0

@draxidox ten co z Jasiem Kapelą się zderzył

1

@Kgorecki2500 kebab mięso mieszane, sos mieszany, XXXXXL

0

@MesQueUnClub_87 najgorzej, że jadę sama. W zeszłym roku byłam z kolegą, a teraz czeka mnie podróż i powrót w pojedynkę ale na miejscu już mam ugraną ekipę :D także testament nie jest potrzebny
@Transu96 umówieni
@Encore jw

XD

0

@Encore ¯\_(ツ)_/¯

0

@Encore no ba ;)

1

@Encore stanie pod sceną i śpiewanie :D

0

Udało mi się ogarnąć sprawy, więc jadę na Jarocin w tym roku. :D ktoś jeszcze będzie? ^^

1

I co teraz chłopczyku? Kto wie ten wie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO ,,Anioł" Maanam

1

Raducanu to bardziej celebrytka niż tenisistka, nie wiem czego niektórzy się spodziewali :D

1

@koksik2700 akurat chciałam kupić Crasha. :D

1

@JohnnyBarca mundial-wałek, tak go zapamiętałam mimo, że byłam dzieciakiem :)

1

@Jakchcesz dokładnie, a póki co Fati to niewiadoma.

8

Prawda jest taka, że Barcelonie potrzeba dużego nazwiska takiego właśnie jak Lewandowski. Wiadomo, że Pedri czy Gavi to super talenty ale brakuje u Nas głośnych nazwisk, które przyciągają kibiców a tym samym pieniądze.

3

@Comentateiro we mnie aż się gotuje jak to widzę. Nigdy tam nie byłam i może całe szczęście, bo jeszcze komuś bym zrobiła krzywdę ze złości i bezsilności.

1

@PatrychoO pewnie :D super pomysł

1

@Peciak chciałabym by państwo było świeckie jak np w Czechach. Zmniejszenie wpływów KK to nie od razu budowanie meczetów :)

4

Popularni artyści, którymi duża część osób się jara a do Was kompletnie ich muzyka nie trafia?

Ode mnie: Sanah i Kortez

1

@FC1899Barca gość chodził z moim bratem do klasy w LO. Odklejony podobno już był wtedy konkretnie. XD

0

@Peciak jeśli tak, to powiedz mi jaką wniosłą rolę obecnie pełni Kościół w Polsce? Kiedyś - okej, nie podważam tego ale obecnie?

1

@Prorokk spoko, mogą mi płacić normalną stawkę jak pieniądze które idą na kościół pójdą na coś bardziej pożytecznego :D

5

@Peciak porównywanie religii do podstaw funkcjonowania społeczeństwa to absurd. :) Nie będzie dróg, przedszkoli czy emerytur to nie będzie państwa, a państwo świeckie jak najbardziej sobie poradzi.

0

@Stagiryta napisałam wyżej, inna sprawa to zabytkowe kościoły które są dziedzictwem kultury.
@anxted a apostazja?
@gaucho104 pisze o KK bo na Kościół idą największe pieniądze, ale jakbyś prześledził całą dyskusje przeczytasz, że pisałam również o wszystkich wyznaniach. Nieważne czy Islam czy Prawosławie, chodzi o każdą religię ale to normalne, że przykładem jest KK. Cytat: ,,Państwo wydaje rocznie ok. 1,2 mld zł na pensje katechetów. 0,5 mld zł łoży na działalność edukacyjną Kościoła katolickiego. Kontrowersyjny Fundusz Kościelny pochłania zaledwie 150 mln zł"
Z czego te pieniądze są jak nie z podatków? Co z tego, że na świstku od księgowości nie mam napisane podatek kościelny jak na jedno i to samo wychodzi?

2

@SteuerFreiMoney i tak mnie trochę za taką mają bo świadomie już odmówiłam bierzmowania jako nastolatka, na religię też nie chodziłam więc mi to rybka :)

2

@Kgorecki2500 z tych filmowych gier moja ulubiona to Detroit Become Human, inne jakoś mi nie podeszły, a Heavy Rain ma bardzo toporne sterowanie.

1

@SteuerFreiMoney źle to ujęłam, chodziło mi o Polskę właśnie. Muszę się dowiedzieć więcej :)

0

@SteuerFreiMoney w necie znalazłam informację, że aby nie płacić podatku na kościół trzeba oficjalnie wystąpić z kościoła. Ciekawe czy to prawda. Muszę to sprawdzić dokładnie.

1

@Edoss nie dziwi mnie to szczerze mówiąc. @Mads myślę, że te dwie rzeczy są nieporównywalne jeśli chodzi o fundusze jakie dostają tęczowi krzykacze a Kościół. No ale masz rację, powinno być takie prawo, że nie chcesz płacić.

1

@Rocky_Bilbao każdy kościół powinien być opodatkowani, a utrzymywać go powinni wierni.

0

@Koorsik no jeśli chodzi o prywatyzację, to pełna zgoda. Przynajmniej częściowa. Nie chcesz korzystać z NFZ to nie płacisz składek płacisz swoje prywatne. No ale to raczej niemożliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?