3

@ObiwanKenobi wczoraj widziałem info, że Polak i Ukrainiec i znali swoje ofiary bo świadczyli im drobne usługi naprawcze.

0

@Eklerek zgadzam się, nic tylko brać przykład.

3

@Eklerek rok czasu pozował z fuckiem do zdjęcia. Szybka i sprawna decyzja, szacunek.

1

@Mitch_Atleta myślę że powinien dogrywać. No Milan zdecydowanie inna drużyna po przerwie.

1

@Mitch_Atleta Ale ładnie to zrobił.

0

@dv7wisnia 3 załatwiłem:) o ten ostatni zadbaj sam:)

1

@Rewolucja123 @Mitch_Atleta @PatrykBarca niech i tak będzie jak mówicie:)

0

@takisobiektos Szybka weryfikacja jak na 7 meczów:)
A kto zagrał dobrze w tej połowie? Leao poza golem nic, Theo marny, Gimenez i Felix niewidoczni. Jimenez szarpie się z Dominguezem.
Czekam na Amerykanina bo jednak bez Pulisica wygląda to słabiutko.

1

@Herato Jordan Henderson?

5

Na Eleven sports 1 Bologna - Milan. Jakby to chciał walczyć i zacząć oglądać to nie polecam, straszne gówno.

2

@Joe_Barbaro a nie Presas?

0

@Walker klasyka:)

0

@Inclusus bierz to w którym czujesz się lepiej.

Pytanie czy sam czy z kobietą, czy np planujecie dziecko itp. Nie dasz rady na 4 z wózkiem i wszystkimi gratami.

Ja mieszkam na ostatnim - 10. Widok mam przyjemny, ale w lecie jest gorąc.

@Krzysztof1987 dla seniorów czy 2 czy 4 bez windy żadna różnica - i tak nie wezmą. Co do wynajmu to też zależy od miasta. Jak widzę jakie gówna budują w Warszawie i to się sprzedaje to może być spokojny o swoje piętra, czy 2 czy 4:)

0

MLS:
Inter Miami - New York City 2:2. Messi 2 asysty, Alba jedna. W składzie też Busi i Suarez.

Los Angeles Galaxy - San Diego FC 0:2. Mistrz zbity przez beniaminka. W LA gwiazda zeszłego sezonu - Gabriel Pec, Marco Reus czy Maya Yoshida. Puć kontuzjowany. U gości błysnął niedawny zawodnik Anderlechtu - Anders Dreyer - 2 gole. W składzie beniaminka ponadto Hirving Lozano (PSV, Napoli), Marcus Ingvartsen (Mainz), Luca de la Torre (Celta) czy Paddy McNair (Manu).

Atlanta Utd - CF Montreal 3:2. Polski duet w środku pola Atlanty - Mateusz Klich i Bartosz Slisz. Przy jednym z goli asystował Miguel Almiron (Newcastle), a zagrali też Aleksey Miranchuk (Atalanta) czy Brad Guzan (Aston Villa).

Cincinnati - New York Red Bulls 1:0. DeAndre Yedlin (Newcastle, Miami) z asystą, a gola strzelił były zawodnik Cercle Brugge - Kevin Denkey. Goście bez goli pomimo, że w składzie Eric Maxim Choupo-Moting czy Emil Forsberg. Z kolei Wiktor Bogacz (Miedź) poza kadrą z powodu urazu.

Columbus Crew - Chicago Fire 4:2. Columbus sprzedało Cucho do Betisu, to błysnął inny napastnik - Diego Rossi (Fenerbahce) z dubletem. U gości z kolei w debiucie 2 asysty byłego zawodnika Celty czy Lille - Jonathana Bamby. David Poreba (kimkolwiek jest) w zeszłym sezonie w drugiej drużynie Chicago strzelił 20 bramek i w tym jest włączony do pierwsze ekipy, ale w powodu urazu był poza kadrą. Chłopak zagrał "chwilkę" w ekstraklasie w barwach Stali Mielec.

Los Angeles FC - Minnesota 1:0. W LA zagrali: Lloris, Giroud, Denis Bouanga czy byli nasi zawodnicy Marlon, Sergi Palencia.

