clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@-barca4ever- mi to wygląda na początek łysienia plackowatego.
2
@klopx Neuera za tragicznego Marca.
16
@Adamski69 Leo wraca za rok z synami, Thiago + Klara, a za 30 lat doczekamy się napadziora doskonałego. :D
15
@kamilos1214 ,,emocjonalne zakończenie" takiego określenia na wytrysk jeszcze nie słyszałam xD
1
@Objectivo oj tak, Returnal jest super. Wymagający ale wspaniała gra :D
2
@lucca87 i jeszcze rozpinana więc już w ogóle sztos
0
@budel17 do Poznania, niby niedaleko ale potem pociąg miałam o 3 w nocy więc już za późno.
1
@Objectivo po Mass Effect przekonałam się do klimatu kosmosu :D
1
@budel17 niestety musiałam jechać już na Kulcie do domu bo pociąg miałam. Ale byłam na koncercie Kultu więc :D
1
Wspaniały to był Jarocin. Cuuuuudo. Polecam każdemu w przyszłym roku.
2
@juliacicha ja mogę z @IronSanHybrid i @Cariones bo ich się nie wstydzę xd
1
@Criss18Barca Obywatel G.C
5
Komentarz usunięty
1
@koksik2700 nie bez powodu. :D ale fajnie, z tym co piszesz się zgadzam w 100%
1
@koksik2700 co Cię dziś na takie filozoficzne przemyślenia wzięło ^^
0
@against_modern_football cudo
5
Kocham tę stronę, kocham Barcę kocham Wam, no i Robercika :DDDD
8
Wszyscy wstawiają ten sam filmik, normalnie by mnie to wkurzyło ale jestem tak podekscytowana, że Was rozumiem. XD jazdaaaa
1
@zodiak_10 zanim zobaczyłam obrazek wiedziałam co tam będzie. Klasyczek. :D
5
Kibice Bayernu nie mogą zrozumieć, że ich klub może z Nami wygrać 20:0, a większość piłkarzy i tak wybierze przygodę w Barcelonie a nie w Monachium. Kiedyś tłumaczono to, że każdy chciał grać z Messim a teraz wychodzi, że bez Messiego też marzeniem najlepszych jest gra dla Barcy.
0
@macio_944 ja nie jestem agresywna ;(
2
@IronSanHybrid ciekawa jestem czy Artur który się wypowiadał się tu ujawni :D
20
Teraz tylko Leo niech wróci za rok i kolejne marzenie spełnione :(
2
@Katalończyk 99 deflacja gorsza od inflacji. Niezbyt trafiona uwaga:D
0
@gumaz aż tak to nie :D
1
Kurde, nadal nie mogę w to uwierzyć. Jakiś sen :D
27
Tak naprawdę ten transfer to też zasługa La Rambli, bo użytkownik @robertlewandowski zajął wysokie miejsce w głosowaniu ZP FCBarca.com, mimo że w ogóle się nie udziela. Pewnie wzruszony Robert wszedł tutaj, zobaczył co się wydarzyło i już wiedział, że musi tu zagrać. Żodyn Alemany top, La Rambla top!
3
@macio_944 @robertlewandowski słyszysz?
2
@macio_944 nie może być inaczej.
18
Lewy zakłada tutaj konto, eksperci mu radzą co i jak, idzie info do Xaviego i cyk, tryplet.