clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej dobra, jakoś tak smutno :(
0
Lewy przynajmniej jak przyjdzie do Barcy to mental będzie się zgadzał po takim wpie***lu
1
O Boże jaka bramka :oooo
0
Sami im dwie bramki podarowaliśmy. XD
0
Robert już myślami na La Bambie
1
@Mario96w śmiechłam, dobre xD
0
Kurde szkoda :((
0
@Mario96w Klaudio. XD
Wiedziałam
0
@Medium też tak sądzę.
@DaPidejpi no i się nie podzieliłeś...
3
W piosence ,,Freestyler" Bomfunk MC's, wcale nie ma ,,łaka maka fą" tylko ,,rock the microphone".
Nie mam pojęcia czemu ale byłam przekonana, że jest tam łaka maka fą. Całe życie legło w gruzach.
9
Serio jak weźmiemy tego placka Morate to będzie dramat. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Gość miał więcej klubów niż TIRówka klientów, do tego jest drewniany. Kompletnie zbędny transfer.
1
@Comentateiro nigdy tam nie byłam, muszę wbić po truskawy.
3
@Janas11224 Poznań pozdrawia :)
0
@masq Forspoken bez polskich napisów. Słabo
5
Brawo Rafa. Mega cieszy to zwycięstwo
1
@IronSanHybrid zrobilibyśmy z @Cariones zrzutkę dla Ciebie :D
2
@IronSanHybrid dobrze, że nie wysłali smsa ,,proszę zapłacić brakującą kwotę za konsole PS5 bo inaczej ją panu zabierzemy, razem z postępem w R6". Wtedy na pewno byś się złapał na to :D
1
@mrboom ja polecam spodenki rowerowe z szelkami, sama takie mam i jest niebo a ziemia między tymi a normalnymi. Na takie 2-3h wystarczą spodenki z takiej średniej półki cenowej. Zawsze zamiast spodenek (jeśli ktoś się krępuje) może kupić sobie bieliznę z wkładką na krocze.
0
@Janas11224 Jedrula top
0
Wywiad z Robertem, na koniec krzyknie Visca el Barca na bank
2
@AdamaTraore ja jestem za Barcą i jestem z Poznania ale Igę kocham :D
0
@michal26 no nie muszą. Można nawet sobie pokojarzyć filmy gdzie są sceny ślubów a panie siedzą w kapeluszach. :D tak się przyjęło i tyle :)
2
@AdamaTraore polecam doczytać to :D zdejmowanie czapki czy podczas hymnu czy w kościele dotyczy tylko mężczyzn.
1
@barcelonaLM dokładnie tak :)
17
@AdamaTraore kobiety podczas hymnu nie muszą zdejmować czapki.
0
@eydeem no bo poszła ale to nie zmienia faktu, że jest sympatyczna :D
1
@Tomix_83 Robert jak ją silną męską ręką chwycił. Nono ^^
0
Iga płaczę razem z Tobą :D
2
Coco bardzo sympatyczna dziewczyna. Życzę jej dużo wygranych :)
1
Mówcie co chcecie ale jak Iga zrobiła przytulasa z Lewym to się wzruszyłam.