escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misterio zgadzamy się w takim razie!:)
@mekston otoz to!
23
Neymar z asystą już w 9 minucie.
Naprawdę jeszcze kogoś nie przekonał do transferu do nas?
Żałosne.
3
NHL
Alexander Ovechkin strzelił w niedawno zakończonym meczu 3 gole. Jego Waszyngton Kapitals ograli aż 8:3 Edmonton Ojlers.
Rosjanin tym samym ma już w tym sezonie 29 bramek. Do pobicia rekordu wszech czasów zostało mu 13 goli.
Legendarny Wayne Gretzky w 1994 ustanowił obecny rekord - 802.
Drużyna Rosjanina rozegra jeszcze przynajmniej 25 meczów.
Warto wspomnieć dwie rzeczy:
- raz - Oviechkin nie grał z powodu kontuzji w kilkunastu meczach.
- dwa - chłopu we wrześniu stuknie 40 lat.
1
@mekston i o to chodzi:)
6
Nasz przyszły lewoskrzydłowy ponownie w pierwszym składzie Santosu.
0
@4drian0 ma kim to bombardują.
5
@Joe_Barbaro Nie będę ukrywał że to była „moja” Barcelona, ta holenderska.
Bracia de Boer, Reiziger, Zenden, Cocu, Overmars, później gdzieś tam Gio.
Wybór oczywisty pada na Kluiverta bo od niego zaczęła się moja miłość do Barcy. Następnie dwa wybory bardzo nieoczywiste - Davids, którego uwielbiałem i w Juve i w Holandii. No i zawodnik, w którym pokładałem duże nadzieje - Depay.
24
Brazylijski klaun
0
@partymaker to prawda. Miliard podań, a strzałów celnych jak na lekarstwo. Liverpool zagrał majstersztyk w obronie.
0
@blakkudium no ja bym brał:)
1
@blakkudium Sane wciąż ma to cos, do tego Olise. Jest jeszcze Coman… wyciągnąć któregokolwiek… Marzenie.
2
@mekston od kiedy zaczął grać, to wychodzi ciągle w podstawie. Wydaje mi się że zagra.
2
@blakkudium mega ofensywnie znowu. W LKE takie zestawienie nie zdało egzaminu, dzisiaj widzę pan trener powtarza:)
0
@Sulimo jeszcze parę kolejek zostało, może na koniec się okazać że to jednak dobry sezon:)
0
@partymaker City w gownianej formie gwalci w imponującej formie Newcastle, a za chwilę wypina sie Realowi.
Jestem mega ciekaw tego meczu i naprawdę nie wierzę, że City zagra drugi taki syfny mecz jak z Realem.
2
O, Bilbao jak idzie:D
Ludzie zarzucali Nico słaby sezon, ale chłopak tym meczem nadrobił:) dwa gole i asysta, a brat gol i asysta.
3
Heidenheim 3 dni temu 120 minut w LKE. Lipsk tydzień wolnego.
12 minuta Lipsk - Heidenheim 0:2. Ja wiem że dużo czasu, ale bez kitu, ten Lipsk jest żałosny.
0
@mekston cofnęli ale strzelił, więc Benz:)
0
@Pedri16Future ostatnio to nie za bardzo, mam nadzieję że wróci do formy sprzed kilku tygodni. W każdym meczu gol lub asysta. Dzisiaj rozumiem, kosmos, ale póki co to jeden taki mecz.
0
Benzema liderem strzelców, a Ittihad liderem w tabeli. Pięknie.
7
Chciałem tylko powiedzieć, chociaż nie chwalmy dnia, że chciałem Rasha u nas bo czułem że on będzie jak Auba. Poczuje zaufanie trenera i się odpłaci.
Dziękuję.
3
Guirassy 4 gole, a Gross 3 asysty. Ładnie.
0
Ciekawostka liga chińska.
Trwa właśnie pierwsza kolejka nowego sezonu. Beniaminek Yunnan Yukun podejmuje u siebie Beijing Guoan. Wynik nie ma znaczenia, główną informacją jest to, że trenerem gości jest nasz były wielki specjalista na ławce trenerskiej - Kike Setię:)
Mniejsza ciekawostka - w drużynie gospodarzy niedawny zawodnik Jagi - Nene.
0
@Krzysztof1987 puchacz gra 3 dni temu a tamci tydzień wolnego.
2
@partymaker @mrboom kontuzja
1
@Joe_Barbaro nie dość że są niezawodne to jeszcze to każdego sportu.
1
@aldewir u mnie wszystko hula jak złoto.
7
@bartekvisca to jedźmy dalej. Zakazać reklam papierosów, bukmacherów. Jak ktoś ma problem to i tak znajdzie sposób. Pytanie czy mówimy o bilbordach nasranych w całym kraju czy o tv? Jesli o bilbordy to bym zakazał nie w imię walki z alkoholem, a w imie „wyglądu” kraju. Co do reklam w tv, to niech sobie będą.
0
@Piotrek1993 to taka dziwna drużyna. W Championship hegemon, w Premiership żenada. To za mocni a tam zdecydowanie za słabi.
1
@mekston no ja w szoku.