5

Właśnie obejrzałam w kinie nowego Dragon Balla. Nie wiem czy to magia kina czy co, ale mega mi się podobało, chociaż na początku ciężko było zaakceptować tę komputerową kreskę. No i Vegeta. :D szkoda, że tak mało to było ale warto było zostać do sceny po napisach. Polecam fanom DB, którzy oglądali wszystkie serie, łącznie z DB Super. Żadnego dziecka nie uświadczyłam na sali, a była w 3/4 pełna. XD

6

@tbas wszyscy Ci bezużyteczni zarabiają mało, ale jak złoży się ich do kupy to się robi niezła sumka.

1

@cules100pro mi się udało pojechać do Sopotu i akurat wszystkie dni było pięknie (28 stopni i słońce, ale w cieniu chłodno), a na następny dzień po moim wyjeździe zaczęły się upały, pojawiły się sinice i jeszcze dostałam okres. Także można powiedzieć, że się prześlizgnęłam fartownie jak nigdy xD

1

@Nhyz każdej drużynie która gra z Realem.

2

Natalia Kaczmarek GOAT

3

Zaraz finał naszych pań 4x400 metrów. Wszyscy trzymamy kciuki :D

0

@Medium golę.
@BorzyKrzys pokazywałam jak byłam mała

1

@Varkond jutro idę. Nawet koszuleczkę z Vegetą założę:D

1

@GeneralXavi genialny klimat, z wszystkich asasynów najlepszy. Ciekawa, wzruszająca historia. Nie zastanawiaj się nawet, tym bardziej że pewnie teraz kosztuje grosze. Ja kupiłam na premierę za 350 i nie żałowałam :D

0

@Zoker wolę Heliosa ale kilkanaście jak nie więcej razy byłam w Cinema City. Szkoda. :(

0

@Kessie zwierzęta, tyle w temacie

1

@kuz ja ogólnie się boje burzy jak jestem na dworze, a jak się błyska to już w ogóle więc pewnie bym umarła ze strachu i spadła w dół XD
@Sau_Ron ja się boje, że mnie piorun uderzy

2

Chodzenie w burzy po dworze > wszystkie horrory razem wzięte

Factos ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@VegetaPolska ja jakbym miała robić dziarkę z DB to bym zrobiła ten uśmieszek Majin Vegety jak zabijał ludzi na turnieju. :D w następnej kolejności Picollo i Trunks bo też lubię te postacie.

1

@Jakchcesz nie, bo jakoś mnie nie przekonało. XD może jak będzie w promocji za +/- 30-40 zł to się skusze

1

@VegetaPolska za dzieciaka tylko z francuskim ale teraz chyba najbardziej lubię japońską wersję księcia. :D o tak, dziarki Stingera Dragon Ball to poezja. Gość stworzył niepodrabialny styl i jest mega rozpoznawalny. No Vegeta to jest mega postać na dziarę. Bierz od razu na grubo - przedramię. Mi się najbardziej na dziarkę podoba Majin Vegeta.

0

@Jakchcesz teraz niby wyszedł Bloodborne'owy twór, widziałeś? Thymesia.

1

@Kapitan_SW dla mnie on zawsze będzie twarzą tych kompromitujących porażek.

0

@macio_944 Stray ograłam w jeden dzień, nie mogłam się oderwać. :D ja teraz męczę Spidermana Moralesa, a tak to tłukę z chłopakami Rainbow Six Siege i trochę FIFĘ, ale mam zamiar zrobić odskocznię i stawiam na The Evil Within 2.

0

@VegetaPolska Bio Broly też mi się nie podobał. Ogólnie jestem największą fanką DB, DBZ, na filmy kinowe czy DBS patrzyłam tak z przymrużeniem oka. Dla Vegety jednak pójdę. Moja miłość od dziecka :D

1

@macio_944 Elden Ring mnie zawiódł pod tym względem, prócz 3 bossów był za prosty. Sekiro to jest poziom który mnie satysfakcjonuje, chociaż zauważyłam, że w ostatnim czasie mam coraz mniej cierpliwości do gier :/

1

@macio_944 mam nadzieję, że będzie tak piękna jak jest na filmikach i piekielnie trudna. :D

3

Jutro idę do kina na Dragon Balla. Czytałam opinie, że film taki średni ale trzeba uczcić to, że w ogóle jest pokazywany w polskich kinach. :D

0

@Culer_1906 mogli go tam za mocno nie klepać...

10

@FC1899Barca ostatnio widziałam filmik jak gościu czytał katolikom Stary Testament z okładką Koranu. Wiele nieprzychylnych słów, że Koran be bo źle traktuje kobiety, że co to w ogóle za religia itd. Miny im zrzedły jak zobaczyli, że to Stary Testament, niektórzy nawet zaczęli obrażać tego czytającego. Ciekawy eksperyment :D

0

@sebo939 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wyjdzie na to, że będę jeździć za darmo
@NaFazieHitman dziękuję!

1

@NaFazieHitman no właśnie, a do roboty trochę pod górkę będę mieć jednak. :D

0

Mordeczki, posiada ktoś z Was hulajnogę elektryczną? Właśnie podjęłam decyzję o kupnie takowej i zastanawiam się nad Xiaomi Pro 2 albo Xiaomi Mi 3, z czego bardziej przychylam się w stronę Pro 2. Jakieś opinie? Hulajnoga dla osoby dorosłej oczywiście.

1

Casemiro po prostu wystraszył się Polaka rodaka na 9-tce.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?