1

@Bartosz85 na PS4 cena podstawowa to 239 zł. Niestety ten kod działa tylko na nową generację. Ale trzeba czekać, pewnie pojawi się zaraz coś na PS4. :D

0

Jeśli ktoś jest zainteresowany to FIFA 23 na PS5 i Xbox series X z 279 zł na 239 zł w RTV EURO AGD. Wystarczy wygenerować kod na Pepperze. Polecam. :D

3

@bartekvisca ale ile mają wspierać grę na starą generacje? Zaraz będzie 2 lata od premiery nowego Xboxa i PS5.

1

@macio_944 no to jednak poczekam na te łatki na PS5. Xd

4

@Kidd na pewno nie kupuj tych tańszych, ja niestety nie połasiłam i nic one nie dawały. Też mam ten problem, bo cały rok jeżdżę do pracy rowerem i aż mnie mdli jak pomyślę o tegorocznej zimie... Jak ludzie będą śmieciami w piecach palić. Podpinam się pod post, bo w sumie też szukam

10

@VeB10Ronnie w LM Luis miał przebłyski, jego geniusz najbardziej widoczny był w rozgrywkach krajowych. No ale dziura założona Davidowi Luizowi z PSG na zawsze w serduszku.

5

@Ojciec5tkidzieci pewnie to była akcja taka jak Pawła Kozioła. Marcin za dużo Rancza się naoglądał :D

1

@HighestInTheRoom noo, w ogóle Goldeny są turbo słodkie. :D sama mam kundelka ale on też potrafi odwalać takie akcje, że głowa mała

7

@NaFazieHitman kocham psy między innymi za takie akcje

1

@msmsms szczerze mówiąc ja nastawiam się na kwotę rzędu 300-500 zł za bilet.

0

@Fido66 ja! :D Chociaż Chorzów to drugi koniec Polski dla mnie, a nowa płyta mnie nie przekonała

1

@PatrychoO klimat to trochę Kingdom Come. :D

1

@Kessie Srbski film

1

@barcelonaLM ludzie się cieszą a on pewnie zaraz będzie prezesem jakiejś spółki albo ministrem. TVP i tak już nie do odratowania.

1

Ferran to piłkarz własnie dla takiej Sevilli czy Valenci. Wydaje mi się, że na poziom Barcy nie wskoczy... :/ Słabo to wygląda

1

Cieszę się, że Xavi posadził Pique i Albę. Bałam się, że może być z tym problem.

0

W końcu schodzi Dembele.

0

@The Game 10 raczej zirytować...

1

@Danny Gaucho racja. XD przejęzyczenie. Wyszło zabawnie

0

Dembele jest dwunożny a żadna nogą nie potrafi strzelać. Przypomina Viniego sprzed 2-3 lat gdzie też walił piłkę wszędzie ale nie w bramkę. Niech się skupi na podawaniu i strzelaniu setek, bo jak za dużo zaczyna myśleć to nic z tego nie wychodzi. Teraz to pal licho, ale nie wyobrażam sobie tak kretyńskich zagrań w meczu z Bayernem...

1

I cyk, Dembele zakaz wjazdu na teren Polski.

4

Dembele IQ ziemniaka.

1

Kocham cię Robert xD

1

Jakbyśmy odzyskali Marca, to by to było top3 wzmocnienie...

1

@Archolos gdzie Ty tam spalonego widziałeś jak czerwona linia była przed niebieską?

11

Ale Rapha ma kopyto

6

@DonMatteo901 bądźmy szczerzy, za 4 zł to on się kompletnie nie opłaca. :D

0

@Criss18Barca opening z Muminków. Uwielbiam.

1

@Kgorecki2500 a mnie nie śmieszy, bo nie chce zwyczajnie takich ludzi tutaj. Grał w Realu, jeździł autem po pijaku i zabił kobietę. To, że dostał karę niczego nie zmienia. Moim zdaniem (oczywiście każdy może mieć inne), dla takich ludzi nie powinno być miejsca w Barcy.

0

@Kgorecki2500 nie dla madryckiego mordercy po pijaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?