clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ronaldo się wystraszył Barcy w LE, od razu wywiad który załatwia mu bilet w jedną stronę z ManU. Spryciula z Portugalii.
1
@kondzix2115 zapytaj jakie pieluchy i kup po prostu dużo pieluch. Przyjaciółka jak rodziła to własnie co wizytę jej nosiłam pieluchy dla małego, lepsze to niż jakieś zabawki czy ubranka z których zaraz wyrośnie.
1
@LionelM95 ja to tak nie mogę. Jak się zatne, to nie opuszczę póki nie pokonam. Najgorzej było w Sekiro, dwa tygodnie się męczyłam z jednym bossem. Nie odpuszczaj! :D
2
@LionelM95 z ostatnią był trochę problem, ale nie było aż tak źle. Naucz się jej ruchów i tyle :D
2
@IronSanHybrid potwierdzam. Razem na słuchawkach zagraliśmy pewnie z 400-450h w kilka miesięcy i jest świetna zabawa. @marcinK0000 na początku jest trudno w R6 ale jak załapiesz bakcyla to nie ma zmiłuj. No i ciągle udoskonalają tę grę, nowe mapy, operatorzy. Ciągle coś się dzieje. Tak jak Iron polecam całym serduszkiem.
0
@FCB_dimiC tak, warto dopłacić zdecydowanie :D
0
@gumaz praca a po pracy granie z psiołami na PS5
@FCB_dimiC niee, tyle kosztują najdroższe. Średnio około 50 zł/kg. Za rogala wyjdzie Ci z 10-12 zł. :D
@mr Barca ja w tym ,,sezonie" zjadłam 3, z czego dziś tylko pół. Na cały rok mi wystarczy, a 7daysy tylko o smaku szampana xD
8
Rogale świętomarcińskie? TOP
0
@PrawdziwyGeralt ale z czym? Z PS5? :D
1
@AdiKingu96 ,,zera"? Jesteś bardziej odklejony niż Lewy w tej sytuacji xD
3
Co się Lewy odkleił xDD
0
Słynne Se Queda mi się teraz przypomniało. Dużo akcji było z Piketem. Będzie tego brakować. :)
0
@Tomek54321 myślę, że mimo trypletu nie jestem w stanie uwielbiać piłkarzy pokroju Dembele, Roberto czy całej reszty. Świat się zmienia, piłkarze również. Coutinho uwielbiałam a nie zdobył u Nas nic tak naprawdę.
10
Ten mecz uświadomił mi, że obecnie w Barcy nie ma piłkarza, który jakby odchodził to poleci mi łezka. Płakałam jak odchodził Valdes, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi czy po prostu byłam mega smutna jak odszedł Neymar, Suarez czy Pedro. Teraz nie plakałabym za żadnym piłkarzem. Smutne trochę, że kibicuję drużynie a nie uwielbiam żadnego piłkarza. Nie wiem czy ja się zmieniłam, czy klub się zmienił czy po prostu dzisiejsi chłopcy to nie Iniesta czy Ronaldinho i nie mówię tu o umiejętnościach czysto piłkarskich. Nie ma w Barcy idoli, bo Lewandowski (bardzo się cieszę, że u Nas gra) ale to najemnik, będzie mi przykro, że odchodzi bo to Polak ale za żadnym na ten moment nie zapłaczę. Ot, taka refleksja. Lubię Araujo, Pedriego, Marca czy Fatiego ale to inny poziom niż stara gwardia i nawet nie chodzi o osiągnięcia tych chłopaków.
7
Dembele schodzi, poziom IQ na boisku zwiększa się. :D
2
@Firestone dokładnie, nie ma co mu ubliżać bo nie o to chodzi ale po prostu chłopak jest tak głupi, że to się nie mieści w głowie
@michal26 myślenia go nie nauczy :D
11
Wiecie co jest najgorsze? Że ten półgłówek zachowałby się dokładnie tak samo w finale LM przy wyniku 0:0, jak i teraz. Ten chłopak nigdy się niczego nie nauczy i nie powinien grać w tym klubie.
1
@MESSIah16 a potem się dziwią, że kobiety mają obawy przed rodzeniem dzieci. :D
3
@Nano22 Xaviego można porównywać z Iniestą i się zastanawiać który lepszy, a nie z Modriciem, bo to inna liga. Xavi, Iniestą >>>>>
10
@Essos przecież ten Daro jest upośledzony.
1
Poznań dziś nie zaśnie xD
0
@Unique jakoś nie jestem przekonana ale obejrzę z chęcią. :D
0
@eydeem e tam, wiem, że Xbox jest tańszy ale przy PS5 trzymają mnie gry. :D
1
@MesQueUnClub_87 myślałam, że podstawowa cena za exa to 320. Sony zaskakuje mnie dziś drugi raz. XD
1
@gumaz nie mam, a jak już to tylko jakieś Simsy. Tzn koleżanki lubią patrzeć jak ktoś gra, czasem coś próbują ale im nie idzie. :D
@wasacz to już jest w ogóle cyrk z tą kompatybilnością. Na dzień dobry, stare gry do kosza a kup nowe w pełnej cenie. XD na to wychodzi, że PS5 + VR2 to koszt około 6000 zł z dwoma/trzema grami i ładowarkami.
@MesQueUnClub_87 dlatego zrezygnowałam. :D a byłam mega nakręcona na tego VR2 ale szanuję swoje pieniądze.
3
PlayStation VR2 2600 zł, pad do PS5 1200 zł... Ładnie Sony odfrunęło w tym roku.
https://www.ppe.pl/news/307988/ps-vr2-z-data-premiery-i-cena-znamy-duza-kwote-jaka-trzeba-zaplacic-za-playstation-vr-2.html
Za 2600 zł to mam 8-10 gier na premierę. Chciałam kupić tego nowego VR ale już wiem, że to nie nastąpi. Tym bardziej, że to raczej zabawka jak wpadają znajomi czy odskocznia na max kilka godzin w miesiącu. Przegięcie :D
0
Swoją drogą to Pilzno niezłe fair play. XD powinni wybić tę piłkę.
1
@LionelM95 no powiem Ci, że w ataku mam jeszcze Sørlotha, który jest nie do przepchnia a Mbappe... Nie da się go upilnować. Zagrałam 2 mecze nim i praktycznie wszystko wpada. :D
3
https://zapodaj.net/9627e4f515c36.jpg.html
Takie trafy w FUT to ja rozumiem :D niestety niewymienny ale i tak zrobi mi robotę do końca grania.
1
@Don Lucas nie, jeszcze nie :D
@Lionel_Messi10 dzięki, wzajemnie!