1

Dembele z taką skutecznością to sobie nie pogra. XD

0

Nowy sezon, a Dembele cały czas z tą samą skutecznością.

1

@IronSanHybrid hahahahah xD

0

Ale Asensio jest piękny.

1

No i nie podobasz mi się, panie Xavi

0

@JimMorrisonFCB no tę taką wiszącą na sznurku tak xd

3

Gość co koszulkę kupił i metki nie oderwał xD pewnie po meczu do sklepu odda. ^^

12

Dobra, spłacił się xD

4

Nie wierzę, że to widzę. Polak debiutuje w Barcy, nadal nie mogę się przyzwyczaić. :D VAMOS ROBERTTT

5

Obecna xD ale zaspana

0

@Explode na razie przechodzę i ,,liże ściany" :)

0

@koksik2700 nie lubuję, wolę płyty ale Stray miałam za friko w tym PS Premium ^^

4

Stray, czyli gra która niedawno miała premierę jest dla mnie odkryciem roku jeśli chodzi o indyki. Świetna gra, grafika, ciekawy świat... Samo chodzenie kotkiem przyjemne. Zagadki dość proste, ale czasami trzeba jednak pomyśleć :D ja ogrywam na PS5, z tego co widzę dostępna jest też na PC.

1

@Objectivo przeszłam raz i to nie jest gra do której wracam, dlatego też remake mnie nie dotyczy. :D Ale ciekawa gratka dla fanów uniwersum

3

@Flyingbetoniarka Zalando Lounge czyli końcówki kolekcji z Zalando, niektóre w śmiesznych cenach. Oryginalne trampki po 100 zł, zegarki za połowę ceny albo jakieś inne strzały. Z tym, że są tam w większości znane marki więc jak ktoś chce kupić bluzę za 20 zł to raczej się nie uda ale bluze adidasa za 100 zamiast 250 jak najbardziej.

Pepper - aplikacja informująca o wyprzedażach albo błędnych cenach. Wpisujesz sobie alert tego co Cię interesuje i pojawia Ci się powiadomienie. Takim sposobem kupiłam trampki Converse za 94 zł.

1

@sintesox melduję się :D

24

@Janas11224 ,,jej talent" talent przepraszam do czego? Bo aktorka z Niej marna xD

22

@Sulimo dobrze, że nie po niemiecku bo w Barcelonie to różnie bywa z tym

8

Teraz mi się przypomniało jak Bartek zabrał torebkę dziewczynie De Jonga. Ale to był cyrkowiec. XD

30

Rok temu ryczałam bo Messi odchodzi, a teraz się cieszę bo Robercik w Barcy. To jakiś matrix.

2

Robert jaki uroczy nie mogę. ;(

1

Laporta co po polsku szprecha

0

@Pawel13sz dziękuję!

0

Ta prezentacja Lewego o 18 aktualna? :D

0

@VegetaPolska obowiązkowo trzeba iść

9

@Zoker nawet rekiny chcą zobaczyć Robercika w Barcy

6

Cieszy to, że chłopaki które do Nas przyszły nie mają tego genu przegrywów co niektórzy ze starej gwardii i może jakoś morale przez to wzrosną.

1

@Sensible w Fifce niech wprowadzą taki tryb w karierze :D

1

@tristan87 XDDDDDDD

9

Iga z Robertem się ściskała a teraz Iga #teamReal a Robercik jest nasz. Guwniara z paletkom naraża się coraz bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?