escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rash i Asensio znowu la zabawa w Villi:)
1
@RoberDzik jest tu jakiś cwaniak? Golimy każdego frajera.
1
@PatrykBarca jak na to, że już po fakcie i Liverpool odpadł z LM, to powiem Ci mocno kozaczysz:)
Dwa tygodnie temu tez byłeś taki pewien?
0
@Mns21 Bayer bez konkretów. Dużo wrzutek, rożnych, ale jak już strzały to w bramkarza. Marni są ostatnimi tygodniami.
0
@MirusAmisz może tak być.
@kpiarz Ty tak śmieszek nieśmieszny jesteś co?
@Lokusekpl ale te rozgrywki też trzeba by było wygrać.
@turhiay najpierw drużynowo niech zdobędą tytuły:)
22
I takim dwumeczem złota piłka oddala się od Salaha.
7
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna wygrywa z Veroną 2:1.
- Jakub Kiwior ławka. Arsenal PSV 7:1 w LM i remis 1:1 z United w lidze.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut, a jego Torino remisuje 2:2 z Parmą.
- Kamil Piątkowski 90 minut i porażka jego Kasimpasy 0:1 z Bodrumsporem.
- Jakub Kamiński 28 minut, a Wilki remisują 1:1 z St. Pauli.
- Nicola Zalewski uraz. Inter 2:0 z Feyenoordem w LM i 3:2 z Monzą.
- Piotr Zieliński 90 minut i asysta z Feyenoordem w LM (2:0) i kilka minut w lidze. Zielu wszedł i zszedł z kontuzją.
- Jakub Moder 90 minut w LM, porażka Feyenoordu 0:2 z Interem.
- Sebastian Szymański 54 minuty w LE. Fenerbahce przegrywa 1:3 z Glasgow.
- Adam Buksa niespełna pół godziny, Midtjylland wygrywa 4:1 z Aalborg.
- Karol Świderski 75 minut i bramka w LKE. Panathinaikos wygrywa 3:2 z Fiorentiną, a w lidze niecałe pół godziny i remis 1:1 z Atromitosem.
Ponadto zagrali:
- Bartosz Slisz 90 minut, jego Atlanta remisuje 0:0 z Czerwonymi Bykami z NY.
- Tymoteusz Puchacz 45 minut i lanie 0:3 Plymouth od Sheffield Wed.
- Mateusz Bogusz 90 minut i asysta w lidze. Cruz Azul remisuje 1:1 z Monterrey.
- Antoni Kozubal 90 minut. Lech wygrywa 3:1 ze Stalą.
- Dominik Marczuk 85 minut i asysta. Jego Real Salt Lake przegrywa 1:3 z San Diego.
- Mateusz Wieteska 90 minut i porażka PAOKu 1:2 z Athens Kallithea.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
3
@agaFCB "Dziwię się ludziom którzy ich wpuszczają do domu." psa czy cygana?
0
oj brałbym... z rozsądną pensją, rozsądnymi warunkami. Marzenie.
7
La bamba? La bambe wymyśliliście wy - użytkownicy.
0
@PatrykBarca no ok, ale jednak Kurtuła to wciąż klasa
0
@PatrykBarca w tej chwili to prędzej KdB podziękują bez formy.
3
Porażka w lidze, dalej tylko remis w azjatyckiej lidze mistrzów, następnie remis w lidze.
To jaki dzisiaj rachunek zapłacą Irańczycy, to się nawet fizjologom nie śniło.
4
@Czajka90 Casteels broni w Arabii, a Courtois w Realu. hmmm kogo bym wolał w kadrze?:)
0
@kuz wczoraj był na ławce, a ostatnich 7 meczów grał. Jaki mecz opuścił na rzecz karnawału?
0
@michal26 nie sądzę by Flick akurat zaglądał do Ameryki Południowej. Niestety.
0
@michal26 żałuje że odszedł. Miałem nadzieję że będzie błyszczał w bezbarwnej wtedy Barcelonie.
3
@blakkudium idzie jak złoto.
Byle nie szedł do Arabii:) bo chociaż śledze ją z wypiekami na twarzy to jednak nie chce osłabiać reprezentacji Francji takimi transferami:)
Zaraz się okaże że Pep potrzebuje kolejnych zawodników:D
3
Depay z asystą… nie ma Neya i już kłopoty Santosu.
0
@allien18 ale on ma grać i łapać rytm:)
0
@PatrykBarca prawda jest, że i trener póki co niezbyt wybitny, ale j kadra śmieszna jak na taką potęgę jaką jest Juventus.
Ludzie mówią o Bolognii Motty, ale zapomnieli jak ta Bologna chodziła za śp. Sinisy Mihajlovica.
1
Cherki minuta po wejściu i bramka. Czyli 21 latek w 7 ostatnich meczach 3 brami i 8 asyst. Dziękuję.
0
@BulaKG na pewno
0
Co za faja ten trener Santosu. Miało być takie eleganckie starcie Depay - Ney, to ten sadza Brazola na ławce. Ech. No to co? Depay jazda z ogórami:)
2
@ViscaelBarca2007 ten od cieć cie re cieć cie?:)
3
Człowiek spojrzenie i człowiek spojrzenie. Już dajcie spokój z tym Lookmanem, my już mamy lewego skrzydłowego.
Obecnie jest na wypożyczeniu w Santosie i tam szlifuje formę.
0
@SinMistico strzelec wyborowy:)
5
Może i Gyokeres znowu strzela, ale za to w Casa Pia z ławki wszelki Kluivert:) wszystkie skurczybyki podobne do tatusia:)
0
@Walker seks nie, ale Madonnę słyszałem:)
1
@Jakchcesz czyli tylko ja odebrałem to jako sprucie o pączki?