clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Właśnie obejrzałam w kinie nowego Dragon Balla. Nie wiem czy to magia kina czy co, ale mega mi się podobało, chociaż na początku ciężko było zaakceptować tę komputerową kreskę. No i Vegeta. :D szkoda, że tak mało to było ale warto było zostać do sceny po napisach. Polecam fanom DB, którzy oglądali wszystkie serie, łącznie z DB Super. Żadnego dziecka nie uświadczyłam na sali, a była w 3/4 pełna. XD
6
@tbas wszyscy Ci bezużyteczni zarabiają mało, ale jak złoży się ich do kupy to się robi niezła sumka.
1
@cules100pro mi się udało pojechać do Sopotu i akurat wszystkie dni było pięknie (28 stopni i słońce, ale w cieniu chłodno), a na następny dzień po moim wyjeździe zaczęły się upały, pojawiły się sinice i jeszcze dostałam okres. Także można powiedzieć, że się prześlizgnęłam fartownie jak nigdy xD
1
@Nhyz każdej drużynie która gra z Realem.
2
Natalia Kaczmarek GOAT
3
Zaraz finał naszych pań 4x400 metrów. Wszyscy trzymamy kciuki :D
0
@Medium golę.
@BorzyKrzys pokazywałam jak byłam mała
1
@Varkond jutro idę. Nawet koszuleczkę z Vegetą założę:D
1
@GeneralXavi genialny klimat, z wszystkich asasynów najlepszy. Ciekawa, wzruszająca historia. Nie zastanawiaj się nawet, tym bardziej że pewnie teraz kosztuje grosze. Ja kupiłam na premierę za 350 i nie żałowałam :D
0
@Zoker wolę Heliosa ale kilkanaście jak nie więcej razy byłam w Cinema City. Szkoda. :(
0
@Kessie zwierzęta, tyle w temacie
1
@kuz ja ogólnie się boje burzy jak jestem na dworze, a jak się błyska to już w ogóle więc pewnie bym umarła ze strachu i spadła w dół XD
@Sau_Ron ja się boje, że mnie piorun uderzy
2
Chodzenie w burzy po dworze > wszystkie horrory razem wzięte
Factos ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@VegetaPolska ja jakbym miała robić dziarkę z DB to bym zrobiła ten uśmieszek Majin Vegety jak zabijał ludzi na turnieju. :D w następnej kolejności Picollo i Trunks bo też lubię te postacie.
1
@Jakchcesz nie, bo jakoś mnie nie przekonało. XD może jak będzie w promocji za +/- 30-40 zł to się skusze
1
@VegetaPolska za dzieciaka tylko z francuskim ale teraz chyba najbardziej lubię japońską wersję księcia. :D o tak, dziarki Stingera Dragon Ball to poezja. Gość stworzył niepodrabialny styl i jest mega rozpoznawalny. No Vegeta to jest mega postać na dziarę. Bierz od razu na grubo - przedramię. Mi się najbardziej na dziarkę podoba Majin Vegeta.
0
@Jakchcesz teraz niby wyszedł Bloodborne'owy twór, widziałeś? Thymesia.
1
@Kapitan_SW dla mnie on zawsze będzie twarzą tych kompromitujących porażek.
0
@macio_944 Stray ograłam w jeden dzień, nie mogłam się oderwać. :D ja teraz męczę Spidermana Moralesa, a tak to tłukę z chłopakami Rainbow Six Siege i trochę FIFĘ, ale mam zamiar zrobić odskocznię i stawiam na The Evil Within 2.
0
@VegetaPolska Bio Broly też mi się nie podobał. Ogólnie jestem największą fanką DB, DBZ, na filmy kinowe czy DBS patrzyłam tak z przymrużeniem oka. Dla Vegety jednak pójdę. Moja miłość od dziecka :D
1
@macio_944 Elden Ring mnie zawiódł pod tym względem, prócz 3 bossów był za prosty. Sekiro to jest poziom który mnie satysfakcjonuje, chociaż zauważyłam, że w ostatnim czasie mam coraz mniej cierpliwości do gier :/
1
@macio_944 mam nadzieję, że będzie tak piękna jak jest na filmikach i piekielnie trudna. :D
3
Jutro idę do kina na Dragon Balla. Czytałam opinie, że film taki średni ale trzeba uczcić to, że w ogóle jest pokazywany w polskich kinach. :D
0
@Culer_1906 mogli go tam za mocno nie klepać...
10
@FC1899Barca ostatnio widziałam filmik jak gościu czytał katolikom Stary Testament z okładką Koranu. Wiele nieprzychylnych słów, że Koran be bo źle traktuje kobiety, że co to w ogóle za religia itd. Miny im zrzedły jak zobaczyli, że to Stary Testament, niektórzy nawet zaczęli obrażać tego czytającego. Ciekawy eksperyment :D
0
@sebo939 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wyjdzie na to, że będę jeździć za darmo
@NaFazieHitman dziękuję!
1
@NaFazieHitman no właśnie, a do roboty trochę pod górkę będę mieć jednak. :D
0
Mordeczki, posiada ktoś z Was hulajnogę elektryczną? Właśnie podjęłam decyzję o kupnie takowej i zastanawiam się nad Xiaomi Pro 2 albo Xiaomi Mi 3, z czego bardziej przychylam się w stronę Pro 2. Jakieś opinie? Hulajnoga dla osoby dorosłej oczywiście.
1
Casemiro po prostu wystraszył się Polaka rodaka na 9-tce.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Fawelarz