0

@-barca4ever- mi to wygląda na początek łysienia plackowatego.

2

@klopx Neuera za tragicznego Marca.

16

@Adamski69 Leo wraca za rok z synami, Thiago + Klara, a za 30 lat doczekamy się napadziora doskonałego. :D

15

@kamilos1214 ,,emocjonalne zakończenie" takiego określenia na wytrysk jeszcze nie słyszałam xD

1

@Objectivo oj tak, Returnal jest super. Wymagający ale wspaniała gra :D

2

@lucca87 i jeszcze rozpinana więc już w ogóle sztos

0

@budel17 do Poznania, niby niedaleko ale potem pociąg miałam o 3 w nocy więc już za późno.

1

@Objectivo po Mass Effect przekonałam się do klimatu kosmosu :D

1

@budel17 niestety musiałam jechać już na Kulcie do domu bo pociąg miałam. Ale byłam na koncercie Kultu więc :D

1

Wspaniały to był Jarocin. Cuuuuudo. Polecam każdemu w przyszłym roku.

2

@juliacicha ja mogę z @IronSanHybrid i @Cariones bo ich się nie wstydzę xd

1

@Criss18Barca Obywatel G.C

5

Komentarz usunięty

1

@koksik2700 nie bez powodu. :D ale fajnie, z tym co piszesz się zgadzam w 100%

1

@koksik2700 co Cię dziś na takie filozoficzne przemyślenia wzięło ^^

0

5

Kocham tę stronę, kocham Barcę kocham Wam, no i Robercika :DDDD

8

Wszyscy wstawiają ten sam filmik, normalnie by mnie to wkurzyło ale jestem tak podekscytowana, że Was rozumiem. XD jazdaaaa

1

@zodiak_10 zanim zobaczyłam obrazek wiedziałam co tam będzie. Klasyczek. :D

5

Kibice Bayernu nie mogą zrozumieć, że ich klub może z Nami wygrać 20:0, a większość piłkarzy i tak wybierze przygodę w Barcelonie a nie w Monachium. Kiedyś tłumaczono to, że każdy chciał grać z Messim a teraz wychodzi, że bez Messiego też marzeniem najlepszych jest gra dla Barcy.

0

@macio_944 ja nie jestem agresywna ;(

2

@IronSanHybrid ciekawa jestem czy Artur który się wypowiadał się tu ujawni :D

20

Teraz tylko Leo niech wróci za rok i kolejne marzenie spełnione :(

2

@Katalończyk 99 deflacja gorsza od inflacji. Niezbyt trafiona uwaga:D

0

@gumaz aż tak to nie :D

1

Kurde, nadal nie mogę w to uwierzyć. Jakiś sen :D

27

Tak naprawdę ten transfer to też zasługa La Rambli, bo użytkownik @robertlewandowski zajął wysokie miejsce w głosowaniu ZP FCBarca.com, mimo że w ogóle się nie udziela. Pewnie wzruszony Robert wszedł tutaj, zobaczył co się wydarzyło i już wiedział, że musi tu zagrać. Żodyn Alemany top, La Rambla top!

3

2

@macio_944 nie może być inaczej.

18

Lewy zakłada tutaj konto, eksperci mu radzą co i jak, idzie info do Xaviego i cyk, tryplet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?