esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messi:D, podbijam ;)
0
@mekston, u mnie jeszcze 30:0 :D
Się posypała Kudermietova, no i dobrze.
1
@blakkudium, tu nie chodzi raczej o wpłacenie klauzuli, tylko o spełnienie warunków agenta Nico o gwarancji rejestracji, a wiemy jak z tym u nas ostatnio bywa.
0
Kudermietova póki co stawia trudne warunki Idze, a znowuż Świątek popełnia dużo błędów.
0
@RosjaninBut, nie przepadam za Wolskim, ale wolę słuchać takich ekspertów i wyciągać wnioski, niż "ekspertów" la bambowych.
2
@Starrk, planeta płonie.
11
@Kgorecki2500, promocja na demontaż - 4.99
1
@nowy2016, dla zasięgu. Zróbmy gorące.
1
Czy Oni tak na poważnie?
3
@July_6_BcN, w przenośni i dosłownie.
1
@malicinho, w wolnej chwili wejdę do gry i wyślę Ci screenshota z luminami i pikto ;)
3
@Kamilos84, "Polska Robota".
1
@Lionel_Messi10, chyba 3x już oglądałem od początku do końca. Jak dla mnie może się nie kończyć. Z TWD dałem radę 12 sezonów ;)
10
"Arabski klub kusi Messiego niebotyczną pensją; Czy Argentyńczyk znów zagra przeciwko Cristiano?"
Ależ to by był kolejny cios dla CR7, gdyby jeszcze go Messi "dymał" w Arabii.
0
@clyde, nie musiałaś udowadniać :D ale tak czy siak szac :P
0
@clyde, wow, to mega szacuneczek. Fakt, czułem się trochę nie usatysfakcjonowany tym, że zrobiłem one-shot. Zawsze mogę wczytać save w jakiś dzień i spróbować inaczej i bez stendhal :D
0
@clyde, przy panie S musiałem pierwszy raz siąść porządnie do buildów. Udało mi się zrobić one-shot Maelle za 53kk :D
7
Przecież to jest absolutne dzieło sztuki, poziom Two Steps From The Hell albo i wyżej. Gra dekady.
4
Nie taki miętki ten Janek.
1
@macio_944, muzyka elektroniczna często jest baaaardzo niedoceniana, a nazywanie każdego bitu "technem" przyprawia mnie o dreszcze.
1
@DragonxNF, zabieram się za tę serię od dłuższego czasu, ale nomen omen brak czasu :P
0
@Messibestplayerintheworld, nie uwierzę dopóki nie zobaczę "Nico fichado". Z zawodnikiem jesteśmy "po słowie", ale trzeba teraz dogadać się z Athleticiem i im zapłacić.
0
@MichuZ44, zróbmy jeszcze powtórzony rzut karny Kuby na 10-lecie.
10
Winicujuszu, jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie.
1
@KRISU77, ja również, choć znicza niestety fizycznie zapalić nie mogę.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
5
Zaraz się okaże, że "jasnowidz" Jackowski miał rację, że jakaś wojna wymknie się spod kontroli...
1
Pan Szewko o obecnej sytuacji.
1
"Ronald ma kontrakt, przedłużył go i miał trudny sezon, z niesprawiedliwą krytyką. To jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie."
Halo Deco, tu ziemia, lądujemy.
8
Kvara kot. Jestem ciekaw na jakim pułapie złapał tę piłkę.