0

@FcPortoFan1999 zobaczymy, w Ajaxie się spalił. Lyon wraca z kolei na salony.

0

@FCBparasiempre Wydaje mi się że to pierwszy hattrick w historii.

1

15 minuta a Mikautadze z kolejnym golem.
Gruzin na fali, ostatnie 3 pełne mecze (2 w Lyonie i jeden w kadrze) oraz trwający czwarty z Armenią to 6 goli i 4 asysty.

3

@FCBparasiempre to ciekawostka - Jan Urban był pierwszym zawodnikiem w historii, który strzelił hattricka Realowi w Madrycie.

1

@kubix05 po jednej nutce - plac trzech krzyży:)

1

@Adran360 amerykańce wszystko mogą.

1

@Adran360 można też powiedzieć - niewielu ludzi z potężnych reprezentacji gra w MLS, żeby zatrzymywać rozgrywki na grę reprezentacji;) Ale podoba mi się Twój tok rozumowania;)

4

Za chwilę ciekawe pojedynki w MLS:

1) Christian Benteke - Luis Muriel
2) Człopo Moting, Emil Forsberg - Lorenzo Insigne, Federico Bernardeschi.
W tym drugim pojedynku w zespole z Motingiem i Forsbergiem - New York Red Bulls - w składzie Polak. Swój pierwszy mecz, choć tylko na ławce, w nowym zespole rozpoczyna Wiktor Bogacz - były napastnik Miedzi Legnica.

1

@Poversky1000 ta, sorry. Kongo miało być nie Ghana. Tak czy inaczej - finalnie Sudan 3 miejsce.

1

@Poversky1000 nie nadejdzie historia. To jest Afryka. Zobaczysz jak Ghana i Senegal zagrają u siebie.

0

@DiSBlaDE oczywiście, że my też. Liderzy.

6

Gibraltar liderem swojej grupy!
Chłopaki jadą na mistrzostwa świata 2026!
Brawo!!!

1

@BKSChemik Czy na pewno? Dzisiaj od obrońcy wymaga się zapieprzania 90+ minut. Dodania coś z przodu i inteligencji z tyłu - ustawienie się, odbiór piłki itd. Nie patrzyłem na Ferrana pod tym kątem, ale jeśli Krkic to zauważył to może i Ferran byłby dobrym obrońcą. Chociaż ja uważam że tak Ferran jak i Raph to mogliby być świetnymi wahadłowymi. Żeby jednak mieli trochę mniej zadań defensywnych niż typowy boczny obrońca, a więcej ofensywnych.

1

@dawidlampa
Pierwsza akapit z wypowiedzią Krkica:
„…w którym powinni znajdować się na boisku, ZWRACAJĄĆ uwagę na ich charakterystykę…”

2

@4drian0 a w ataku nie ma kto strzelać tylko ten kapiszon z Liverpoolu.

0

@Eklerek w Turcji:)

0

@LambiPL ale trzeba strzelić, prawda?

1

@mekston nietrafione. Poza kadrą.

3

Tak z innej beczki, tak bardziej na poważnie - Lewy może być niewidoczny, ale Lewy ma czutkę, doświadczenie. I tacy ludzie są w kadrze na wagę złota.
Bo Lewy dla nas a w jednocześnie trącających meczach Salah dla Egiptu, Enner Valencia dla Ekwadoru.

14

Boras mówi o nieobecnych. Trzeba otwarcie powiedzieć. Z Zielem i Nicolą byłoby łatwe 1:0.

3

Brawo Polacy!! Wygrany mecz w trudnym rywalem, na niezwykle trudnym terenie!!

0

Piątek poza strzałem w 7 sekundzie po wejściu miał jeszcze piłkę?

3

Pan trener ciężko wypuścił powietrze. Zeszło z niego ciśnienie. 83 minuta i strzelamy na 1:0 z 3638382747 drużyną rankingu FIFA. Uffff.

1

I o to chodzi Krzychu! Twój dzień. Piątek strzel w piątek.

2

Ciekawostka.

Cernych ma byłych kolegów za rywali - grał w Jadze ze Świderskim i Frankowskim.

Pozdrawiam

1

Chłop ma 3 metry wzrostu i kręci naszych zawodników:D

1

Barcelona, Fenerbahce, Galata, Arsenal, Aston Villa… a Wy ciśniecie po Probierzu. Absolutnie go nie bronię, tylko że na boisku są goście z poważnych klubów w porównaniu z Celie, Hegelman, Radomiakiem czy nawet Torino.

Szanujmy się, to te lachy mają strzelać celnie a nie Probierz.

0

@lithotripter raczej wyszło na moje:) 5:0

0

@JordiAlbion prawda?:)

6

Ghana wyszła 12 napastnikami na Czad. Ale ich zjedzą, hoho.
Ayew, Nuamah (Lyon), Semenyo, Inaki Williams, Kudus… może znowu Ghana doskoczy to najlepszych w Afryce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?