clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
;((((((((((((( nie wierzę
3
Swoją drogą wymowne, że nie pokazali tej powtórki. XD jakieś oczywiste sytuacje pokazują a tutaj...
5
Balde za Madryciaka i jazda z drugą połową
2
Dembele myśl chłopaku więcej, bo masz takie predyspozycje i możliwości...
0
Teraz Robert coś ugryź
2
Co Raphinha powalczył pięknieeeee
0
Mogliśmy nie sprzedawać De Jonga i grać na dwóch napastników przy tej taktyce.
2
To nieźle się nabraliśmy na Ramphinhe bo dobrze grał w pre-sezonie u Nas. Xd
3
Musi wejść Balde...
0
To niezły Mokebe na bramce
0
Ralphinha przytrzymaj mocniej kwadrat na padzie chłopie...
0
Ale fart... O matko wylew
1
@gumaz w domu, w domu. :D
14
W tym meczu bardzo dużo zależy od Dembele. Jak będzie grał tak jak ostatnio to tego nie widzę
2
@tomek8756 @IronSanHybrid @Cariones bo to moje psiołki od grania.
1
@MateuszGotowka99 ja po ostatnim meczu z Interem byłam na banicji, obawiam się powtórki z rozrywki. :|
0
Ta jedna im mecz wygrywa...
2
Stysiak co się odpaliła w tym secie :O
2
Cokolwiek się nie wydarzy w tie-breaku, brawo dziewczyny. Jesteście wielkie!
1
3 atak nie trafiamy w boisko, tak się nie da grać z Serbią :(
0
@masq Detroit Become Human najlepsza gra tego typu. Przeszłam 3 razu pod rząd.
0
@Toretto mi się udało wyrwać koszulkę Lewego ale miałam ogromne szczęście.
1
@Khajio bardzo chciałabym przeczytać mangę HxH ale nie mogę się za to zabrać. No nie siedzi mi czytanie, o wiele bardziej wolę anime...
1
@Khajio ale HxH to będzie ta historia Kurapiki? Super się składa, bo jak tylko o tym usłyszałam 2 miesiące temu to obejrzałam wszystko jeszcze raz. Czekam na Atak Tytanów i HxH najbardziej. :D
17
@IronSanHybrid jak zostać prostytutką za 150 euro. To nieźle to Laporta załatwił. XDDDD
0
@Ironman ja go na razie porzuciłam dla Dahmera i ,,Wielkiej wody" ale wrócę.
0
@gumaz czeka na przeszczep, dawce ma teraz przygotowania do przeszczepu. :) Dzięki za pamięć.
14
Pan Pol powinien mieć już wakajki od poprzedniego meczu, a tutaj znów sędziuje ważny mecz. To jest jakiś cyrk
0
@Bobo25 ogólnie rodzice w 2 miesiące nadpłacili 40 tys. Ojciec dostaje harmonogramy na maila, mama dostaje listy a jeszcze inna kwota jest w smsach. Rata w ciągu jednego miesiąca wzrosła o 300 zł ale tylko w mailach. Wszystko mam wrażenie jest pomieszane, w bankowości elektronicznej jest jeszcze coś innego. Wszystko trzeba wyjaśniać osobiście w banku a w Poznaniu zostały chyba dwa bo reszta się zlikwidowała. Ogólnie w ciągu niecałych 10 lat było mnóstwo problemów, a teraz się to wszystko skumulowało.
0
@RomanHoffer moi rodzice mają kredyt hipoteczny w Getinie i są takie cyrki, że szok. Chyba będą przenosić kredyt do innego banku.