8

Jak patrzę na Roberto to w sumie mogłabym być piłkarzem zawodowym. Podać do najbliższego? W sumie proste :D atakowany też za bardzo nie jest, trochę pobiegać i podać na 3-5 metrów. Gdzie podpisać?

40

10 min klepania potem do Dembele, a on albo dośrodkowuje na pałę albo podaje do Roberto. Niezła taktyka. Trudna do rozgryzienia

2

Co Fati miał zrobić z tą ręką jak został nabity przez bramkarza z 10 cm?

0

My naprawdę mamy pecha...

3

Nowy trener, nowy prezydent, nowi piłkarze a gen przegrywu ciągle ten sam. XD

1

15 minut drugiej połowie a my nie zrobiliśmy NIC. Panowie powinni się rzucić od pierwszej minuty, a jedyne co oni rzucają to spojrzenia dezaprobaty między sobą. Smutne

0

Oni nawet sobie podać nie potrafią. XDDD

1

To niezły Xavi, na co on czeka? XD

0

Barca tak dobrze gra, że to Inter zmienia ^^

5

Teraz Dembele podaje do Roberto, a ten beznadziejnie dośrodkowuje. Ale plan, nikt się tego nie spodziewa xD

2

Dlatego Xavi nie zmienia nadal Raphinhi? :| Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?

3

Po przerwie reprezentacyjnej jak zwykle się coś zesrało. Nie rozumiem tego kompletnie, za każdym razem praktycznie tak jest...

5

Oni wiedzą, że bramka zza pola karnego liczy się tak samo?

0

Musi wejść Fati...

2

Myślałam, że w poprzednim meczu po prostu się oszczędzaliśmy na LM, a my zwyczajnie gramy takie gówno. XD

0

Jak Dembele nie zacznie myśleć, to nie widzę tego meczu.

4

Pełne Camp Nou przed remontem wita Leo w domu. Mam nadzieję, że do tego dojdzie. Cudownie byłoby zobaczyć bramkę Roberta po asyście Leo i odwrotnie...

0

@marcin62 tak samo jak czekam na nowego wiedźmina, tak samo boję się, że go popsują.

2

@Luciano99 rozbawiło mnie to, dzięki xD

11

@pt9 kiedyś czytałam historię, że właściciel mieszkania po prostu wynajął mieszkanie komuś innemu. Jakieś koksy wbiły do mieszkania, spali sobie na kanapie i niechciany lokator się wyniósł. XD

0

@Janiama serio zapisujesz wszystkie komentarze, a potem robisz o tym posty? Zresztą, 1/3 sezonu za Nami. Oznacz mnie w czerwcu.

0

@Mathoue zabrać socjal

0

@MAGNETO bo wielu piłkarzy, którzy robili rozpierduche w swoich ligach przechodziło do innej ligi i gasło. To nie było aż takie pewne.

16

Chyba najwięksi entuzjaści nie spodziewali się, że Robert będzie tak skuteczny w Barcy. Ja się cieszyłam na jego przyjście ale nie sądziłam szczerze mówiąc, że będzie tak strzelał. Wiadomo, to dopiero początek sezonu, wszystko może się zmienić ale na razie ten transfer to strzał w 10. :D

0

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Dopisać 3 punkty i zapomnieć.

0

Ostatnio piłkarzami, którzy zdobywali bramki z takich sytuacji byli Suarez i Messi.

0

I jak tam wrażenia po premierze FIFA 23? :D

0

@Medium a miałam dziś nie płakać.

0

@gumaz szkoda, szkoda ale w tym wypadku były ,,tylko" 4 chemie więc mam nadzieję, że nie będzie dużego spustoszenia w organizmie w przyszłości. Trzeba myśleć pozytywnie

0

@ranger3120 bo mam wzruszki. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?