escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pnog37 polecam się
@Barca_Big_Moment nie może:)
2
Ulalala… Brest zapłaci rachunek..
Lyon z czwórką z przodu: Laca, Cherki, Mikautadze, Almada.
5
Sociedad w 25 meczach tego sezonu strzelił 23 gole. Dzisiaj wystarczy strzelić 2 bramki, bo więcej jak jedną nam nie strzelą:)
Wyliczone z odpowiedniego wzoru.
Nie dziękujcie.
1
Niebywałe ile pecha / szczęścia ma Bilbao / Atletico.
1
@Rewolucja123 dawaj… sasza tańcuj:D
4
Ale asysta do Juliana…
1
@Adran360 poważnie? Ciekaw:)
Ja im nawet czwórki nie wróżę na koniec.
1
@Adran360 a kto ich jako tego pretendenta do mistrza na wschodzie namaścił?
4
Wilfrid Zaha gol i asysta w debiucie MLS.
0
@Cyzix ale takie Leganes po 25 kolejkach ma 23 strzelone gole. Taka drużyna nia gra gówna tylko z potęgami, ona gra syf ciągle:)
11
@Kengo ale tu nie chodzi o remis. Bo
Można zremisować jak my 4:4, ale za 0:0 powinno być 0 punktów. Dla
Mnie świetny pomysł.
1
A Rash z Asensio swoje. Pięknie. Jeden z asystą, a drugi z golem.
7
Może i CR nie strzelił swojego 4433737 gola w karierze, ale za to Al Nassr przegrali z mającą o 20 punktów mniej Al Orubah.
W tej drużynie z ławki weszli nasz Tello i Kurt Zouma.
1
@Krzty zaraz będzie o nim głośno jak o Gyokeresie:)
1
@Adran360 14 minut doliczył, myślę że to nie koniec strzelania w tym meczu:)
2
Toney hattrick przeciwko mistrzom Al Hilal. Angol 13 goli w w ostatnich 9 meczach.
0
@Walker ten kawałek jakoś mi się nie kojarzy z Jazzem:)
1
@LambiPL gdzie odbijał się jak piłeczka od Parteya:D
0
@Herato Każdy z nich grał albo z albo przeciwko a w przypadku Beckhama - ten zatrudnił, najlepszego piłkarza w historii - Messiego.
7
@Joe_Barbaro i weź się człowieku domyśl czego całego.. ech. Ciężary.
0
@Ricardinio14 wiadomo jaka płeć? Można jakiś drobiazg dla noworodka kupić.
Ja szedłbym w kopertę, też nie lubię nietrafionych prezentów, albo po prostu zapytać rodziców.
3
@ObiwanKenobi wczoraj widziałem info, że Polak i Ukrainiec i znali swoje ofiary bo świadczyli im drobne usługi naprawcze.
0
@Eklerek zgadzam się, nic tylko brać przykład.
3
@Eklerek rok czasu pozował z fuckiem do zdjęcia. Szybka i sprawna decyzja, szacunek.
1
@Mitch_Atleta myślę że powinien dogrywać. No Milan zdecydowanie inna drużyna po przerwie.
1
@Mitch_Atleta Ale ładnie to zrobił.
0
@dv7wisnia 3 załatwiłem:) o ten ostatni zadbaj sam:)
1
@Rewolucja123 @Mitch_Atleta @PatrykBarca niech i tak będzie jak mówicie:)
0
@takisobiektos Szybka weryfikacja jak na 7 meczów:)
A kto zagrał dobrze w tej połowie? Leao poza golem nic, Theo marny, Gimenez i Felix niewidoczni. Jimenez szarpie się z Dominguezem.
Czekam na Amerykanina bo jednak bez Pulisica wygląda to słabiutko.
1
@Herato Jordan Henderson?