1

Rash i Asensio znowu la zabawa w Villi:)

1

@RoberDzik jest tu jakiś cwaniak? Golimy każdego frajera.

1

@PatrykBarca jak na to, że już po fakcie i Liverpool odpadł z LM, to powiem Ci mocno kozaczysz:)
Dwa tygodnie temu tez byłeś taki pewien?

0

@Mns21 Bayer bez konkretów. Dużo wrzutek, rożnych, ale jak już strzały to w bramkarza. Marni są ostatnimi tygodniami.

0

@MirusAmisz może tak być.
@kpiarz Ty tak śmieszek nieśmieszny jesteś co?
@Lokusekpl ale te rozgrywki też trzeba by było wygrać.
@turhiay najpierw drużynowo niech zdobędą tytuły:)

22

I takim dwumeczem złota piłka oddala się od Salaha.

7

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):

- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna wygrywa z Veroną 2:1.

- Jakub Kiwior ławka. Arsenal PSV 7:1 w LM i remis 1:1 z United w lidze.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut, a jego Torino remisuje 2:2 z Parmą.
- Kamil Piątkowski 90 minut i porażka jego Kasimpasy 0:1 z Bodrumsporem.

- Jakub Kamiński 28 minut, a Wilki remisują 1:1 z St. Pauli.
- Nicola Zalewski uraz. Inter 2:0 z Feyenoordem w LM i 3:2 z Monzą.
- Piotr Zieliński 90 minut i asysta z Feyenoordem w LM (2:0) i kilka minut w lidze. Zielu wszedł i zszedł z kontuzją.
- Jakub Moder 90 minut w LM, porażka Feyenoordu 0:2 z Interem.
- Sebastian Szymański 54 minuty w LE. Fenerbahce przegrywa 1:3 z Glasgow.

- Adam Buksa niespełna pół godziny, Midtjylland wygrywa 4:1 z Aalborg.
- Karol Świderski 75 minut i bramka w LKE. Panathinaikos wygrywa 3:2 z Fiorentiną, a w lidze niecałe pół godziny i remis 1:1 z Atromitosem.

Ponadto zagrali:
- Bartosz Slisz 90 minut, jego Atlanta remisuje 0:0 z Czerwonymi Bykami z NY.
- Tymoteusz Puchacz 45 minut i lanie 0:3 Plymouth od Sheffield Wed.
- Mateusz Bogusz 90 minut i asysta w lidze. Cruz Azul remisuje 1:1 z Monterrey.
- Antoni Kozubal 90 minut. Lech wygrywa 3:1 ze Stalą.
- Dominik Marczuk 85 minut i asysta. Jego Real Salt Lake przegrywa 1:3 z San Diego.
- Mateusz Wieteska 90 minut i porażka PAOKu 1:2 z Athens Kallithea.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

3

@agaFCB "Dziwię się ludziom którzy ich wpuszczają do domu." psa czy cygana?

0

oj brałbym... z rozsądną pensją, rozsądnymi warunkami. Marzenie.

7

La bamba? La bambe wymyśliliście wy - użytkownicy.

0

@PatrykBarca no ok, ale jednak Kurtuła to wciąż klasa

0

@PatrykBarca w tej chwili to prędzej KdB podziękują bez formy.

3

Porażka w lidze, dalej tylko remis w azjatyckiej lidze mistrzów, następnie remis w lidze.

To jaki dzisiaj rachunek zapłacą Irańczycy, to się nawet fizjologom nie śniło.

4

@Czajka90 Casteels broni w Arabii, a Courtois w Realu. hmmm kogo bym wolał w kadrze?:)

0

@kuz wczoraj był na ławce, a ostatnich 7 meczów grał. Jaki mecz opuścił na rzecz karnawału?

0

@michal26 nie sądzę by Flick akurat zaglądał do Ameryki Południowej. Niestety.

0

@michal26 żałuje że odszedł. Miałem nadzieję że będzie błyszczał w bezbarwnej wtedy Barcelonie.

3

@blakkudium idzie jak złoto.
Byle nie szedł do Arabii:) bo chociaż śledze ją z wypiekami na twarzy to jednak nie chce osłabiać reprezentacji Francji takimi transferami:)
Zaraz się okaże że Pep potrzebuje kolejnych zawodników:D

3

Depay z asystą… nie ma Neya i już kłopoty Santosu.

0

@allien18 ale on ma grać i łapać rytm:)

0

@PatrykBarca prawda jest, że i trener póki co niezbyt wybitny, ale j kadra śmieszna jak na taką potęgę jaką jest Juventus.
Ludzie mówią o Bolognii Motty, ale zapomnieli jak ta Bologna chodziła za śp. Sinisy Mihajlovica.

1

Cherki minuta po wejściu i bramka. Czyli 21 latek w 7 ostatnich meczach 3 brami i 8 asyst. Dziękuję.

0

@BulaKG na pewno

0

Co za faja ten trener Santosu. Miało być takie eleganckie starcie Depay - Ney, to ten sadza Brazola na ławce. Ech. No to co? Depay jazda z ogórami:)

2

@ViscaelBarca2007 ten od cieć cie re cieć cie?:)

3

Człowiek spojrzenie i człowiek spojrzenie. Już dajcie spokój z tym Lookmanem, my już mamy lewego skrzydłowego.
Obecnie jest na wypożyczeniu w Santosie i tam szlifuje formę.

0

@SinMistico strzelec wyborowy:)

5

Może i Gyokeres znowu strzela, ale za to w Casa Pia z ławki wszelki Kluivert:) wszystkie skurczybyki podobne do tatusia:)

0

@Walker seks nie, ale Madonnę słyszałem:)

1

@Jakchcesz czyli tylko ja odebrałem to jako sprucie o pączki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?