale i tak mega duma. Teraz tylko wyciągnąć wnioski i utrzymać świetną dyspozycję w dalszej części sezonu.

1

Delikatna iskierka nadziei się zapala. Jedziesz Kamil!

20

@KobeFR, zróbmy gorące mordy. W kupie siła.

5



Browarek za garażami?

4

0



Ciekawa nitka.

0

Xardas, ciągle ten Xardas!

1

Dean Huijsen dobrze wygląda w ofensywie, ale w obronie co chwilę się gdzieś obcina, strasznie niepewny, oby tak przez cały sezon.

0

@Conradxc, to jest pasek potężnego mentalu.

3

3...2...1... do zachwytów nad potężnym Realem Xabiego Alonso.

1

@Matt_i1992, jednak z drugiej strony cieszę się, że tam nie gramy bo nie mamy pojęcia jakie mogą być konsekwencje dla drużyn biorących udział w nadchodzącym sezonie. Zawodnicy nie będą mieli za dużo odpoczynku przed kolejnym sezonem.

2

@Matt_i1992, "Battle of Serbian Hogwart".

0

"Przed chwilą pachniało sensacją, a teraz pachnie old spicem Bartosza Zmarzlika."

Genialne.

3

@Kamiloza91, tylko ten śmieszny i niepotrzebny zwycięzca zgarnie prawie 200 baniek.

0

Jak Brady Kurtz będzie zasuwał tak do końca sezonu to Zmarzula będzie miał ciężko...

2

Kto by pomyślał, że Dembele odchodząc od nas, zaraz zdobędzie złotego balona. Szok.

3

Mega cieszy, że Iga wreszcie zaczęła wyciągać wnioski z poprzednich spotkań i przygotowywać się konkretnie pod rywalkę. Te serwisy dziś na ciało Collins to masterclass.

0

Czy ulubioną piosenką Igi jest "bandycka jazda"?

0

Czy ktoś wierzy, że te uśmieszki Collins są szczere?

0

No to już wiemy, że jak Igulec nie będzie trafiał pierwszym serwisem to nie będzie czego zbierać.

0

Idealnie się quali skończy zaraz przed meczem Igulca.

0

@Loli, czyli jak teraz nakupuję kilka i będę je kolejno aktywował co 12 miesięcy to np kupując 5 będę miał na 5 lat? Czy one stracą termin ważności? Jeśli byś mógł podesłać link na priv gdzie kupujesz te kody?

0

@marcin62, nie kojarzę żadnej Jego piosenki.

1

@Vurt, @Kgorecki2500, właśnie o to chodzi, że po prostu moim zdaniem technologii blockchain i web3 nie można lekceważyć. W internet kiedyś też nikt nie wierzył, a teraz świat bez niego nie istnieje.

0

Kryptowaluty jako nowe aktywa zabezpieczające kredyty hipoteczne w USA

W czerwcu 2025 roku Federalna Agencja Finansowania Mieszkalnictwa (FHFA), nadzorująca kluczowe instytucje rynku hipotecznego w USA – Fannie Mae i Freddie Mac – wydała przełomową dyrektywę. Zgodnie z nią, obie instytucje mają przygotować propozycje, które umożliwią traktowanie kryptowalut, takich jak Bitcoin, jako legalnych aktywów finansowych przy ocenie zdolności kredytowej wnioskodawców ubiegających się o kredyt hipoteczny na dom jednorodzinny.

Historia dzieje się na naszych oczach. Mass adoption, tik tak, tik tak. Kowalski będzie kupował krypto w banku, save my words.

0

@tbas, i faktycznie dostajesz pro na 12 miesięcy? 100% legit?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?