escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 zobaczymy, w Ajaxie się spalił. Lyon wraca z kolei na salony.
0
@FCBparasiempre Wydaje mi się że to pierwszy hattrick w historii.
1
15 minuta a Mikautadze z kolejnym golem.
Gruzin na fali, ostatnie 3 pełne mecze (2 w Lyonie i jeden w kadrze) oraz trwający czwarty z Armenią to 6 goli i 4 asysty.
3
@FCBparasiempre to ciekawostka - Jan Urban był pierwszym zawodnikiem w historii, który strzelił hattricka Realowi w Madrycie.
1
@kubix05 po jednej nutce - plac trzech krzyży:)
1
@Adran360 amerykańce wszystko mogą.
1
@Adran360 można też powiedzieć - niewielu ludzi z potężnych reprezentacji gra w MLS, żeby zatrzymywać rozgrywki na grę reprezentacji;) Ale podoba mi się Twój tok rozumowania;)
4
Za chwilę ciekawe pojedynki w MLS:
1) Christian Benteke - Luis Muriel
2) Człopo Moting, Emil Forsberg - Lorenzo Insigne, Federico Bernardeschi.
W tym drugim pojedynku w zespole z Motingiem i Forsbergiem - New York Red Bulls - w składzie Polak. Swój pierwszy mecz, choć tylko na ławce, w nowym zespole rozpoczyna Wiktor Bogacz - były napastnik Miedzi Legnica.
1
@Poversky1000 ta, sorry. Kongo miało być nie Ghana. Tak czy inaczej - finalnie Sudan 3 miejsce.
1
@Poversky1000 nie nadejdzie historia. To jest Afryka. Zobaczysz jak Ghana i Senegal zagrają u siebie.
0
@DiSBlaDE oczywiście, że my też. Liderzy.
6
Gibraltar liderem swojej grupy!
Chłopaki jadą na mistrzostwa świata 2026!
Brawo!!!
1
@BKSChemik Czy na pewno? Dzisiaj od obrońcy wymaga się zapieprzania 90+ minut. Dodania coś z przodu i inteligencji z tyłu - ustawienie się, odbiór piłki itd. Nie patrzyłem na Ferrana pod tym kątem, ale jeśli Krkic to zauważył to może i Ferran byłby dobrym obrońcą. Chociaż ja uważam że tak Ferran jak i Raph to mogliby być świetnymi wahadłowymi. Żeby jednak mieli trochę mniej zadań defensywnych niż typowy boczny obrońca, a więcej ofensywnych.
1
@dawidlampa
Pierwsza akapit z wypowiedzią Krkica:
„…w którym powinni znajdować się na boisku, ZWRACAJĄĆ uwagę na ich charakterystykę…”
2
@4drian0 a w ataku nie ma kto strzelać tylko ten kapiszon z Liverpoolu.
0
@Eklerek w Turcji:)
0
@LambiPL ale trzeba strzelić, prawda?
1
@mekston nietrafione. Poza kadrą.
3
Tak z innej beczki, tak bardziej na poważnie - Lewy może być niewidoczny, ale Lewy ma czutkę, doświadczenie. I tacy ludzie są w kadrze na wagę złota.
Bo Lewy dla nas a w jednocześnie trącających meczach Salah dla Egiptu, Enner Valencia dla Ekwadoru.
14
Boras mówi o nieobecnych. Trzeba otwarcie powiedzieć. Z Zielem i Nicolą byłoby łatwe 1:0.
3
Brawo Polacy!! Wygrany mecz w trudnym rywalem, na niezwykle trudnym terenie!!
0
Piątek poza strzałem w 7 sekundzie po wejściu miał jeszcze piłkę?
3
Pan trener ciężko wypuścił powietrze. Zeszło z niego ciśnienie. 83 minuta i strzelamy na 1:0 z 3638382747 drużyną rankingu FIFA. Uffff.
1
I o to chodzi Krzychu! Twój dzień. Piątek strzel w piątek.
2
Ciekawostka.
Cernych ma byłych kolegów za rywali - grał w Jadze ze Świderskim i Frankowskim.
Pozdrawiam
1
Chłop ma 3 metry wzrostu i kręci naszych zawodników:D
1
Barcelona, Fenerbahce, Galata, Arsenal, Aston Villa… a Wy ciśniecie po Probierzu. Absolutnie go nie bronię, tylko że na boisku są goście z poważnych klubów w porównaniu z Celie, Hegelman, Radomiakiem czy nawet Torino.
Szanujmy się, to te lachy mają strzelać celnie a nie Probierz.
0
@lithotripter raczej wyszło na moje:) 5:0
0
@JordiAlbion prawda?:)
6
Ghana wyszła 12 napastnikami na Czad. Ale ich zjedzą, hoho.
Ayew, Nuamah (Lyon), Semenyo, Inaki Williams, Kudus… może znowu Ghana doskoczy to najlepszych w Afryce.