- San Jose Earthquakes - Real Salt Lake 4:0. U gości Marczuk (Jaga) cały mecz na ławce.
- Houston Dynamo - FC Dallas 1:2. Sebastian Kowalczyk w drużynie gospodarzy. Dla gości Petar Musa (Benfica) z golem i asystą.
- DC United - Toronto FC 2:2. Christian Benteke z golem w DC zaś Federico Bernardeschi z golem u gości.
- Orlando City - Philadelphia Union 2:4. Reprezentant Chorwacji - Marco Pasalic z dubletem dla Orlando, a przy jednej z bramek asystował były zawodnik Atalanty - Luis Muriel.

pozwolę sobie wrzucić link do mojego "Skarbu MLS" na nowo zaczęty sezon:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15340586#comment-15340586

Turcja:
Żenujące... Galatasaray - Fenerbahce 0:0. Na boisku Victor Osimhen, Roland Sallai, Gabriel Sara, Dries Mertens, Edin Dzeko, Youssef En Nesyri, Dusan Tadic czy Sebastian Szymański. Ci goście wypracowali (gole + asysty) po tysiąc goli dla swoich drużyn a tu w hicie taki kit.

Antalyaspor - Kasimpasa 2:1. U gospodarzy Jakub Kałuziński z asystą, a u gości w składzie Kamil Piątkowski czy Josip Brekalo (Wolfsburg).

Eyupspor - Besiktas 1:3. W ekipie Ardy Turana asystę przy golu zaliczył Emre Mor (BVB). U gości Rafa Silva (Benfica) gol i dwie asysty, Milot Rashica z golem a Ciro Immobile z asystą. Na boisku też Joao Mario (Benfica, Inter), Alex Oxlade-Chamberlain czy Arthur Masuaku (WHU).

Tabela:
1. Galatasaray 64 punkty.
2. Fenerbahce 58
3. Samsunspor 46
4. Besiktas 41
...
7. Basaksehir 33 (1 mecz zaległy).

Strzelcy:
1. Piątek 18 goli i 2 asysty
3. En Nesyri 15/3
4. Osimhen 14/4
5. Dzeko 12/3
8. Immobile 10/2

9

Ciekawostki piłkarskie:

Copa Libertadores - Kwalifikacje rewanże:
Corinthians 3:2 Universidad Central (Wenezuela), awans Brazylijczyków.
Z asystami Memphis Depay i Andre Carrillo (Sporting, Peru).

Boca Juniors - A. Lima 2:1. W dwumeczu 2:2 i awans gości po karnych.
Upadku Boca ciąg dalszy. Edinson Cavani i Marcos Rojo po 90 minut i strzelonym karnym w serii "11". W 75 minucie z boiska zszedł Ander Herrera (Bilbao).

Brazylia:
Inter de Limeira - Santos 0:3. Neymar z golem i dwiema asystami, z obu skorzystał Tiquinho Soares (Porto).

Sao Bernardo - Sao Paulo 1:3. Oscar z kolejną asystą, a Lucas Moura i Cedric (Arsenal) również w składzie gości.

Cypr:
Paralimni - Anorthosis 2:2. Gol Krychy u gości.

Karmiotissa - AEK Larnaka 0:3. Jedną z bramek dla gości strzelił Karol Angielski (Radomiak, Płock, Piast). To drugi kolejny mecz z golem Polaka.

Grecja (liga + puchar):
Asteras - AEK 0:3. Damian Szymański z jedną z asyst, a z kolei jedną z bramek strzelił Mijat Gacinovic (Eintracht).

Aris - Panetolikos 2:1. Kolejnego gola strzelił Loren Moron. Były napastnik Betisu ma już 14 goli w lidze dla Arisu i jest drugim strzelcem w Grecji.

Puchar: Olympiakos - AEK 6:0. Ogromne lanie. Roman Yaremchuk (Benfica, Valencia) z dubletem i asystą, Andre Horta (Braga) z golem i asystą. U gości zagrał między innymi Damian Szymański czy Erik Lamela.

Japonia:
Shonan - Urawa 2:1. Po pierwszych trzech ligowych kolejkach nowego sezonu ekipa Macieja Skorży bez zwycięstwa.

