1

@Messi:D, podbijam ;)

0

@mekston, u mnie jeszcze 30:0 :D
Się posypała Kudermietova, no i dobrze.

1

@blakkudium, tu nie chodzi raczej o wpłacenie klauzuli, tylko o spełnienie warunków agenta Nico o gwarancji rejestracji, a wiemy jak z tym u nas ostatnio bywa.

0

Kudermietova póki co stawia trudne warunki Idze, a znowuż Świątek popełnia dużo błędów.

0

@RosjaninBut, nie przepadam za Wolskim, ale wolę słuchać takich ekspertów i wyciągać wnioski, niż "ekspertów" la bambowych.

2

@Starrk, planeta płonie.

11

@Kgorecki2500, promocja na demontaż - 4.99

1

@nowy2016, dla zasięgu. Zróbmy gorące.

1



Czy Oni tak na poważnie?

3

@July_6_BcN, w przenośni i dosłownie.

1

@malicinho, w wolnej chwili wejdę do gry i wyślę Ci screenshota z luminami i pikto ;)

3

@Kamilos84, "Polska Robota".

1

@Lionel_Messi10, chyba 3x już oglądałem od początku do końca. Jak dla mnie może się nie kończyć. Z TWD dałem radę 12 sezonów ;)

10

"Arabski klub kusi Messiego niebotyczną pensją; Czy Argentyńczyk znów zagra przeciwko Cristiano?"

Ależ to by był kolejny cios dla CR7, gdyby jeszcze go Messi "dymał" w Arabii.

0

@clyde, nie musiałaś udowadniać :D ale tak czy siak szac :P

0

@clyde, wow, to mega szacuneczek. Fakt, czułem się trochę nie usatysfakcjonowany tym, że zrobiłem one-shot. Zawsze mogę wczytać save w jakiś dzień i spróbować inaczej i bez stendhal :D

0

@clyde, przy panie S musiałem pierwszy raz siąść porządnie do buildów. Udało mi się zrobić one-shot Maelle za 53kk :D

7

Przecież to jest absolutne dzieło sztuki, poziom Two Steps From The Hell albo i wyżej. Gra dekady.


4



Nie taki miętki ten Janek.

1

@macio_944, muzyka elektroniczna często jest baaaardzo niedoceniana, a nazywanie każdego bitu "technem" przyprawia mnie o dreszcze.

1

@DragonxNF, zabieram się za tę serię od dłuższego czasu, ale nomen omen brak czasu :P

0

@Messibestplayerintheworld, nie uwierzę dopóki nie zobaczę "Nico fichado". Z zawodnikiem jesteśmy "po słowie", ale trzeba teraz dogadać się z Athleticiem i im zapłacić.

0

@MichuZ44, zróbmy jeszcze powtórzony rzut karny Kuby na 10-lecie.

10



Winicujuszu, jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie.

1

@KRISU77, ja również, choć znicza niestety fizycznie zapalić nie mogę.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

5

Zaraz się okaże, że "jasnowidz" Jackowski miał rację, że jakaś wojna wymknie się spod kontroli...

1



Pan Szewko o obecnej sytuacji.

1

"Ronald ma kontrakt, przedłużył go i miał trudny sezon, z niesprawiedliwą krytyką. To jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie."

Halo Deco, tu ziemia, lądujemy.

8



Kvara kot. Jestem ciekaw na jakim pułapie złapał tę piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?