clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie nie było żadnych plotek odnośnie Casemiro. Wiadomo, aż tak nie śledzę Realu ale i tak stało się to szybko i po cichu moim zdaniem.
1
@Kapitan hawk widziałam te komentarze. Niezły gość. XD
2
No i jest finał 4x400 m pań. Ciekawe czy w finale pobiegnie Kiełbasińska czy fochy pań i trenera wezmą górę. ^^
0
@Jackazz PodStadionem.pl
1
@Kgorecki2500 drogie, drogie... I jeszcze dostać nie można. :/
@kuz nie dziwię się, ja akurat mam oszczędności właśnie na takie głupotki trochę droższe więc dałam radę ale tak normalnie z wypłaty też bym nie kupiła.
2
A jak tam Wasze ,,kupię koszulkę Lewego jak do Nas przyjdzie"? Ja właśnie wywiązałam się ze złożonej obietnicy chociaż trochę zabolało ale było warto. Cudna jest ta koszulka.
https://zapodaj.net/d45843739cad5.jpg.html
0
@Bobo25 spanie 20 minut albo 2h to żadna przerwa tak naprawdę.
2
Finał 400 metrów pań. 3 nasze reprezentantki. Trzymamy kciuki.
56
Moja najlepsza przyjaciółka i jedna z najważniejszych osób w moim życiu, ma białaczkę. Proszę trzymajcie za Nią kciuki, kto jest wierzący niech się pomodli. Z góry dziękuję...
0
@masq wypłacz się po prostu. Tak jak ktoś pisał, zwierzęta mega uspokajają.
1
@Hubsao niesamowity szacun dla Roberta.
0
@Kessie tak ogólnie to o tym nie myślę, ale jak widzę takie filmiki to tęsknię za Nim strasznie.
2
@masq dużo siły dla Was
1
@Ojciec5tkidzieci kliknelam i odkliknelam przypadkowo
^^
2
@Ojciec5tkidzieci lubię takie historie. Masz herbik.
0
@J4no może wyjdziemy z grupy LM ^^
0
Neymar już do Barcy się uśmiecha, bo wie, że Messi wraca za rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowe trio MNL nadchodzi.
0
@gumaz sprawa została zgłoszona do prokuratury i zostanie zbadana. Nie liczyłabym na to, że będzie o tym głośno w mediach. Chyba, że przed wyborami.
1
@Lautaro my mamy ekipę z LR i bawimy się super, do tego gramy na słuchawkach i jest git :D
1
@Lautaro nie, ale gramy w Rainbow Six Siege
0
@jeyx77x ja do jeziora mogę wskoczyć na 5 metrów i się nie boję, jednak morze wzbudza we mnie strach i mimo, że bardzo dobrze pływam nie wejdę do morza głębiej niż do linii ramion, nawet jak nie ma fal. Picie nad wodą w upale, a potem skoki do zimnej wody kiedy się jest rozgrzanym to najgorsze co może być niestety...
0
@Kurkmen dlatego trzeba pomagać fundacjom lub osobom, które są sprawdzone. Nigdy nie przelałam pieniędzy na fundację XYZ. Pomagam tym których znam i wiedzą jaką pracę wykonują. Z tymi fundacjami to jednak prawda, chore dzieci, potrzebujące zwierzęta to idealny temat na trzepanie lewej forsy. Pomagajmy ale z głową.
3
@tristan87 płakał nad Konstytucją a potem cyk, lewe faktury za usługi weterynaryjne. Zwykły śmieć i oszust.
10
Fundacja z którą jestem związana (adoptowałam dzięki nim pieska i znam osobiście założycielkę oraz wspomagam finansowo) została oszukana przez pana Szymona Hołownię i jego partie na 107 tysięcy złotych. Partia dostała dotacje na prowadzenie punktu pomocy dla zwierząt z Ukrainy, a pieniądze nigdy nie trafiły do zwierząt ani wolontariuszy. Fundacja jest w stanie zakwestionować każdą fakturę wystawioną przez Stowarzyszenie Polska 2050. Innymi słowy - wolontariuszki ratowały i organizowały pieniądze na jedzenie dla zwierząt, a w tym samym momencie pieniądze popłynęły na konto partii pana Szymona. Chodzi konkretnie o punkt pomocy zwierzętom w Nadarzynie. Sprawa została już zgłoszona na prokuraturę. Bulwersujące jest również to, że jedna pani z partii pojawiła się w Nadarzynie by naklejać plakaty promujące partie, porobić sobie kilka zdjęć i to by było na tyle.
To by było na tyle jeśli chodzi o ,,inną" Polskę pana Hołowni. Oszukać potrzebujące i bezbronne zwierzęta...
Więcej informacji znajdziecie na profilu fundacji Mondo CANE.
3
@FioletoweOczy ja zaczynam wątpić w La Ramble jak widzę takie komentarze.
1
@czółkovsky no ja się nie przejmuję, po prostu czytam to i mam ubaw z niedzielnych kibiców :D gorzej niż po Bayernie i Liverpoolu już nie będzie. Jak kibic tamto przeżył to raczej takie komentarze go jedynie bawią.
0
@Estrax kup sobie koszulkę Barcy ale bez nadruków, tylko z herbem i tyle. No i pranie ręczne a nie w pralce.
7
Ciężkie życie kibica Barcy (nie mylić z kibicem Lewego) obecnie na FB. Wszędzie posty wyśmiewające nasz klub. XD ludzie naprawdę nie mają czym się zajmować. Wtopiliśmy pierwszy mecz, który był jak sama nazwa wskazuje PIERWSZY, do tego trudne warunki atmosferyczne, chłopaki nie są do końca zgrani. Nie chcę mi się nawet wchodzić na artykuły tych pseudo redaktorów. A najlepsze są komentarze o Lewym, że nie strzelił :D a Ci sami kibice zapewne 3-4 lata temu chcieli sprzedać Benzeme za czapkę śliwek.
4
Mało który piłkarz mnie irytuje tak jak Alba. Jeszcze jak grał swoje TOP z Messim to uszło ale odkąd nie ma Leo to nie mogę na Niego patrzeć. Chciałabym byśmy doczekali się godnego następcy który posadzi Jordiego.
7
Alba jest beznadziejny.