Meksyk:
Mazatlan FC - Monterrey 1:0. Po kilku zwycięskich meczach przyszła porażka ekipy Martina Demichelisa. I to nawet pomimo tego, że w składzie Sergio Canales, Jesus Corona czy Lucas Ocampos.

Atl. San Luis - Guadalajara 3:1. Gol pocieszenia u gości autorstwa Chicharito.

Pachuca - Puebla 2:1. Wnuczek prezydenta Kennedyego - Brazylijczyk John Kennedy zamienił Fluminense na Pachucę. W tym meczu dublet, a ogólnie w 9 meczach już 6 goli.

Turcja i w końcu MLS!! w komentarzu.
@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @lukasbarca86 @mekston @Klaudiaa8 @Ricardinio14 @Antimadridista_WR @Hajny @Lionel_Messi10

0

@vangoor nie jestem zaskoczony.

1

@barcelonaLM na pewno jest kilka, jednak ludzie mają swoje tradycje. I naprawdę jeden dzień w roku wygospodarują sobie chwile czasu, żeby postać w kolejce za swoimi ulubionymi pączkami.
@vangoor możliwe. Natomiast jak już Ty wesprzesz polskie sklepy, zakupisz polskie produkty i upieczesz najlepszego dla siebie pączka to wrzuć tu fotkę i oznacz proszę.

3

@vangoor a co Cię obchodzi ich czas?
@Sulimo niestety.

19

@BorzyKrzys
- kupisz pączka za 2 grosze - źle, bo syf
- stoisz w kolejce do sprawdzonej cukierni - źle, bo jesteś jak "stado baranów".
- "wspieraj polskie małe firmy i historie" - ale rozumiem, że nie dzisiaj.

smutne.

0

@Baros1990 chłopaki odpisali wyżej, myślę że się zgodzimy, prawda?

1

@heniusss ale nawet ja nie o tym, niech sobie każdy idzie gdzie chce. Niech idzie i kupi pączka za 19 groszy i go zje. Naprawdę. Jego pieniądze, jego wybór. Ja za dużo słodkiego nie jem, ale mam "swoje" miejsca, przy których jeśli gdzieś tam jestem to zajdę. I nie potrzebuje czekać na to 365 dni:)
@Huck ja tu raczej starałem się wrzucić obie te grupy.

0

@Eklerek ja nie czekam, chce długie i ciepłe dni:)

1

@Batys niejedną butelkę przelał.

13

Piękne to:)

- Jak można jeść takie chemiczne gówno?!
- Ja w ogóle nie jem słodkiego i jest cudownie.
- Ja nie idę za tłumem, zjem sobie pączka kiedy tylko będę chciał, ale nie dzisiaj. (bunt dwulatka:D)
- Ja to ćwiczę i się super odżywiam i jestem super eko sreko.
- Ja jestem zbyt piękny, żeby truć się i swoje ciało i skórę chemią!
- Ja to tylko 4, nie więcej.
- Jak dajo to i bioro.

Zaraz dzień kobiet - tylko różę!
Nie - tulipany!
Nie - goździki!

Potem majóweczka i piwo... dla biedaków 12238 +12238 w promocji - AlE To SoM SIki! TylKO KRaftOwE PiffKO!

Ludzie:) Każdy ma swój gust i swój smak, niech sobie każdy opierdoli co chce:) I tyle ile chce.

1

@Batys niemożliwe, że to on pisał. Nie wierzę, że on coś wie o czasie trawienia.

1

@Zoker jak Król to Ty na tronie usiądziesz po tych kilkudziesięciu za 25zł;)

3

@Jakchcesz tak. Nadałem paczkę Pączusiu:*

0

Ale co są paczki na Chmielnej w Wawie… Ach.

1

@Joe_Barbaro ponoć głównie starsze panie. Chyba, że o innych mówimy.

1

@Pedri16Future jeden w miarę niezły mecz od kilku meczów to trochę mało.
Żeby nie było, w tym wieku ma prawo mieć wahania formy, ale trener powinien reagować.
Chociaż z drugiej strony kim reagować jak bida na skrzydłach.
@xvcWinterSoldier sami sobie jesteśmy winni. Niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?