escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek nie czytałem wszystkiego, ja się cieszę, że się to nie zmarnuje.
2
@alone49 napisałem ogólnie. Nie lubię marnowania jedzenia. Pamiętasz może
była w Polsce afera, że nie chcieli od gościa kilku ton (?) buraków bo
były "krzywe" (chyba). Przecież ten burak smakuje tak samo jak te
idealnie równe, więc czemu miałby to wywalać?
0
@Eklerek Ale chyba zgodzimy się, że czekolada nie jest tak szkodliwa jak szlugi?
1
@clyde ale rozumiesz, że te wszystkie piękne, lśniące, równe, odrysowane jak od linijki wszelakie produkty to nasza wina? Bo my - konsumenci sobie tego życzymy. Niestety.
Fajnie, że Wedel wychodzi z taką inicjatywą - @Eklerek zarzucił im, że zarobią kolejne pieniądze - ale rozumiesz, że ktoś wykonał pracę? To czemu mieliby tak czy inaczej na tym nie zarobić?
Wracając do meritum, to wiele firm w inny sposób promuje niedoskonałości czy np produkty z krótkimi datami - toogoodtogo. Polecam tę apkę.
2
@Safrani człowieku oglądaj oryginalnego.
0
O, widok Memphisa pozytywnie mnie zaskoczył. Miałem obawy, że selekcjoner Holandii nie będzie zaglądał tak daleko - do Brazylii, a tu proszę.
3
@Danny Gaucho wysłałem CV w języku indonezyjskim na wszelki wypadek. Czekam na odzew:)
4
a nie, sorry, to jednak Indonezja.
4
Australia właśnie podejmuje Polskę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2026. Trenerem Polaków, co ciekawe, jest Patrick Kluivert!!
1
@Mitch_Atleta W Warszawie była akademia Barcelony, furory nie zrobiła.
Pisząc o tym, że Lewy nie chce bawić się w półśrodki chodziło mi właśnie o to, o czym napisał @Luciano99 . Lewy to jest za duża marka, że pokazać się w takiej szkółce raz na rok. Będzie miał czas to może się tym zajmie, ale to na pewno jeszcze kilka lat.
0
@Mitch_Atleta może być różnie:)
1
@Mitch_Atleta Mam wrażenie, że Lewy nie chce się bawić w półśrodki. To nie ten typ człowieka. Znaczy gówno o nim wiem, ale takie odnoszę wrażenie. Myślę, że Lewy sam nie wie gdzie osiądzie, a raczej nie będzie chciał prowadzić szkółki "zdalnie". Dziś jest w Hiszpanii, a jutro może grać w MLS. Jeśli się zdecyduje na taki krok to pewnie za jakiś czas jak wybierze docelowy kraj na zestarzenie się.
1
@Lionel_Messi10 ach. Ok
1
@Lionel_Messi10 a Juliana nie ma?
0
@Krzysztof1987 oj tak brzydko to nie.
2
Barcelona na 4:1 w 89 minucie i raczej dwumecz wyjaśniony. Rewanż u siebie z Wilkami, w zasadzie z Wilczycami:)
Panie po kolejną LM!
0
@Walker ja to nawet tego nie kojarzę..
0
@takisobiektos ja bym się odwołał. Co obraźliwego jest w stwierdzeniu, że Juve merda ... ogonem?
0
@Luciano99 Tak Luczjanie.
1
@Danny Gaucho "Pewnie w pierwszej chwili nawet nie wiedział, co to konkretnie jest." no pewnie, do tego na bank skupiony na meczu a nie na przedmiotach, które w niego lecą.
ale... myślę, że sporo część kibiców, którzy tak będą tłumaczyć zachowanie Leo w momencie gdy...
"A odwróćmy sytuację i na miejscu Messiego jest np Cristiano, Vinicius, Lewandowski" - to tutaj byłby pojazd niesamowity:D
Jak to się mówi...? taki wyraz jest... kurde.. a! hipoktyzja?:)
0
@Luciano99 żeby Leo podniósł, podpisał i odrzucił... czego nie rozumiesz?
0
@Ilka tu nie wrzuca się takich rzeczy, helloł.
0
@Messiah10 ale mając go w składzie wiesz, że zagrasz na pewno w finale turnieju reprezentacyjnego, a i możesz go wygrać:)
1
@Symson Zalewski, Zieliński, Kamiński nie grają. Słabo
33
@lukmrz To prawda. I nie że wywalone tylko chłop naprawdę staje na wysokości zadania, a bycie bramkarzem takiej drużyny to nie jest jakieś hop siup.
46
Musze przyznać, że coraz to nowsze niusy na temat Wojtka robią na mnie wrażenie.
Gość od lat na topie, nie gwiazdorzy, robi swoje, często z jajem.
Teraz jeszcze to - „ej dobrze mi tu, nie muszę mieć kokosów, jest przyjemnie.”
„Ludzki” gość.
11
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bolognese leje Lacio 5:0.
- Jakub Kiwior 90 w LM i żółta kartka. Arsenal 2:2 PSV. W lidze ławka i 1:0 z Chelsea.
- Sebastian Walukiewicz 45 minut. Torino wygrywa 1:0 z Empoli.
- Kamil Piątkowski 90 minut. Kasimpasa wygrywa 2:1 z Alanyasporem.
- Jakub Kamiński 7 minut. Wilki przegrywają 0:1 z Augsburgiem.
- Nicola Zalewski bez gry. Inter wygrywa 2:1 z Feyenoordem w LM i 2:0 z Atalantą.
- Piotr Zieliński bez gry. Jak wyżej.
- Jakub Moder 180 minut. Gol w LM i porażka z Interem 1:2, a w lidze 6:2 z Twente.
- Sebastian Szymański 106 minut w LE i dublet, Fenerbahce wygrywa w rewanżu z Rangersami, ale odpada w karnych. W lidze z kolei pół godziny i tylko 0:0 z Samsunsporem.
- Adam Buksa 25 minut i bramka. Midtjylland - Randers 4:2.
- Karol Świderski 75 minut w LKE, żółta kartka, porażka z Fiorentiną 1:3 i brak awansu.
Ponadto zagrali:
- Robert Lewandowski 70 minut w LM i 3:1 z Benficą oraz 90 minut, bramka i 4:2 z Atletico w lidze.
- Bartosz Slisz 84 minut i porażka Atlanty z Interem Miami.
- Tymoteusz Puchacz 72 minuty i porażka jego Plymouth 2:3 z Derby.
- Mateusz Bogusz 66 minut i asysta. Jego Cruz Azul wygrywa 3:1 z San Luis.
- Michał Gurgul 54 minuty i porażka Lecha z Jagą 1:2.
- Antoni Kozubal 90 minut i jak wyżej.
- Bartosz Kapustka 210 minut. 120 w LKE i awans z Molde i w lidze porażka 2:3 z Rakowem.
- Dominik Marczuk niespełna godzina gry i asysta. Real Salt Lake wygrywa 2:1 z Houston.
- Krzysztof Piątek 78 minut i nietrafiony karny. Krzychu się zaciął. Basaksehir lanie 0:3 od Trabzonsporu.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
2
@ranger3120 trzymam kciuki, hehe
0
@Danny Gaucho średnia goli Flicka ponad 3 gole na mecz.
Tymczasem Xavi… 1:0. Obrzydliwe.
2
@NeroTFP1 a widzisz, a ja zacząłem ufać Flikowi.
teraz już wiem, że to błąd.