5

@Kgorecki2500 początek jest trochę nudnawy, potem mega się rozkręca. Wsiąkniesz w tę grę więc daj jej trochę czasu.

1

@Bobo25 widzisz? Miałam rację. ;) Szkoda, że nie odpowiedziałeś wtedy na komentarz tak chętnie jak wcześniej kiedy podważałeś to co napisałam

3

Jak tylko ogłoszą transfer Lewego i do tego do sprzedaży trafią nowe koszulki to bierem. :D wyjazdowa też kusi. @robertlewandowski dawaj człowieku, mów co i jak

0

@jeyx77x niestety, nie podoba mi się :(

1

@Toretto Valletta albo Gozo.

1

@MesQueUnClub_87 świetna gra. Z ciekawości - zrobiłeś ukryte zakończenie po skończeniu fabuły? :)
Edit: widzę, że już odpowiedziałeś, że tak.

Days Gone to jedna z moich ulubionych gier zdecydowanie. Niby zombie to dość eksploatowany temat ale tutaj niesamowitą robotę robiły te hordy. Nie jeden czy nawet 5 zombie, które Cię goni ale np 100. Piękne to było :D no i jazda motocyklem była topowa. Platynka prosta, prócz tego driftowania

2

@Toretto Malta, polecam.

0

@Objectivo niestety, nie ma na razie informacji. Jednak pierwsza część miała PL napisy więc mam nadzieję, że druga też będzie miała. :)

1

@MesQueUnClub_87 super gra, samo zakończenie trochę mnie rozczarowało ale ograłam dwa razy i jest świetna. Czekam na drugą część ^^

1

@Emhyr czerwone też są bez pestek. Jako dziecku mi przeszkadzały pestki, a teraz je łykam jak pelikan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Edoss u mnie ze Stokrotki za 6,99 zł/kg, wzięłam sobie taki kawałek za około 5 zł i bardzo się uraczyłam. :D

2

@IronSanHybrid nie przejmuj się misiaku, będziemy grać z @Cariones w R6 i Fifę i nie będziesz się nudził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Pierwszy arbuz w tym sezonie zaliczony. O dziwo, pyszny :D a Wy jakie lubicie najbardziej owoce sezonowe? Moje top to czereśnie, śliwki węgierki i rabarbar

2

@MesQueUnClub_87 świetna gra, momentami wzruszająca, ograłam na premierę już dawno a w zeszłym roku wyszedł dodatek, który też baaardzo mi się podobał. Łatwa platynka, super historia, która w II akcie mega się rozkręca no i animacje liści, zachodów słońca... Coś wybornego. Polecam dodatek, w którym jest mnóstwo smaczków i nawiązań do innych exów PS np Bloodborne czy GoW.

3

@ranger3120 2005/2006 rok

11

@Comfortable_ przecież Dembele nawet jak podpisze kontrakt to zaraz się połamie.

1

@Jakchcesz ja to w Bloodborne ^^

0

@MesQueUnClub_87 grafika top ale kompletnie gra do mnie nie trafiła. :(

1

@Objectivo wszystkie topowe tytuły ograłam na premierę xD

1

Wisła Kraków spada do 1 ligi.

8

@Destroyer_of_Worlds napisałeś, że ani razu ten duet nie wygrał LM, a wygrał i zaczynasz się tłumaczyć jak potłuczony. Przyznaj się do błędu i tyle. Co za typ xD

1

Wisła z 2:0 na 2:3. Niech oni już spadną xd

0

No to Wisła na tę chwilę w 1 lidze.

16

@Destroyer_of_Worlds no już się nie tłumacz. XD skompromitowałeś się tym komentarzem.

9

@Destroyer_of_Worlds panie, 2015 rok mówi panu to coś?

0

Niezła Wisła. Szybko się obudzili xD

2

@Janiama na os Lecha mają dobrego kebsa, to tak na przyszłość.

0

@Emhyr na pół roku chciałabym by wrócił chociaż.

1

@PatrychoO właśnie oglądam. :D ten charakterystyczny brzdęk jak wpada bramka jest top

4

Nie wiem jak Wy ale ja lubię najbardziej końcówki sezonów, szczególnie spotkania na dole tabeli. Premier League pod względem zwrotów na koniec to TOP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?