clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO poleciałeś :D
1
@Sulimo bardzo dobrze zrobiłeś. Lepiej zadzwonić po pomoc a nie zostawić kota na pastwę losu. Straż miejska powinna się zainteresować, policja już mniej no ale będziesz wiedzieć na przyszłość. Ludźmi którzy mają problem się nie przejmuj. Gdyby więcej ludzi reagowało nie leżałoby tyle przejechanych zwierząt przy drogach.
0
@Gosciuu kalafiorowa z koperkiem. Oczywiście ze świeżych kalafiorów i świeży koperek a nie suszony.
0
@Zwyklykibic ale z drugiej strony nie musisz się znać na telefonach. Kupiłeś, przysłali, dałeś prezent i tyle. No to bez sensu, że teraz Ty masz to odsyłać jeszcze na swój koszt. Niech przysyłają kuriera opłaconego i tyle.
0
@LambiPL nie było rozczarowaniem dopóki akcja gry nie przeniosła się do centrum miasta i tych wieżowców :D
4
Kiedy myślałam, że nic nie przebije Shopi pipipi to do gry wchodzi Sławomir ze swoją reklamą...
0
@Janas11224 Elden Ring siadło fanom soulsów albo ludziom, którzy nigdy nie grali ale są bardzo zdeterminowani by grać. Horizon jest o wiele lepszy niż pierwsza część, graficzne cudo. Mi bardzo siadł FC6, mimo, że to koniec zeszłego roku to dla mnie to nadal nowa gra. Ciężko będzie wybrać grę roku 2022 ale jak dla mnie to wygra Elden Ring, bo From Software zazwyczaj zwycięża jak już wydaje grę.
2
@Zwyklykibic tak, przysłali mi droższą i lepszą oponę do roweru. Napisałam do nich z tą informacją, to mi odpowiedzieli, że przecież ta też będzie pasować i mam nie odsyłać.
2
@Janas11224 DL2 rozczarowanie fakt, Horizon jest mega spoko grą. Wielkie zaskoczenie to Stray, Elden Ring jest genialny, zaraz wychodzi GOW, A Plague Tale... Moim zdaniem dawno nie było takiego roku jak 2022 z tyloma bardzo dobrymi grami.
1
@Kgorecki2500 Saints Row III to majstersztyk, długie godziny spędziłam na tej grze i świetnie się bawiłam i śmiałam. IV trochę słabsza, wątek kosmitów itd ale też siedziało i przeszłam z przyjemnością. Po materiałach widzę, że nowy SR nie ma nic wspólnego z serią i tym przypałem, który się tam dział. No i nie ma żadnych oryginalnych postaci. Dla mnie zdecydowanie NIE.
0
@Cvzx no to zamówione 4.0 :)
0
@!34RC3!_0N4 hahahahaha xD
1
@Kgorecki2500 co kto lubi. :D niemniej, smacznego
0
@Cvzx no nie ma pilota, to fakt. Właśnie się waham między 3 i 4, no i żeby był intuicyjny dla rodziców. Chyba z pilotem będzie łatwiej jednak
5
@Kgorecki2500 pierogi z Biedronki? Fujka
0
Korzystał ktoś z was z chromecasta 3.0? Wiem, że 4.0 jest lepszym urządzeniem ale rodzicom wystarczy w zupełności 3.0. Chciałam im kupić ale zastanawiam się czy dadzą sobie z tym radę :D
0
Kiedy są jakieś wybory, czy jak to wygląda? Mam nadzieję, że szuje Tebasa w końcu pogonią.
1
@arcziFCB właśnie stamtąd mam i jestem zadowolona :D
0
@VegetaPolska tylko wersja japońska z napisami. No ale rozumiem, że dubbing to ukłon w stronę dzieci, tylko czy dzieci pójdą na DB? :D chyba, że z inicjatywy rodziców
1
@Survier jak słyszę, że coś jest darmowe od razu zapala mi się czerwona lampka. Zdecydowanie nie.
1
@Objectivo tak jak poprzednie materiały na temat tej gry mnie nie przekonały, tak to mnie kupiło. Szkoda, że kolekcjonerka jest taka biedna xD
0
@PatrychoO oczywiście :D
5
@PatrychoO pani Grażyna Wolszczak jako Yennfer top topów
1
@Lionel_Messi10 :D no właśnie, ciężko wybrać
0
@Lionel_Messi10 za kogo?
1
Który piłkarz z Interu Mediolan grałby w naszej podstawowej jedynastce obecnie? Skriniar, De Vrij? Bo jak dla mnie to chyba żaden.
0
@Xxxbarca4ever no nie gramy źle ale to nie jest granie na LM. Szczególnie w obronie.
2
To, że teraz gramy jak gramy nie znaczy, że zaraz sytuacja się nie odwróci. Potrafiliśmy przestać grać bo była przerwa na repkę to możemy zacząć grać w krótkim czasie. Trzeba trzymać kciuki :D
0
@KaJoFCB PodStadiomem polecam, r-gol w sumie też
1
@Toretto dokładnie tak. Nie ma za co :)