0

;((((((((((((( nie wierzę

3

Swoją drogą wymowne, że nie pokazali tej powtórki. XD jakieś oczywiste sytuacje pokazują a tutaj...

5

Balde za Madryciaka i jazda z drugą połową

2

Dembele myśl chłopaku więcej, bo masz takie predyspozycje i możliwości...

0

Teraz Robert coś ugryź

2

Co Raphinha powalczył pięknieeeee

0

Mogliśmy nie sprzedawać De Jonga i grać na dwóch napastników przy tej taktyce.

2

To nieźle się nabraliśmy na Ramphinhe bo dobrze grał w pre-sezonie u Nas. Xd

3

Musi wejść Balde...

0

To niezły Mokebe na bramce

0

Ralphinha przytrzymaj mocniej kwadrat na padzie chłopie...

0

Ale fart... O matko wylew

1

@gumaz w domu, w domu. :D

14

W tym meczu bardzo dużo zależy od Dembele. Jak będzie grał tak jak ostatnio to tego nie widzę

2

@tomek8756 @IronSanHybrid @Cariones bo to moje psiołki od grania.

1

@MateuszGotowka99 ja po ostatnim meczu z Interem byłam na banicji, obawiam się powtórki z rozrywki. :|

0

Ta jedna im mecz wygrywa...

2

Stysiak co się odpaliła w tym secie :O

2

Cokolwiek się nie wydarzy w tie-breaku, brawo dziewczyny. Jesteście wielkie!

1

3 atak nie trafiamy w boisko, tak się nie da grać z Serbią :(

0

@masq Detroit Become Human najlepsza gra tego typu. Przeszłam 3 razu pod rząd.

0

@Toretto mi się udało wyrwać koszulkę Lewego ale miałam ogromne szczęście.

1

@Khajio bardzo chciałabym przeczytać mangę HxH ale nie mogę się za to zabrać. No nie siedzi mi czytanie, o wiele bardziej wolę anime...

1

@Khajio ale HxH to będzie ta historia Kurapiki? Super się składa, bo jak tylko o tym usłyszałam 2 miesiące temu to obejrzałam wszystko jeszcze raz. Czekam na Atak Tytanów i HxH najbardziej. :D

17

@IronSanHybrid jak zostać prostytutką za 150 euro. To nieźle to Laporta załatwił. XDDDD

0

@Ironman ja go na razie porzuciłam dla Dahmera i ,,Wielkiej wody" ale wrócę.

0

@gumaz czeka na przeszczep, dawce ma teraz przygotowania do przeszczepu. :) Dzięki za pamięć.

14

Pan Pol powinien mieć już wakajki od poprzedniego meczu, a tutaj znów sędziuje ważny mecz. To jest jakiś cyrk

0

@Bobo25 ogólnie rodzice w 2 miesiące nadpłacili 40 tys. Ojciec dostaje harmonogramy na maila, mama dostaje listy a jeszcze inna kwota jest w smsach. Rata w ciągu jednego miesiąca wzrosła o 300 zł ale tylko w mailach. Wszystko mam wrażenie jest pomieszane, w bankowości elektronicznej jest jeszcze coś innego. Wszystko trzeba wyjaśniać osobiście w banku a w Poznaniu zostały chyba dwa bo reszta się zlikwidowała. Ogólnie w ciągu niecałych 10 lat było mnóstwo problemów, a teraz się to wszystko skumulowało.

0

@RomanHoffer moi rodzice mają kredyt hipoteczny w Getinie i są takie cyrki, że szok. Chyba będą przenosić kredyt do innego banku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?