escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion prawda?:)
6
Ghana wyszła 12 napastnikami na Czad. Ale ich zjedzą, hoho.
Ayew, Nuamah (Lyon), Semenyo, Inaki Williams, Kudus… może znowu Ghana doskoczy to najlepszych w Afryce.
1
@Aragorn33 śmieszki:)
3
Nie no składy to przepaść. Minimum 2 do przerwy i 4 na koniec.
1
@blakkudium no nie… liczyłem że James Rodriguez pogra. Kto wskakuje? Z Europy czy ze strefy amerykańskiej?
1
Luźny typ bukmacherski.
Nigeria gra na wyjeździe z Rwandą i Bandą. Nigeria bez zwycięstwa!!! ale wciąż z szansą na awans. Ponad 2 na 1,5 ich gola u niebieskich. W składzie Osimhen, Lookman, Chekwueze czy Moses Simon. Nigeria rozczarowuje, pytanie czy będą chcieli odwrócić losy kwalifikacji czy jednak nie... Warte zaryzykowania.
23
@kamiVeB Przecież on tak reaguje co mecz, a Ty się doszukujesz celowej próby wykartkowania. Przecież to jest łatwizna, mógłby zdjąć koszulkę po bramce.
Ja rozumiem, że można go nie lubić, ale tak sobie dorabiać historyjkę pod tezę to naprawdę słabe.
1
@Szymemdymek Współczuje straty, naprawdę.
Kilkukrotnie jednak widziałem w telewizji stanowcze opinie co do prób omijania między innymi małych zwierząt - "absolutnie tego nie robić".
Jeśli jednak to bydle zrobiło to celowo, tak jak piszesz, to wszystkie mu najgorszego.
0
@pride1899 a nie możesz przynieść swojego?
0
@Kamiloza91 Raph się zachował jak kapitan. Podszedł, kazał zamknąć mordę i zejść. Tyle. Nieważne czy to Vini, czy Góralski. Skoro Vini gra w kadrze to znaczy, że jest istotną postacią dla trenera, a takich postaci (istotnych) nie chcesz tracić na ważne mecze.
0
@Huck myślę, że na tym forum jest znacznie większa grupa, która śledzi tak naszą kadrą jak i inne reprezentacje, niż myślisz.
0
@Ilka coś tam się w Widzewie rusza, zobaczymy w którą stronę to pójdzie:)
Co do Petera to jasna sprawa:)
2
@Ilka każdy od czegoś zaczynał:)
8
My mamy swoją Ligę Narodów, ale i Concacaf ma swoją.
Minionej nocy odbyły się półfinały turnieju, a w nich... no dramat.
USA - Panama 0:1. Nie mam słów, żeby opisać ten rezultat. Trzymam kciuki za Amerykańców w różnych turniejach/meczach od czasów Klinsmanna, ale naprawdę nie wiem co napisać. Napiszę tylko kto zagrał...:
Joshua Sargent (Nowrich), Christian Pulisic, Timothy Weah, Tanner Tessmann (Lyon), Weston McKennie (Juve), Tyler Adams (Bournemouth), Yunus Musah, Chris Richards (Cristal Palace), Joe Scally (B. Moenchengladbach), Matt Turner (Crystal Palace).
W Panamie zagrała między innymi gwiazda Księgi Dżungli - Puma. Pamiętacie Bagheere?:)
W drugim półfinale Meksyk ogrywa 2:0 Kanadę po dublecie napastnika Fulham - Raula Jimeneza. W jego drużynie również Santiago Tomas Gimenez z Milanu czy Edson Alvarez (West Ham). Wśród pokonanych znaleźli się: Jonathan David, Alphonso Davies, Derek Cornelius (OM), Cyle Larin (Mallorca) czy Tajon Buchanan (Villareal).
Osobiście jak myślałem, że jednak Kanada się postawi, tak na Panamę nie postawiłbym nawet centa.
W finale za kilka dni (24.03) zmierzą się więc Meksyk z Panamą. Mecz o 3 miejsce z takim zaangażowaniem może wyglądać "imponująco" - USA z Kanadą zagrają 23.03.
2
@Lionel_Messi10 ta, Wood się zaciął trochę w Anglii, to się teraz odblokował w kadrze:)
2
@Huck nikogo, dlatego samą Polskę oglądają miliony przed tv, nie wspomnę o innych reprezentacjach.
0
@Beztroskii Fabian Ruiz miał kapitalne Euro, jest jednym z liderów PSG, tego PSG które eliminuje w LM faworyta do tytułu.
Też bym go posadził na ławce.
2
@Ilka przeczytałem Citko, Dembiński… myślę Łodzianka, wchodzę w profil i „Widzew Łódź”. Kiedyś to było co?:)
I Peter Andre przy wodospadzie:) znaczy w sensie znakomity wokalista, prawda?:)
1
@Adran360 potężny pojedynek dwóch strzelców Barrow - Olunga.
1
@mordini123 głupia sytuacja:) Nie wiem skąd mi się to wzięło:) Usunę:)
3
@NeroTFP1 "nawet w parkach"? Stary to już jest w blokowiskach, zimują w szczelinach betonowych, a Ty mówisz o parku? Dla mnie miejsce z trawą = kleszcze od ho ho (to znaczy, że od dawna).
2
Ciekawostka z pupy:)
może zainteresować fanów Milanu - @takisobiektos
W trwającym meczu kwalifikacji do MŚ 2026 Australia - Indonezja jest właśnie 4:0, ale ja nie o tym. Selekcjoner gości, nasza legenda - Patrick Kluivert na boisko wpuszcza rodzonego brata zawodnika Milanu - Eliano Reijndersa. Także taka sytuacja jak i np Boatengów.
2
@Safrani nowego nie oglądałem:) Ale "stary" to pozycja musowa do obejrzenia:)
1
@Eklerek nie czytałem wszystkiego, ja się cieszę, że się to nie zmarnuje.
2
@alone49 napisałem ogólnie. Nie lubię marnowania jedzenia. Pamiętasz może
była w Polsce afera, że nie chcieli od gościa kilku ton (?) buraków bo
były "krzywe" (chyba). Przecież ten burak smakuje tak samo jak te
idealnie równe, więc czemu miałby to wywalać?
0
@Eklerek Ale chyba zgodzimy się, że czekolada nie jest tak szkodliwa jak szlugi?
1
@clyde ale rozumiesz, że te wszystkie piękne, lśniące, równe, odrysowane jak od linijki wszelakie produkty to nasza wina? Bo my - konsumenci sobie tego życzymy. Niestety.
Fajnie, że Wedel wychodzi z taką inicjatywą - @Eklerek zarzucił im, że zarobią kolejne pieniądze - ale rozumiesz, że ktoś wykonał pracę? To czemu mieliby tak czy inaczej na tym nie zarobić?
Wracając do meritum, to wiele firm w inny sposób promuje niedoskonałości czy np produkty z krótkimi datami - toogoodtogo. Polecam tę apkę.
2
@Safrani człowieku oglądaj oryginalnego.
0
O, widok Memphisa pozytywnie mnie zaskoczył. Miałem obawy, że selekcjoner Holandii nie będzie zaglądał tak daleko - do Brazylii, a tu proszę.
3
@Danny Gaucho wysłałem CV w języku indonezyjskim na wszelki wypadek. Czekam na odzew:)