- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
22
I to był kapitalny pojedynek 2 najlepszych obecnie tenisistek.
Obie fenomenalne technicznie, zadziorne, mocne psychicznie, z dobrym serwisem i grające niezwykle ofensywnie.
Brawo Iga!
@mekston @adi7adi8 @Bykunn @clyde @Colon @barcelonaLM
1
@michal26 Zgadza się :)
0
@michal26 a i tak jedna nie miała nic do powiedzenia, poza krótkim momentem w drugim secie, gdzie zrobiło się 4-2 i 0-40 z perspektywy Igi (wciąż komfortowy wynik, ale jednak)
1
@michal26 w końcu jakiś ciekawy mecz Igi, a nie zwykle lanie, chociaż wynik tego nie odzwierciedla :D
0
@clyde hahaha dokładnie. To samo pomyślałem :D
@mekston Czy ja wiem, czy nic nie miała? Prawie przełamała na 4:3 a potem kto wie..tak jakby to kluczowe było. Zresztą wspomniałeś o tym
2
@michal26 w pierwszym secie nic nie miała - to była miazga. Drugi set z gry był dużo bliższy niż wynik oddaje, ale wciąż Ons zaczęła grać późno w tym meczu. Mieliśmy piękne wymiany w drugim secie i Iga zatrzymała powrót Ons w nim. Aczkolwiek też 6-2, 4-3 to i tak byłby komfortowy wynik. Jednak w żeńskim tenisie przełamanie też znaczy zdecydowanie mniej. 4-3 i podanie rywala w męskim tenisie oznacza, że jest praktycznie po równo, u Pań jednak 4-3 to zawsze jakaś tam mniejsza ale pewna przewaga.
1
@mekston a to racja. Niemniej presja by wtedy rosła, a Ons odwracała juz takie mecze.
2
@michal26 Iga taktycznie zjadła dziś tunezyjke. Znalazła receptę na jej świetny serwis i nie wdawała się w małe gierki pod siatka atakując daleko i mocno pod linie
0
@Xxxbarca4ever Ale Ons też zmieniała taktykę i w drugim secie było to widać.
0
@michal26 to też prawda bo w drugim secie mimo wyniku gra wyglądała lepiej po stronie ons
0
@Xxxbarca4ever Wynik nie odzwierciedla. Takie 6:2,6:4/7:5 by odzwierciedlało.
Niemniej. Igą zasłużenie wygrała.