La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 782 Culés

8

Makao i po makale

konto usunięte

10

@IronSanHybrid ale tera zlomuje @Redakcja i @Moderacja BarceInfo

11

@IronSanHybrid rozkład jazdy znany

15

@DaPidejpi No, ale co chłop się po chamsku i niewdzięcznie się zachowuje to nie mam pytań xD Tutaj robił to nie raz w stosunku do użytkowników i uchodziło mu to na sucho, bo redakcja była za nim. Teraz gryzie rękę która go stworzyła xD

3

@IronSanHybrid Mnie najbardziej się podobał własny tekst BarcyInfo,tu pozwole sobie zacytować " ". wielka postać

1

@IronSanHybrid O co chodzi z tym konfliktem Barcainfo z fcbarca? Odnoszę wrażenie, że Barcainfo zachowuje się jakby zwalczał nielegalną konkurencję. A przecież nie ma tutaj żadnej rywalizacji bo zarówno on jak i strona kierują swój przekaz do dwóch różnych grup docelowych. I to, że część ludzi należy do jednej i drugiej grupy nie ma żadnego znaczenia bo zwyczajnie są to ludzie korzystający z twittera i tak (nie tylko z newsów Barcainfo) i ze strony również będą korzystać niezależnie od niego. Racjonalnym wyjściem jest wspieranie siebie nawzajem, przekazywanie newsów itp.

14

@IronSanHybrid Tak sobie przejrzałem tamtą dyskusję. Ten wjazd kilku redaktorów też nie wygląda dobrze szczerze mówiąc ^^. Żeby na stronie byli tak aktywni, jak na twitterku :=]

konto usunięte

2

@IronSanHybrid dokładnie dało się tu to zauważyć, on każdy krytyczny tekst o jego wpisach odbierał jako atak personalny w jego stronę i od razu spina xD

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Fakty są takie, że to On stworzył fcbarca.com.
@Danny Gaucho Ogólnie ta cała dyskusja jest śmieszna. Chciałbym mieć takie problemy.

konto usunięte

6

@IronSanHybrid ja to wiem, ty to wiesz, wiele osób to wie ale wyżsi tej strony musieli się teraz przekonać dopiero

0

@Azi No ego, które i tak było ogromne nie mieściło się na La Rambli, a teraz twitter dla niego za ciasny... Chłop odpłynął na dobre :D

0

@tristan87 Z faktami się nie dyskutuje :D

1

@IronSanHybrid idziesz na hattricka w gorących z postami obniżającymi hipokryzję BI. Trzymam kciuki bro

1

@DaPidejpi No dokładnie, najdobitniej przekonują się teraz "władze" tej strony, które stały tu za nim.

0

@clyde xD na co mnie to? ważne, że wiele osób, a w szczególności redakcja wreszcie zobaczyła to co my zauważyliśmy już dawno.

1

@Barca1992 No, ale po co go atakujesz w tym momencie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?