clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Hrzan jak oni mniej u Nas dostaną niż w Chelsea. XD
6
@Hubsao przerażające :(
4
@Sulimo wystarczy zobaczyć jak Netflix zgwałcił Residenta Evila Remedium. Szkoda gadać na te wszystkie seriale-kontynuacje. Czuje, że to co teraz wychodzi w uniwersum Gry o Tron też będzie gniot.
5
@don'T.R.I.P.e byli fani Star Wars, Wiedźmina... Przyszła pora na fanów Władcy Pierścieni.
5
@Janas11224 ja ostatnio jak zrobiłam 60 km na rowerze bez przerw szybkim tempem to tak mi się uwolniły endorfiny, że dwa dni miałam 38,5 stopni. xD
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się. Samo wspinanie nawet na te piramidy było ekscytujące albo burza piaskowa. :D @LambiPL ja kiedyś też, ale to byłoby zbyt piękne :D
@Jakchcesz z pobocznymi owszem, z głównymi mniej xd
0
@RoberDzik wiem, chociaż nadal trochę to do mnie nie dociera. :)
1
@Jakchcesz no niestety, moim zdaniem jeden z najgorszych. Fabuła tak się rozmywa, że w sumie potem nie wiadomo o co chodzi. Jak ktoś lubi wikingów to mu to wszystko wynagrodzi. :D najlepszy AC to Ezio Trylogia, szczególnie II część. MŁODY :> :D @MesQueUnClub_87 no moim zdaniem w Valhalli było nudno i mdło, bo Anglia w ogóle nie była pociągająca. System walki, systemem ale jak idziesz i praktycznie cały czas masz te same krajobrazy to robi się nudno. I te przytłaczające znaki zapytania... Ja lubię mieć jasno postawiony cel w grze, w Origins motyw zemsty, w Odyssey motyw ojca i ogólnie rodziny, a w Valhalli to wszystko się tak rozjechało, że w sumie człowiek odkrywał te nowe rejony dla sojuszów ale nie czuło się tego celu i sensu.
@Piorun to fakt, Odyssey miała super system walki i to, że można było zmieniać tak te stroje. :D tutaj mi tego brakowało.
1
@PatrychoO ja byłam na spektaklu ,,Kora" Ralpha Kaminskiego dwa razy. Też swego rodzaju hołd. Ale tego MG też żałuję...
3
@Szpenser chyba nie tylko on :D
0
@Szpenser poczekaj aż Messi wróci
8
4 lata temu zmarła Kora Jackowska. Jak ten czas leci... :( Nadal boli.
4
Coraz więcej plotek mówi o tym, że nowy Assassin's Creed będzie dział się w czasach Azteków. Może w końcu coś ciekawego po nudnych (dla mnie) wikingach i Anglii
52
@norbi77 jak go bili to cisza, ale jak wyciągnął broń od razu ,,OMAJGAD" XD
0
@kris81 grałam, przeszłam. Jak coś to pytaj
0
@Vhaeraun zależy. Zazwyczaj od około 11-20
0
@Vhaeraun około 50 zł/miesięcznie za prąd więcej w miesiącu.
53
Nigdy nie zapomnę Luisito jak biegł i cieszył się w finale LM w 2015 ze swojej bramki. Wspaniały piłkarz, bardzo go polubiłam po przeczytaniu biografii, zawsze mu będę kibicować. Szkoda, myślałam, że pogra jeszcze rok w Europie. El Pistolero na zawsze w serduszku.
2
@P33ck moim zdaniem Juve nie powalczy.
1
@JimMorrisonFCB ja parę miesięcy temu płaciłam 550.
@Lionel_Messi10 będzie dokładnie takie samo, bo to ten sam produkt
0
@LioMessi10 ale na r-gol, Zalando czy Intersporcie koszulki są oryginalne. Po prostu mają niższą cenę i tyle. Tak samo Air Force na stronie nike.com są np za 600 zł a w Sizeerze albo eobuwie za 500. Podróbek za 100 zł nawet nie skomentuje :D
2
@reloaded Contratiempo polecam
9
@masq oby te wszystkie przeciwności losu w końcu się odwróciły i żebyście zaznali spokoju z żoną i kotkiem.
0
@bartekvisca dlatego w weekendy nad Maltę nie jeżdżę bo tylko nerwy człowiek może stracić. To samo na Cytadeli ida całą szerokością chodnika...
0
@bartekvisca akurat Poznań ma dość dużo dróg rowerowych. W niedzielę robiłam 60 km rowerem, Wartostrada, Cytadela, Piątkowo itd. ludzie idący górą nad Maltą albo całą szerokością chodnika na Cytadeli mają osobne miejsce w piekle :)
1
@MesQueUnClub_87 Forspoken zapowiada się ciekawie.
1
@sintesox mam swoją teorię na ten temat, dla mnie Eren wcale nie jest antagonistą po prostu za wszelką cenę chce uratować przyjaciół, co wiele razy było podkreślone. Wyrżnie wszystkich by oni byli bezpieczni. Eren top :)
1
@sintesox nie ma spoilerów odnośnie mangi? Bo nie oglądałam i czekam na przyszły rok anime a się boje spoilerów xD SnK to moje ukochane anime. Najbardziej wzruszający moment to właśnie śmierć Erwina i wybór Leviego. Bałam się bardzo, że Armin umrze. :D do tego rozpacz Erena i śmiech przez łzy jak był bezsilny wobec tytana który zjadł jego matkę. No i ostatni sezon... Przemiana Erena, konfrontacja z ekipą, ciary cały czas. Na ostatnim odcinku jak odbijali te statki to ryczałam cały czas jak strzelali do swoich towarzyszy. XD
0
Super, że mimo zmiany całego składu aż tak drastycznie nasza gra się nie zmieniła w drugiej połowie. Może w końcu zmiennicy będą dawać radę.
1
@IronSanHybrid ale to przecież tylko sparing i nikogo to nie obchodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)