clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartosz85 na PS4 cena podstawowa to 239 zł. Niestety ten kod działa tylko na nową generację. Ale trzeba czekać, pewnie pojawi się zaraz coś na PS4. :D
0
Jeśli ktoś jest zainteresowany to FIFA 23 na PS5 i Xbox series X z 279 zł na 239 zł w RTV EURO AGD. Wystarczy wygenerować kod na Pepperze. Polecam. :D
3
@bartekvisca ale ile mają wspierać grę na starą generacje? Zaraz będzie 2 lata od premiery nowego Xboxa i PS5.
1
@macio_944 no to jednak poczekam na te łatki na PS5. Xd
4
@Kidd na pewno nie kupuj tych tańszych, ja niestety nie połasiłam i nic one nie dawały. Też mam ten problem, bo cały rok jeżdżę do pracy rowerem i aż mnie mdli jak pomyślę o tegorocznej zimie... Jak ludzie będą śmieciami w piecach palić. Podpinam się pod post, bo w sumie też szukam
10
@VeB10Ronnie w LM Luis miał przebłyski, jego geniusz najbardziej widoczny był w rozgrywkach krajowych. No ale dziura założona Davidowi Luizowi z PSG na zawsze w serduszku.
5
@Ojciec5tkidzieci pewnie to była akcja taka jak Pawła Kozioła. Marcin za dużo Rancza się naoglądał :D
1
@HighestInTheRoom noo, w ogóle Goldeny są turbo słodkie. :D sama mam kundelka ale on też potrafi odwalać takie akcje, że głowa mała
7
@NaFazieHitman kocham psy między innymi za takie akcje
1
@msmsms szczerze mówiąc ja nastawiam się na kwotę rzędu 300-500 zł za bilet.
0
@Fido66 ja! :D Chociaż Chorzów to drugi koniec Polski dla mnie, a nowa płyta mnie nie przekonała
1
@PatrychoO klimat to trochę Kingdom Come. :D
1
@Kessie Srbski film
1
@barcelonaLM ludzie się cieszą a on pewnie zaraz będzie prezesem jakiejś spółki albo ministrem. TVP i tak już nie do odratowania.
1
Ferran to piłkarz własnie dla takiej Sevilli czy Valenci. Wydaje mi się, że na poziom Barcy nie wskoczy... :/ Słabo to wygląda
1
Cieszę się, że Xavi posadził Pique i Albę. Bałam się, że może być z tym problem.
0
W końcu schodzi Dembele.
0
@The Game 10 raczej zirytować...
1
@Danny Gaucho racja. XD przejęzyczenie. Wyszło zabawnie
0
Dembele jest dwunożny a żadna nogą nie potrafi strzelać. Przypomina Viniego sprzed 2-3 lat gdzie też walił piłkę wszędzie ale nie w bramkę. Niech się skupi na podawaniu i strzelaniu setek, bo jak za dużo zaczyna myśleć to nic z tego nie wychodzi. Teraz to pal licho, ale nie wyobrażam sobie tak kretyńskich zagrań w meczu z Bayernem...
1
I cyk, Dembele zakaz wjazdu na teren Polski.
4
Dembele IQ ziemniaka.
1
Kocham cię Robert xD
1
Jakbyśmy odzyskali Marca, to by to było top3 wzmocnienie...
1
@Archolos gdzie Ty tam spalonego widziałeś jak czerwona linia była przed niebieską?
11
Ale Rapha ma kopyto
6
@DonMatteo901 bądźmy szczerzy, za 4 zł to on się kompletnie nie opłaca. :D
0
@Criss18Barca opening z Muminków. Uwielbiam.
1
@Kgorecki2500 a mnie nie śmieszy, bo nie chce zwyczajnie takich ludzi tutaj. Grał w Realu, jeździł autem po pijaku i zabił kobietę. To, że dostał karę niczego nie zmienia. Moim zdaniem (oczywiście każdy może mieć inne), dla takich ludzi nie powinno być miejsca w Barcy.
0
@Kgorecki2500 nie dla madryckiego mordercy po pijaku.