clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele z taką skutecznością to sobie nie pogra. XD
0
Nowy sezon, a Dembele cały czas z tą samą skutecznością.
1
@IronSanHybrid hahahahah xD
0
Ale Asensio jest piękny.
1
No i nie podobasz mi się, panie Xavi
0
@JimMorrisonFCB no tę taką wiszącą na sznurku tak xd
3
Gość co koszulkę kupił i metki nie oderwał xD pewnie po meczu do sklepu odda. ^^
12
Dobra, spłacił się xD
4
Nie wierzę, że to widzę. Polak debiutuje w Barcy, nadal nie mogę się przyzwyczaić. :D VAMOS ROBERTTT
5
Obecna xD ale zaspana
0
@Explode na razie przechodzę i ,,liże ściany" :)
0
@koksik2700 nie lubuję, wolę płyty ale Stray miałam za friko w tym PS Premium ^^
4
Stray, czyli gra która niedawno miała premierę jest dla mnie odkryciem roku jeśli chodzi o indyki. Świetna gra, grafika, ciekawy świat... Samo chodzenie kotkiem przyjemne. Zagadki dość proste, ale czasami trzeba jednak pomyśleć :D ja ogrywam na PS5, z tego co widzę dostępna jest też na PC.
1
@Objectivo przeszłam raz i to nie jest gra do której wracam, dlatego też remake mnie nie dotyczy. :D Ale ciekawa gratka dla fanów uniwersum
3
@Flyingbetoniarka Zalando Lounge czyli końcówki kolekcji z Zalando, niektóre w śmiesznych cenach. Oryginalne trampki po 100 zł, zegarki za połowę ceny albo jakieś inne strzały. Z tym, że są tam w większości znane marki więc jak ktoś chce kupić bluzę za 20 zł to raczej się nie uda ale bluze adidasa za 100 zamiast 250 jak najbardziej.
Pepper - aplikacja informująca o wyprzedażach albo błędnych cenach. Wpisujesz sobie alert tego co Cię interesuje i pojawia Ci się powiadomienie. Takim sposobem kupiłam trampki Converse za 94 zł.
1
@sintesox melduję się :D
24
@Janas11224 ,,jej talent" talent przepraszam do czego? Bo aktorka z Niej marna xD
22
@Sulimo dobrze, że nie po niemiecku bo w Barcelonie to różnie bywa z tym
8
Teraz mi się przypomniało jak Bartek zabrał torebkę dziewczynie De Jonga. Ale to był cyrkowiec. XD
30
Rok temu ryczałam bo Messi odchodzi, a teraz się cieszę bo Robercik w Barcy. To jakiś matrix.
2
Robert jaki uroczy nie mogę. ;(
1
Laporta co po polsku szprecha
0
@Pawel13sz dziękuję!
0
Ta prezentacja Lewego o 18 aktualna? :D
0
@VegetaPolska obowiązkowo trzeba iść
9
@Zoker nawet rekiny chcą zobaczyć Robercika w Barcy
6
Cieszy to, że chłopaki które do Nas przyszły nie mają tego genu przegrywów co niektórzy ze starej gwardii i może jakoś morale przez to wzrosną.
1
@Sensible w Fifce niech wprowadzą taki tryb w karierze :D
1
@tristan87 XDDDDDDD
9
Iga z Robertem się ściskała a teraz Iga #teamReal a Robercik jest nasz. Guwniara z paletkom naraża się coraz bardziej