clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skorupski TOP, powinien być jedynką
0
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHA
1
Mieliśmy szansę na remis to jak zwykle dupny karny
0
Spalony spalonym ale Piątek to ma chyba zeza xD
5
Nie ma kotwicy Lewego to od razu piłeczka chodzi.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Mateusz Gotówka wyjaśnia pomarańczowych :D
1
@Chaoss dobrze pamiętam, że jakoś niedawno jechał pierwszy i na ostatnim okrążeniu zepsuł mu się samochód? XD
1
@marcin62 to też :D
6
@Transu96 jego jedyną dobrą akcją tu było zaoranie chrupka.
1
@koziar no bo sam BI się chwalił, że nie jedną karierę już tu zakończył. Zwykły dupek
6
Już widzę jak Ci wszyscy malkontenci by tolerowali takiego BI jakby był ich współpracownikiem w miejscu zatrudniania. Gość uważa się za lepszego, Wy dostajecie burę od kierownika a on nie, do tego w sumie kradnie pracę innych pracowników zza granicy i ją sobie przypisuje bo ją przetłumaczył, do tego ma wybujałe ego i próbuje być opiniotwórczy. Z takimi trzeba krótko czy w pracy, na La Rambli czy w sklepie spożywczym. Nie ma tolerancji dla takiego zachowania i tyle. Dobrej nocy.
Edit: pomijając fakt, że jest hipokrytą i manipuluje faktami.
4
@jacobFCB +1
Nigdy nie rozumiałam tego fenomenu xD
7
Jak użytkownicy i redakcja mówią jednym głosem, to wiedz, że BI jest skończony :D
24
@Eoren komentarz z klasą i bardzo merytoryczny. BI wyjaśniony.
8
@Mario96w ,,Daniel" i ,,celny pocisk" w jednym zdaniu to oksymoron. Ale memik zacny :D
3
@Nano22 kiedy film z dzisiejszych historycznych wydarzeń?
16
@marcin62 on myśli, że ma tu samych fanów XD
76
@BarcaInfo ale Ty masz ego typie. XD
Gdyby nie ta strona to nikt by o Twoim istnieniu nie wiedział prócz paru dzieciaków z tt
3
@DaPidejpi jego ego nie pozwala mu się ograniczyć do tt. :D
@Luciano99 też byłam :( nieprzyjemna sprawa
4
@DaPidejpi zbanować go a na zbanowanych nie można głosować. Izi Dapuś.
12
@mindbender84 Daniel nie zapomnij się przelogować
5
@IronSanHybrid https://zapodaj.net/24320014823e8.png.html
6
@IronSanHybrid musiałam :D
https://zapodaj.net/b799b6b07d147.jpg.html
1
@IronSanHybrid idziesz na hattricka w gorących z postami obniżającymi hipokryzję BI. Trzymam kciuki bro
11
@IronSanHybrid rozkład jazdy znany
17
W związku z dymami z BI uczyniłam takiego oto mema.
https://zapodaj.net/123c4d282977e.jpg.html
Z fartem tam
14
@tristan87 Anita pewnie pobiła rekord rzutu złodziejem.
2
@Joe_Pesci przeczytałam to jej głosem. XD
4
@HighestInTheRoom hehe beniz. ( ‾ʖ̫‾)
4
@IronSanHybrid widocznie jego pamięć jest na takim samym poziomie jak kreatywność w tworzeniu newsów na Twitterze.