0

@Emhyr na pół roku chciałabym by wrócił chociaż.

1

@PatrychoO właśnie oglądam. :D ten charakterystyczny brzdęk jak wpada bramka jest top

4

Nie wiem jak Wy ale ja lubię najbardziej końcówki sezonów, szczególnie spotkania na dole tabeli. Premier League pod względem zwrotów na koniec to TOP.

3

West Ham co robi xD

1

@michal26 w końcu jakiś ciekawy mecz Igi, a nie zwykle lanie, chociaż wynik tego nie odzwierciedla :D

3

@michal26 ja tak samo, ona nawet mężczyznom sędziowała. Bardzo sympatyczna się wydaje.

9

@kamiVeB najgłupszy komentarz dnia mamy :D

9

Wielkie brawa dla Jabeur. Wspaniały spektakl Nam dziewczyny zaserwowały, a reakcja Igi mówi wszystko.

1

To jakie Iga ma przyśpieszenie to jest niesamowite :D

7

Jeden z lepszych gemów jaki w życiu widziałam. :O

0

Ależ spektakl!!!

1

Iga jak w grze komputerowej. Niesamowita

7

@Elosek jak laska pisze pierwsza - czerwona lampka, a potem marudzicie, że nie pisze pierwsza i to zawsze facet musi się starać. A to niby kobiety są skomplikowane. Napisz jej po prostu, że nie widzisz przyszłości dla tej relacji i tyle.

1

Korzystał ktoś z Was z tych hulajnóg elektrycznych Lime? Mam apke, niby mogę zeskanować ten kod QR a co jak będę chciała ją odstawić? :D chciałabym dziś 1 raz się przejechać ale boje się, że coś pomieszam

0

@Pawlak1992 jeszcze przecież Verka Serdućka była xD

2

@pax przecież tak czy siak tak to wygląda. Nie popieram, bo jeśli miałaby wygrać piosenka to dla mnie byłaby to piosenka np Czech, Eurowizja jest konkursem politycznym tak czy siak. Bałkany na siebie, była Jugosławia na siebie, my na Ukraińców a oni Nam 0 punktów. Eurowizja od daaawna nie jest konkursem piosenki i chyba każdy to wie. Tam wygrywa albo ten kto jest politycznie popularniejszy albo ten kto bardziej zaszokuje czymś dziwacznym.

1

@Kamilos84 Oliwka ma większą siłę przebicia. Kokieterka w końcu

2

Oliwka Brasil na Eurowizje. Kandydatka @Cariones

1

@tbas od kogo by nie było, w jury też siedzą Ukraińcy.

12

Ci co piszą, że ludzie się podniecają gówno wartą Eurowizją mają rację, Eurowizja jest gówno warta. Tylko właśnie tak Ukraińcy mogli pokazać zerowym kosztem miły gest w stosunku do naszego kraju. Jeden niewielki gest, a tak to poszła soczysta lepa na ryj. Oczywiście, że to nic nie zmienia i nadal będziemy im pomagać ale mimo wszystko jest pewien niesmak, że nawet w takim gównokonkursie się na Nas wypięli.

4

Ciekawe czy Ida Nowakowska zmieniła już pieluchomajtki, bo pewnie nieźle popuściła czytając werdykt :D

0

@tomek8756 dokładnie tak, równe 0

1

To Nas docenili. XD nie ma co.

3

Ukraina dostanie 10000 punktów z Polski i wygrają

0

Serba ile punktów. XDDDDDDDDDD Dobra, znów przestaje to oglądać na kilka lat.

0

Ta prowadząca to taka podróbka Yennefer. Tak myślałam, że skądś ją kojarzę.

2

@don'T.R.I.P.e mieli po prostu fajną piosenkę.

0

W F1 czy w kolarskie zakazują pokazywania pań, które towarzyszą wygranym bo to uwłacza kobietom i je niepotrzebnie seksualizuje, a tutaj wysoko jest piosenka tylko dlatego, że pokazywały dupy w stringach. XD coś mi się tu nie zgadza

0

Co tam somsiedzie, 0 punktów? ^^

5

Ochman jest za Serbią. Co to jest za cyrk xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?