1

@Lionel_Messi10 luzik, jestem ciekawa co pokażą. :D

1

"Na kilkanaście dni przed mistrzostwami świata w Katarze, 9 listopada na platformie ma bowiem pojawić się dokument, który traktować będzie właśnie o korupcji w międzynarodowej organizacji. Netflix cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i niejednokrotnie już pokazał, jak wielką ma moc, chociażby odświeżając sylwetkę Jeffreya Dahmera. Bez dwóch zdań założyć można więc, że materiał obejrzy masa kibiców futbolu, a wszystko na chwilę przed startem największej imprezy piłkarskiej na świecie."

No ciekawe co ten Netflix pokaże. :)

1

@PatrychoO aaa, myślałam, że ogólnie o przygodę w grach też. A książki to nie wiem bo ja tylko kryminały i horrory czytam. Sorki :D

1

@PatrychoO Hellblade polecam, ogrywałam A Plague Tale Innocence a następną grą był Hellblade i wspominam obie mega.

1

@VegetaPolska nie musi być strumieniowo, normalnie ściągnęłam sobie na dysk. :D
@JimMorrisonFCB nope, tylko PS Plus.
@LambiPL ja ogrywałam wszystkie GTA prócz V na PC dlatego dla mnie granie na padzie to porażka :D
@Faro ano, ale ma to też swój urok.

1

@LambiPL też mam trylogię tę starą ale ciężko się w to grało.

1

@VegetaPolska ja też byłam zawiedziona ale za darmo to uczciwa cena. :D
@pikass14 chwilę zajmuje przyzwyczajenie się. XD najgorzej jak w moim przypadku przesiadam się z Fify na Rainbow Six Siege, w międzyczasie Elden Ring i teraz GTA. Zupełnie inne przyciski. Ciężko jest no :D

1

@Nieznajomy w ramach abonamentu można ograć ale kupować a pełnej cenie - nie, tutaj się zgodzę. :D akurat się składa, że Vice City to moja ulubiona część z trylogii więc mi pasuje.

2

Odpaliłam sobie dzisiaj GTA Vice City z Definitive Edition bo jest za friko dostępne w rozszerzonym PS Plus. Ma polskie napisy (co mnie zaskoczyło) optymalizacja nie jest taka zła, bugów nie doświadczyłam. Klimacik jest jaki był, siadło super. Jak ktoś się zastanawia to myślę, że prawie rok po premierze odświeżonej edycji można śmiało pograć.

0

@Damiain myślę, że gwizdy może były wynikiem tego, że Piket praktycznie wcale sie nie rozgrzewał i miał to gdzieś. Może kibice to zauważyli, ktoś podchwycił a reszta gwizdała bo nie ma szacunku do legend. Nie powinno mieć to miejsca, tak jak nie powinno być Pique w tym klubie.

1

Szybki Raphinha, Dembele, Lewy też coś tam się doturla w tempo a nie gramy z kontry tylko tiki srakę gdzie ta szybkość nie ma znaczenia w pojedynkach, a nawet jak wygrywamy 1 na 1 na skrzydle to taki Dembele nie umie podać. O co tu chodzi xD

0

@Mario96w 48h więc tak :D

0

Komentarz usunięty

1

@Mario96w za ten komentarz dostałam bana. Ehh, co za czasy. :(

1

Całe szczęście, że Inter wygrał z Pilznem bo dopiero człowiek byłby rozczarowany. A tak to wszystko przed meczem wiadomo więc na luzie. I nie, nawet jakbyśmy mieli nóż na szyi nie wygralibyśmy tego meczu. :D

5

Czegoś takiego w lidze mistrzów nie widziałam nigdy. Ruchają nas jak chcą w każdym meczu, gramy kupę ale to jak sędziowie traktują Barcę w meczach to odechciewa się oglądać. Jedyny Marciniak dobrze posedziowal.

0

@wasacz no tak, bo jak się komuś kibicuje to nie można powiedzieć złego słowa :D
@michal26 tego nikt nie będzie pamiętał

1

Jeszcze nigdy mecz z Bayernem nie był mi tak obojętny jak teraz. Dzięki panowie piłkarze. :)

0

@Yoshi94 jakoś większość zrozumiała o co chodzi. XD

0

@masq dzięki, że zrozumiałeś bo niektórzy mają problem z myśleniem tutaj i myślą, że ktoś z białaczką specjalnie spóźni się do szpitala.

0

@Yoshi94 po pierwotnie umówionym terminie, mieli jej zadzwonić ale nikt przez 3 tygodnie się nie odezwał. Serio myślisz, że ktoś z białaczką spóźni się do szpitala na leczenie? XDDDD Dzwoniła, pytała to ją zbywali, a jak w końcu kazali przyjechać to nie ma miejsca.

Widzę, że powstało nieporozumienie więc oznaczam @kylo12 i @sonek

Jak się wypisywała to lekarz ją poinformował, że po około tygodniu będzie telefon. Dlatego napisałam, że po umówionym terminie bo tak zapewniał ją lekarz. Nie dość, że wszystko się opóźniło o 3 tygodnie to teraz nie ma miejsca. Może napisałam trochę chaotycznie bo byłam zdenerwowana, ale serio zakładać, że ktoś z białaczką spóźni się na leczenie 2 tygodnie to wystarczy pomyśleć...

7

OFICJALNIE
Powstaje remake Wiedźmina 1 na silniku Unreal Engine 5.

O maaaaaj gaaaaaaad

https://www.thewitcher.com/en/news/46225/the-witcher-remake-is-in-development

0

@sonek tak, po pierwszych 4 chemiach miała iść na tydzień do domu. W ogóle do Niej nie zadzwonili, więc zadzwoniła w poniedziałek sama, usłyszała, że ma się stawić dziś a resztę historii już opisałam...

1

@ToWinaSedziego tak, zawsze jak jest mecz Barcy to zakładam koszulkę do pracy. Zwykły t-shirt z herbem.

24

Koleżanka z białaczką miała się dziś wstawić na drugą partię chemii do szpitala. Zgłosiła się po 3 tyg (miał być tydzień przerwy po chemiach), usłyszała już na miejscu że w sumie to na hematologii nie ma łóżek więc jej nie przyjmą. Odesłali ją do domu, robiąc tylko test na covid. Dziewczynę w trakcie przyjmowania chemii. Ten kraj to jeden wielki cyrk.

1

@Barwindg no w medycynie pracy najgorzej... Dwa razy to przechodziłam, to miałam ponad 200 a w kartotece zero leczenia na nadciśnienie. XDD ale odczekałam 15 minut, znów mnie zawołali i już spadało. Dramat z tym jest :|

0

@FC1899Barca każdy organizm inny ale lekarz medycyny pracy patrzy na widełki i robi się problem. :D

3

@FC1899Barca no ostatnio u lekarza miałam 180/90, a w domu mam 120/70. Za każdym razem tłumacze, że po prostu się denerwuje jak ktoś mi mierzy ciśnienie ale jeden lekarz to zrozumie, drugi nie. :D

1

@FC1899Barca no to ja z syndromem ,,białego fartucha" to już w ogóle się nadaję na kardiologię. :D

0

@DonMatteo901 ja tam kibicuje Daemonowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?